13118 відвідувачів онлайн
4 123 66

Богдану можуть вручити підозру за роботу на Азарова, - "Українські Новини"

Богдану можуть вручити підозру за роботу на Азарова, - "Українські Новини"

Управління спецрозслідування Генеральної прокуратури розглядає питання вручення підозри керівникові Офісу Президента Андрію Богдану.

Про це Українським Новинам повідомило джерело в Генпрокуратурі, передає Цензор.НЕТ.

"У понеділок (21 жовтня) в Управлінні спецрозслідування обговорювалося питання про наявність підстав для повідомлення про підозру Богдану", - сказав він.

Богдана підозрюють у порушенні закону під час роботи в Кабміні Миколи Азарова.

Так, на думку слідства, чинний глава Офісу Президента сприяв винесенню судами рішень про незаконне стягнення з України 3,1 млрд гривень за держгарантіями корпорації "Єдині енергетичні системи України" перед Міністерством оборони Росії.

Це було зроблено для притягнення до кримінальної відповідальності ексглави "ЄЕСУ" і лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

Богдан готував юридичні матеріали Кабміну з цього процесу і допустив незаконне стягнення держкоштів, не повідомивши в прокуратуру про злочин.

Топ коментарі
+9
От і почалось - ЗЕ-команда, як павуки в банці, починають один одного жерти. Тільки ж. пілять, це ж все на державі і нас відіб`ється. От зЕбіли, і що ж ви натворили, вас ж попереджали, вас просили. але ж зебіли...
показати весь коментар
24.10.2019 14:50 Відповісти
+8
на костер его, падлу!.. но перед этим, кастрировать!
показати весь коментар
24.10.2019 14:50 Відповісти
+7
кишка тонка! богдан де факто управляючий від бєні вова ще не доріс до протистояння з бабулею. тай в бабулі на бубочку є нехилий компромат, чи думаєте бабуля раді люпві то все робила
показати весь коментар
24.10.2019 14:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Для Богдана это было бы не обвинение, а отмазка
показати весь коментар
24.10.2019 14:47 Відповісти
и тут зрада,да шо ж такое
показати весь коментар
24.10.2019 14:48 Відповісти
Что думаешь вручат ?
показати весь коментар
24.10.2019 14:49 Відповісти
бабломойский на очереди.
показати весь коментар
24.10.2019 14:51 Відповісти
Богдану можуть вручити підозру за роботу на Азарова, - "Українські Новини" - Цензор.НЕТ 8130
показати весь коментар
24.10.2019 14:56 Відповісти
Фотожоппєри, хочуть отримати квартальну премію?
показати весь коментар
24.10.2019 15:05 Відповісти
Він аналфабетик. Не вміє читати й писати не тому що погано вчився, а тому що таким народився. Тому й постить лише картиночки.
показати весь коментар
24.10.2019 15:53 Відповісти
Скажи еще, что никогда и ни разу не голосовал за ПР
показати весь коментар
24.10.2019 15:41 Відповісти
опять один и тотже дятел комментит новость как о свершившемся факте.
зебилы никогда не поумнеют, им достаточно просто сказать и они уже радуются.
показати весь коментар
24.10.2019 15:26 Відповісти
Богдан, наверное, сам такую развлекуху для граждан и придумал.
показати весь коментар
24.10.2019 14:48 Відповісти
...ще стане в чергу на "поліграф"
Вони чомусь як мухи на лайно пруться на "поліграф"
kurwa, після нього вони стають ще чеснішими, ніж перед ним
показати весь коментар
24.10.2019 15:04 Відповісти
Вот это лакмусовая бумажка для нового руководства генпрокуратуры .
показати весь коментар
24.10.2019 14:48 Відповісти
А мені видається, що це вистава a la "прокуратура_овоча_викликає_кучму_на_допит_у_справі_Ґонґадзе".
показати весь коментар
24.10.2019 15:06 Відповісти
Швидше за все, це вже внутрішня гра за владу.
показати весь коментар
24.10.2019 16:02 Відповісти
Це вже не перший лакмусовий папірець.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/10/24/7229903/ Рябошапка вважає, що злочинної організації Януковича не існувало
показати весь коментар
24.10.2019 16:48 Відповісти
Вот это поворот.
показати весь коментар
24.10.2019 14:49 Відповісти
Серпентарий.
Надо всех пересадить и очиститься.
Оставить младенцев до 1.5 лет
показати весь коментар
24.10.2019 14:49 Відповісти
Могут-немогут! Попробуйте вручите бенькиному слуге😂😹
показати весь коментар
24.10.2019 14:50 Відповісти
Юля молчит, до поры, до времени.
показати весь коментар
24.10.2019 14:50 Відповісти
Правильно делает, а то эти евреи её ещё быстрее, чем Янык посадят.
показати весь коментар
24.10.2019 14:52 Відповісти
От і почалось - ЗЕ-команда, як павуки в банці, починають один одного жерти. Тільки ж. пілять, це ж все на державі і нас відіб`ється. От зЕбіли, і що ж ви натворили, вас ж попереджали, вас просили. але ж зебіли...
показати весь коментар
24.10.2019 14:50 Відповісти
Йой-йой, лишенько! Що ж це буде? Петики, срочно к Пете и на коленях просите вернуться! Украина его кинула, а вы её спасёте!
показати весь коментар
24.10.2019 15:00 Відповісти
Ідіот? Хоча ні, просто зЕбіл, а це в тебе невиліковно. Придурку, все, Петя вже не президент. У владі ЗЕ-команда, яка крім шоу і срачів нічого більше не вміє. Просирає все, що тільки можна просрати. А тепер між собою срач почала - щодня скандали, поліграфи, а тут вже й підозри пішли. Чи ж ви закінчите, виродки? А головне, чим держава закінчить?
показати весь коментар
24.10.2019 15:05 Відповісти
А, петик низшего звена? Давай, до свидания.
показати весь коментар
24.10.2019 15:25 Відповісти
ПНАХ, ідіоте
показати весь коментар
24.10.2019 15:26 Відповісти
на костер его, падлу!.. но перед этим, кастрировать!
показати весь коментар
24.10.2019 14:50 Відповісти
Це ж не іспанська інквізиція !
показати весь коментар
24.10.2019 15:03 Відповісти
ну хорошо, только кастрировать!
показати весь коментар
24.10.2019 15:05 Відповісти
Якщо на палю, то можна й без кастрації.
показати весь коментар
24.10.2019 15:06 Відповісти
Вместе с твоим порохом,который тоже работал на Азарова))))
показати весь коментар
24.10.2019 15:35 Відповісти
женщинка!.. вы когда сердитесь, у вас на лбу татушка "Голосую за Зе" проявляется..
показати весь коментар
24.10.2019 15:40 Відповісти
Мужчинка,твой дебильный ник соответсвует твоим мозгам и роже шрека)))
показати весь коментар
24.10.2019 15:45 Відповісти
мой ник это альтер-символ, а в жизни я стройный, спортивный, с хорошим чувством юмора и развитым интеллектом.. и уши у меня не торчат
показати весь коментар
24.10.2019 15:49 Відповісти
все они были у власти все время
показати весь коментар
24.10.2019 14:51 Відповісти
Так уже куча журналистких расследований с фактами, подтверждениями....Награды получал в горячую фазу Майдана февраль 2014 от Азирова.
показати весь коментар
24.10.2019 14:52 Відповісти
Це перемога чи Зрада ?
показати весь коментар
24.10.2019 14:52 Відповісти
Главное - не дать этому уроду убежать когда прийдет время
показати весь коментар
24.10.2019 14:52 Відповісти
Сміхотрон - всі ж теперішні керівники працювали, як не на 2их, то на 3 ролях у азарових, або ж готували документи для підпису, контролювали їх виконання, щоденно давали тисячі порад керівникам
показати весь коментар
24.10.2019 14:54 Відповісти
кишка тонка! богдан де факто управляючий від бєні вова ще не доріс до протистояння з бабулею. тай в бабулі на бубочку є нехилий компромат, чи думаєте бабуля раді люпві то все робила
показати весь коментар
24.10.2019 14:54 Відповісти
Сумніваюсь я щось
показати весь коментар
24.10.2019 15:01 Відповісти
А шо, у Богдана проблеми з туалетним папером?
показати весь коментар
24.10.2019 15:02 Відповісти
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/05/22/7215805/ У Зеленского говорят, что Богдан не подпадает под люстрацию. По закону - подпадает | Украинская правда
показати весь коментар
24.10.2019 15:03 Відповісти
Люструйте пороха,который работал на Азарова
показати весь коментар
24.10.2019 15:47 Відповісти
Можуть вручити , а можуть і не вручити на радість зєбулонам . Але якщо і вручать то буде як з поліграфом . Тобто ніфіга нікому не буде . Зєбулони щасливі .
показати весь коментар
24.10.2019 15:03 Відповісти
А когда будет подозрение Поросенко за работу министром при Яныке.
показати весь коментар
24.10.2019 15:03 Відповісти
не путай-те член с пальцем, подозрение вручают за совершение преступления, а сама по себе "работа министром" не преступление.
Если в его работе найдут признаки совершения преступления, тогда-вперед и с песней.
показати весь коментар
24.10.2019 15:15 Відповісти
а не состоит ли он в родстве с Нелей Штепой?!
показати весь коментар
24.10.2019 15:04 Відповісти
кому? богдану?...ну вручить то могут...но получиться как с люстрацией и заявой об уходе...
пшик...
показати весь коментар
24.10.2019 15:06 Відповісти
руки прочь от Богдана! это заказное дело. кто теперь с послами G-7 общаться будет. генеральная прокуратура не возбуждайся!
показати весь коментар
24.10.2019 15:07 Відповісти
Украинцы, большая дружная семья, где все друг другу помогали и помогают в разное время. За это подозревать и судить как то глупо. Придется всех посадить, но это невозможно даже теоретически.
показати весь коментар
24.10.2019 15:08 Відповісти
бурятіна богдан нічого нікому не винен, тому це все наклеп!
показати весь коментар
24.10.2019 15:10 Відповісти
цей "істочник" мабуть горбатюк, тримав цей "компромат" на богдана на "чорний день".
якби горбатюк був справжнім то його як в свій час касько та сакварелидзе давно б викинули з генпрокуратури.
показати весь коментар
24.10.2019 15:12 Відповісти
Почему только на Азарова? А на Яныковища? На Беню?
показати весь коментар
24.10.2019 15:16 Відповісти
Клоуны опять шутят для своего лахтората! Зебобики верьте,бурято -эскимос оказывается мародерище!!
показати весь коментар
24.10.2019 15:22 Відповісти
единственное, на что я надеялся после победы пианиста - что он после инаугурации скажет олигархам и остальному окружения токсичных прихвостней - я вас использовал, а теперь все по тюрьмам! Так вот, если он реально начнём сажать авакова, богдана, коломойского, ахметова итд - я первый, кто повесит портрет пианиста в рамке над кроватью.

p.s. но.... всё это дешевый цирк...
показати весь коментар
24.10.2019 15:30 Відповісти
А я почеплю того портрета якщо він зіграє на органі пару фуг Й.С.Баха . Хоча ще не вирішив де , за що і як його чіпляти .
показати весь коментар
24.10.2019 15:53 Відповісти
Странный заголовок. Работа на Азарова еще не есть преступление, поскольку Азаров при всем при том был премьером законным. А вот "помогать" судам выносить те или иные решения - это другое. Но тогда нужно поменять заголовок. Текущий не отражает сути статьи.
показати весь коментар
24.10.2019 15:41 Відповісти
зато зебилы комментируют именно его.
показати весь коментар
24.10.2019 15:57 Відповісти
Заодно и парашенке вручите подозрение за работу на азарова. Как-никак - целым министром там работал.
показати весь коментар
24.10.2019 15:48 Відповісти
А Порошенкові?

Богдану можуть вручити підозру за роботу на Азарова, - "Українські Новини" - Цензор.НЕТ 9873
показати весь коментар
24.10.2019 15:55 Відповісти
Богдану можуть вручити підозру за роботу на Азарова, - "Українські Новини" - Цензор.НЕТ 4532
показати весь коментар
24.10.2019 16:16 Відповісти
Горбатюк заявив, що саме через це його звільнили, тому ніякого вручення підозри не буде. Прес служба ГПУ повідомила, що не має ніякої інформації про підозру.
показати весь коментар
24.10.2019 16:43 Відповісти
За цією склизькою мерзотою давно паля плаче !!!!
показати весь коментар
24.10.2019 21:19 Відповісти
А що, працювати на уряд того часу - злочин?...
Порошенко працював, йому також підозру давайте!
показати весь коментар
24.10.2019 21:25 Відповісти