9567 відвідувачів онлайн
3 351 33

Реформа СБУ має відбутися у свідомості співробітників і суспільства, - Баканов

Реформа СБУ має відбутися у свідомості співробітників і суспільства, - Баканов

Служба безпеки України неповоротка, інертна і технологічно відстала.

Про це під час круглого столу з питань законодавчого забезпечення реформування заявив голова Служби безпеки України Іван Баканов, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт СБУ.

"Реформа СБУ має відбутися у свідомості співробітників і суспільства. Служба насамперед відповідальна перед українським народом", ‒ сказав він.

Також він презентував учасникам концепт нової редакції Закону "Про Службу безпеки України" і ознайомив їх з ключовими аспектами проекту реформи.

"Давайте відверто визнаємо – реформа спецслужби назріла й перезріла. Служба є неповороткою, інертною, технологічно відсталою", ‒ звернувся до присутніх очільник СБУ.

За його словами важливо, щоб нові кадри, які обов’язково прийдуть у Службу, були доброчесними та професійними, а для цього людям слід повернути мотивацію працювати.

Робота в СБУ має стати бажаною та шанованою у суспільстві. Реформа змінить не тільки чисельність та структуру Служби. Вона змінить її призначення. Замість обслуговування політичних еліт і тиску на бізнес, Служба має стати мобільною, високотехнологічною і проактивною. СБУ попереджатиме ризики, а не констатуватиме їх.

Проведення реформи з одночасним збереженням максимальної ефективності для протидії розвідувально-підривним, диверсійним, терористичним, інформаційним, кібернетичним та іншим загрозам національній безпеці є найбільш відповідальним завданням. "За підтримки суспільства ми можемо успішно реформуватися. Це буде потужним чинником посилення безпеки держави загалом", ‒ підкреслив Голова СБУ. 

У ході дискусії експерти підтримали основні напрямки реформування СБУ та озвучили низку професійних порад. Голова СБУ заявив, що дані рекомендації обов’язково будуть опрацьовані під час підготовки остаточної редакції законопроекту. 

Захід був організований Національним інститутом стратегічних досліджень. У його роботі взяли учать секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов, провідні експерти безпекового сектору, зокрема Володимир Горбулін та Євген Марчук, народні депутати України, керівництво правоохоронних органів.

Топ коментарі
+10
Літінант якийсь. Полює за чортами.
показати весь коментар
22.10.2019 22:16 Відповісти
+8
сейчас , бросят все свои обналконторы , разберут все крыши и ...начнут изобличать и наказывать врагов Украины , смешно ... эти авгиевы конюшни надо не просто чистить , их надо разбирать до основания , и строить новые
показати весь коментар
22.10.2019 22:12 Відповісти
+7
Даже знаю, кто поможет сделать реформу в сознании "общества" без самой реформы СБУ

Реформа СБУ должна состояться в сознании сотрудников и общества, - Баканов - Цензор.НЕТ 9490
показати весь коментар
22.10.2019 22:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хто це баканов? Тоже ліцедєй якийсь?
показати весь коментар
22.10.2019 22:05 Відповісти
Літінант якийсь. Полює за чортами.
показати весь коментар
22.10.2019 22:16 Відповісти
сейчас , бросят все свои обналконторы , разберут все крыши и ...начнут изобличать и наказывать врагов Украины , смешно ... эти авгиевы конюшни надо не просто чистить , их надо разбирать до основания , и строить новые
показати весь коментар
22.10.2019 22:12 Відповісти
Баканов, гнилое живым не станет, МЕНЯЙ ВСЕХ!
показати весь коментар
22.10.2019 22:15 Відповісти
Что мертво! Умереть не может!
показати весь коментар
22.10.2019 22:16 Відповісти
Даже знаю, кто поможет сделать реформу в сознании "общества" без самой реформы СБУ

Реформа СБУ должна состояться в сознании сотрудников и общества, - Баканов - Цензор.НЕТ 9490
показати весь коментар
22.10.2019 22:17 Відповісти
погано живуть соєві свиноботи - тільки нащо фотки свого сортиру в інтернет викладати ?!
показати весь коментар
22.10.2019 22:37 Відповісти
Да , всё в головах !
Достаточно себя убедить - реформа состоялась , реформа состоялась ...
Помнится , ещё Великий Гудвин действовал по этой схеме .
показати весь коментар
22.10.2019 22:17 Відповісти
Реформа СБУ должна состояться в сознании сотрудников и общества, - Баканов - Цензор.НЕТ 5311
показати весь коментар
22.10.2019 22:17 Відповісти
Первое что им нужно научится так это жить на одну зарплату, без дорогих машин, упакованных квартир, красивого отдыха, без использования служебного положения в личных целях.
показати весь коментар
22.10.2019 22:20 Відповісти
http://www.bagnet.org/news/accidents/409852/politseyskie-unichtozhili-konopli-na-50-millionov Полицейские уничтожили конопли на 50 миллионов ,...лучше бы коррупционеров ловили,а коноплю могли уничтожить сотрудники СБУ
показати весь коментар
22.10.2019 22:20 Відповісти
Тобто реформа це щось віртуальне.
Вітаю вас Зє!біли, вас знов на і палі.
Про реформи вони жартували, ви, обираючи клованів, мали розуміти, що вони жартують!
Що, ви думали що то серйозно? Ну, це ваші промблеми!
показати весь коментар
22.10.2019 22:24 Відповісти
Вжик,а не ти аплодував коли пропонувалиі перш за все почати з себе.
Ви ж 5 років торочили,ти спочатку прибери в підїзді ,заасфальтуй біля нього,а потім щось вимагай від влади.Память як у равликів
показати весь коментар
22.10.2019 22:41 Відповісти
"Реформа СБУ должна состояться в сознании сотрудников и общества.Источник: https://censor.net/n3155330"
перебьешься, баклан. ты еще вспотеешь спасать задницу..
показати весь коментар
22.10.2019 22:26 Відповісти
Баканов, поменьше тусуйся на юбилеях у олигархов, в виде агента под прикрытием, тогда, глядишь и время будет для проведения реформ в СБУ.
показати весь коментар
22.10.2019 22:26 Відповісти
Сусліка бачиш?Ні? А він є!
показати весь коментар
22.10.2019 22:29 Відповісти
О-о-о !
Реформа СБУ має відбутися у свідомості співробітників і суспільства, - Баканов - Цензор.НЕТ 4583
показати весь коментар
22.10.2019 22:31 Відповісти
Только полудурки занимаются реформой СБУ на шестом году войны,поменяли уже Главнокомандующего, осталось только отвести Украинскую армию на Правый берег Днепра
показати весь коментар
22.10.2019 22:33 Відповісти
Реформа филиала фсб
показати весь коментар
22.10.2019 22:36 Відповісти
Служба является неповоротливой, инертной, технологически отсталой", - обратился к присутствующим глава СБУ



И это он только лейтенант! А что будет когда капитана- майора дадут? Да, профессионал, он и в Африке - профессионал. За твердой оценкой и четкой формулировкой в карман не лезет и в ведро не заглядывает.
А то что СБУ - единственная по сути организация, которая может и что-то решает, об этом умалчивается. Полиция (судя по прессе) возвращается на прежние рельсы, прокуратура и все новые организации стремятся ублажить кого ни попадя. Осталось реорганизовать СБУ - и дело в шляпе
показати весь коментар
22.10.2019 22:48 Відповісти
Бытие определяет сознание...
Нюню..
🙄
показати весь коментар
22.10.2019 22:52 Відповісти
Хочуть з ланцюгових псів Порошенка хортів зробити? Наївні.
показати весь коментар
22.10.2019 23:03 Відповісти
Кацап, выкинь свой переводчик. "Ланцюговий собака"
показати весь коментар
23.10.2019 00:36 Відповісти
Мне вот интересно , а какого хрена Моника не назначила главврача Феофании сценариста или уборщицу из 95 -го . Или свою шкуру жалко и на ней экспериментировать страшно , а вот спецуру воюющей страны поставить руководить дилетанта это без проблем .Я понимаю что Моника клинический идиот , но хотя бы Богдан или Беня должны были понять , что так высраться на голову кадровым офицерам это серьезный перебор . Даже ***** такого позволить себе не может , не говоря о каком то клоуне который явно до выборов не доживет.
показати весь коментар
22.10.2019 23:15 Відповісти
To есть крышевать импорт лекарств и брать откаты за это - они больше не будут ?
показати весь коментар
22.10.2019 23:41 Відповісти
Они просто будут делать более сознательно))
показати весь коментар
23.10.2019 06:32 Відповісти
Якась фігня. Дай складні завдання "сотруднікам" і подивись, як вони їх будуть виконувати. І зрозумієш, чи вартують вони поваги чи ні. Може всі нормальні з СБУ вже повтікали і лишилися лише рукожопи, як і з Банкової.
показати весь коментар
22.10.2019 23:44 Відповісти
в сознании каждого или пока каждьій еще в сознании?
показати весь коментар
23.10.2019 00:31 Відповісти
В даному випадку найкращою реформою буде децимація+репресії.
показати весь коментар
23.10.2019 02:49 Відповісти
ну вот и началась реформа... жаль, что баканов как ленин... вовка-сифилитик захватил власть с наскока, а когда понял, что победил, то что делать дальше он не знал...
показати весь коментар
23.10.2019 03:43 Відповісти
А помогают проводить реформы опытные профи, которые и сделали службу, заряженной на деньги .
показати весь коментар
23.10.2019 04:17 Відповісти
Сказочник квартальный.Реформа может состояться при двух условиях.Новый закон без про СБУ и новые люди на 99-100%.И не надо рассказывать про профессионалов,достаточно патриотов которые пошли добровольцами на войну в 14 году,а там были все профессии от юриста до сантехника!
показати весь коментар
23.10.2019 09:02 Відповісти