5773 відвідувача онлайн
12 654 338

Понад 80% українців довіряють Зеленському, - опитування КМІС

Понад 80% українців довіряють Зеленському, - опитування КМІС

Такі дані наведені в дослідженні "Думки та погляди населення України: вересень 2019 року" Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), результати якого були представлені 23 жовтня під час стратегічної сесії з планування парламентських комунікацій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Укрінформ

Так, на запитання про те, наскільки респонденти довіряють чи не довіряють певним соціальним інституціям, 42,8% із них відповіли, що повністю довіряють Президенту України, 37,6% — що скоріше довіряють главі держави, і водночас 4,5% обрали варіант "зовсім не довіряю". При цьому 7,4% опитаних не змогли відповісти на поставлене запитання.

Водночас 19,3% українців, за даними КМІСу, повністю довіряють Кабінету міністрів України (31,8% — скоріше довіряють) проти 9,2%, які зовсім не довіряють. Також у рамках дослідження 15,1% респондентів зазначили, що повністю довіряють Верховній Раді (31,9% відповіли: "Скоріше довіряю), тоді як 12,5% сказали, що зовсім не довіряють парламенту. При цьому варіант "важко відповісти" обрали 24,5 респондентів стосовно питання про довіру уряду та 22,4% — щодо ВР.

Окрім того, результати опитування засвідчують, що 11,9% українців повністю довіряють політичним партіям, а 11,1% — громадським організаціям.

Найменше ж респонденти довіряють засобам масової інформації та судам — 8,3% і 5,6% відповідно, причому 41,7% українців заявили, що зовсім не довіряють судам.

30,4% опитаних також обрали варіант відповіді "скоріше довіряю" в контексті рівня довіри до ЗМІ, і 30,4% — стосовно ГО.

Київський міжнародний інститут соціології проводив дослідження "Думки та погляди населення України: вересень 2019 року" з 27 серпня по 23 вересня 2019 року. Опитування охопило 110 населених пунктів у всіх областях України, крім Автономної Республіки Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилося тільки на територіях, підконтрольних Україні. У результаті польового етапу дослідження, який тривав упродовж 8-20 вересня, було зібрано 2035 анкет.

Топ коментарі
+79
Может 142% ?...У него же рейтинг и доверие только растет...
показати весь коментар
23.10.2019 17:42 Відповісти
+70
На свете нет ужаснее напасти, чем идиот, дорвавшийся до власти!
показати весь коментар
23.10.2019 17:43 Відповісти
+57
Кто эти люди?? Почему я их не знаю и их нет ни из моих знакомых, ни на работе, ни дажеив маршрутках?? Откуда такие цифры??
показати весь коментар
23.10.2019 17:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Достойный процент лохов, вот они пусть и несут денежку Гончаруку на инвестиции!
показати весь коментар
23.10.2019 23:24 Відповісти
80% .!!! . Ух ты .. ! По моему - звиздёжь , 80 левела . .

Комменты в группах умеренных зебилов , читаю регулярно ,, чего то уже нет там , того шапкозакидательства , которое было ещё месяц назад . .Вова там ещё не - плохой мальчик , но уже и не хороший вовсе..Даже местный на Цн. сулима иван , и тот уже разочаровался .
Не звезди КМИС .!! Слугам это уже не поможет . Когда зимой вырастет коммуналка , тогда проведёте ещё один опрос . .Уверен , там будет 90% .. !!
показати весь коментар
23.10.2019 23:50 Відповісти
плохо лижут шмаркле, нужно так 30 (в 1 туре)+73 (во 2 туре) =103% ,
куда сволочи дели 23%.
о точно 103% (за шмарклю) - 23%(за Петю) = 80% бинго,
я разгадал как проводился опрос
показати весь коментар
24.10.2019 11:30 Відповісти
почти как путену в роисе . адиннарот доверяет .
показати весь коментар
24.10.2019 00:09 Відповісти
людина яка косила від армії , яка не вийшла на майдан, яка опускала країну, яка працювала на російську культуру ... визивае довір'я в народа...))))
показати весь коментар
24.10.2019 04:30 Відповісти
А Янукович також визивае довіру... хозяйственик був..)))ось відповідь чому живучи на таких родючих землях , працюючи по стахановськи .........країна внизу..
показати весь коментар
24.10.2019 04:36 Відповісти
Сегодня наблюдал как стахановскими темпами высадили на бульваре в моем городе 15 саженцев деревьев. Техники нагнали 3 зила, один экскаватор, 1 газон, 1 пожарная машина (для полива), один погрузчик и 15 бездельников в касках не считая водителей. Начали утром, кончили вечером. И это все за гос бюджет. Вот поэтому и живем плохо.
показати весь коментар
24.10.2019 15:23 Відповісти
а еще узнай за скольку купили садженцьі, так вообще офигеешь, там цена и 15 000 может біть за штуку
показати весь коментар
24.10.2019 18:45 Відповісти
Все це нікчемні маніпуляції. "Понад 80% українців довіряють Зеленському, - опитування КМІС." КМІС, вибачайте, бреше. Ті, хто йому довіряє - НЕ УКРАЇНЦІ. І КМІС - не українці. Українець той, хто любить Україну, має честь і гідність, поважає свою Батьківщину, розуміє її, хто її боронить, хто має серце і голову на плечах. Українці мене зрозуміють, а безсоромні манкрути будуть рахувати відсотки від відсотків і мірятись своїми засобами гри на піаніно.
показати весь коментар
24.10.2019 04:39 Відповісти
а кто должен был быть на первом месте? можеттимошенко или бойко, или свинорылый, который поставив своего охранника министром обороны допустил Дебвльцево и Илловайск, так же по факту сдал Мариуполь?
показати весь коментар
04.05.2020 15:45 Відповісти
свиночолого пецю так не кохали як зеленкуватого...
показати весь коментар
24.10.2019 05:08 Відповісти
Зебилы, ***...
показати весь коментар
24.10.2019 05:54 Відповісти
Може питання було, чи вірите що президент щирий дурень чи він прикидається?
показати весь коментар
24.10.2019 05:59 Відповісти
Ну как остановил?
показати весь коментар
24.10.2019 07:29 Відповісти
Пока нациков на место не поставят-не остановит.
показати весь коментар
24.10.2019 07:37 Відповісти
А ты какой национальности что так боишься украинских "нациков"?
показати весь коментар
24.10.2019 12:07 Відповісти
Я просто здравомыслящий человек и моя национальность здесь ни причем.
Нациков я не боюсь, но то что они делают мне нравится.Подавляющее большинство населения Украины за прекращение войны и за мир, а эти за продолжение войны.
Не навоевались?-ИДИТЕ НАХЕР!!!!
показати весь коментар
24.10.2019 13:32 Відповісти
4,5% выбрали вариант "вовсе не доверяю"Источник:https://censor.net/n3155545

Це все що залишилось від соєвих чекушників???? Це ті що хочуть майданити??? Що погрожують Україні диктатурою пальмомаслової шлюхи?????? Я сміюся.Попребуйте!
показати весь коментар
24.10.2019 07:42 Відповісти
80%……. у Клоуна...….

Спасибо! Эта шутка сделала мне день!!! Давно так не смеялся.

Жду 142%!!!
показати весь коментар
24.10.2019 09:22 Відповісти
Опрос проводился на концерте 95 квартала, 7,7% не опрошенных находились в туалете и буфете.
показати весь коментар
24.10.2019 09:31 Відповісти
Очередное подтверждение постулата, что "80% людей - ИДИОТЫ!"(с)
показати весь коментар
24.10.2019 10:21 Відповісти
Какое ты имеешь право называть 8 из 10 Украинцев идиотами
показати весь коментар
24.10.2019 10:35 Відповісти
Полное
показати весь коментар
24.10.2019 12:08 Відповісти
Остальные 20% пороходрочеров тут на цензоре
показати весь коментар
24.10.2019 10:34 Відповісти
1. "Более 80% украинцев доверяют Зеленскому"
2. Так, на вопрос о том, насколько респонденты доверяют или не доверяют определенным социальным институтам..... ответили, что полностью доверяют Президенту Украины......"

Институтам, мать вашу, а не персоналиям!
показати весь коментар
24.10.2019 11:24 Відповісти
Если это реально так, то это приговор народу Украины. Имею оптимизм в это не верить.
показати весь коментар
24.10.2019 11:29 Відповісти
Так, на запитання про те, наскільки респонденти довіряють чи не довіряють певним соціальним інституціям,Джерело: https://censor.net/ua/n3155545

Перепрошую, а Зеленський тут яким боком?!
показати весь коментар
24.10.2019 12:51 Відповісти
МАНІПУЛЯЦІЯ ІЗ ЗАПИТАННЯМИ!
показати весь коментар
24.10.2019 14:07 Відповісти
Зеленский четко высказал требования по выборам в ОРДЛО, от которых у русских истерика. Это не Порошенко, который силой проталкивал путинские хотелки в Конституцию Украины. А порохошавки все гавкают по методичке. Порошенко занимается подрывной деятельностью против государства Украина
-роспуск квазигруппировок "Л/ДНР", полное прекращение огня;
-обеспечение эффективного мониторинга СММ ОБСЕ на всей территории Украины;
-вывод из территории Украины вооруженных формирований иностранных войск и военной техники;
-разведение сил и средств вдоль всей линии соприкосновения;
-обеспечение работы Центральной Избирательной Комиссии Украины, украинских политических партий, СМИ и иностранных наблюдателей;
-установление контроля над неподконтрольным Украине участком российско-украинской границы".
показати весь коментар
24.10.2019 14:30 Відповісти
Обнаглели до предела. Какие еще 80%. Уже давно известно, что опросы являются заказными и предназначены не для информирования а для формирования. Используется свойство стадного инстинкта людей. К Зеленскому в Киеве положительно относится намного меньше чем половина киевлян. Даже большинство тех кто за него голосовали относятся плохо. И понятно, ведь в действительности люди голосовали против Порошенко, а не за Зеленского. А манипуляторы пытаются внушить, что как раз за Зеленского. И пытаются 73% еще и нагло развивать. Власть наглого клоуна.
показати весь коментар
13.11.2019 05:29 Відповісти
Якщо тільки ці дані не фальшовані, то це трагедія. Це означає, що більшість нічого не зрозуміла. Це значить, що Коломойський, Богдан, Єрмак та Зеленський приведуть до знищення європейської, незалежної України.
показати весь коментар
25.11.2019 13:23 Відповісти
Сторінка 4 з 4