Супрун розповіла як уберегтися від брудного повітря

Ексвиконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пояснила, що рівень забруднення повітря міг підвищитися через промислові викиди СО, спалювання сухого листя і різкі перепади денних-нічних температур.
Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.
Погіршує ситуацію і підвищення рівня чадного газу (СО) через спалювання сухого листя, а також відсутність вітру. Ексміністр охорони здоров'я на своїй сторінці в Facebook пояснює, що СО вступає в реакцію з О2 (киснем). У результаті виходить СО2 - вуглекислий газ. Його підвищена концентрація в повітрі негативно впливає на життєво важливі органи.
Щоб знизити ризики для організму від забрудненого повітря, Супрун радить:
- не спалювати листя (краще залишати під деревами), стерню і сухостій;
- відмовитися від використання автомобілів у період теплих днів і холодних ночей;
- робити вдома вологе прибирання;
- користуватися денними кремами з ретиноїдами і токоферолом. Вони захищають шкіру від пошкодження агресивним середовищем;
- менше перебувати біля газової плити;
- кинути палити.
Раньше я думал шо внешнее управление может спасти нашу страну от нас самих, но теперь, в прошествии пяти лет, я в этом очень сомневаюсь.
Грантоеды и засланцы приехали к нам не спасать наше государство, а зарабатывать на нём деньги и тикать туда, где им спокойно и комфортно живётся, туда где свиты их семейные гнёзда (США,Испания, Франция, Англия, Мальдивы...)
Где ещё можно постить где высеры этого существа, которое загнало нашу медицину на первобытный уровень?! Ну разве шо на "цензоре"...
Всё порохоботьё, топовые ворюги и мародёры имеют свою площадку для высеров - "цензор.нет".
Зе-билы будут в БЕШЕНСТВЕ!
В тепльіе дни и холодньіе ночи
Откажусь от "тойотьі" своей...
Осень.
(хокку)