9139 відвідувачів онлайн
5 884 21

Поліція затримала ґвалтівника, який нападав на жінок у Святошинському районі столиці

Поліція затримала ґвалтівника, який нападав на жінок у Святошинському районі столиці

Чоловіка, який ґвалтував і грабував жінок у Святошинському районі Києва, знайдено і взято під варту.

Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури, інформує Цензор.НЕТ.

Затриманим виявився 46-річний раніше судимий киянин.

"Встановлено, що ґвалтівник орудував на території Святошинського району столиці. Так, 12 жовтня 2019 року зловмисник скоїв розбійний напад на 19-річну дівчину, після чого, зваживши на уразливий стан потерпілої, зґвалтував її.

Через кілька днів зловмисник вирішив повторити скоєне, однак 35-річна жінка змогла вирватися і покликати на допомогу", - йдеться в повідомленні.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 152 (зґвалтування), ч. 2 ст. 186 (грабіж) і ч. 2 ст. 187 (розбій) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Топ коментарі
+7
Надо его в поликлинику сдать, для опытов...(с)..
показати весь коментар
24.10.2019 17:40 Відповісти
+6
При задержании ничего не потерял ? Говорят , что химическая кастрация - это гуманно . А я уверен , что топорик и пенёк .
показати весь коментар
24.10.2019 17:41 Відповісти
+6
Ще один призедент . Як казав Зеленський " ... такі ж президенти як і я " .
показати весь коментар
24.10.2019 17:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Надо его в поликлинику сдать, для опытов...(с)..
показати весь коментар
24.10.2019 17:40 Відповісти
Отдайте его лучше Гаде на поруки.
показати весь коментар
24.10.2019 17:51 Відповісти
по харошим статьям в хату заедет))
показати весь коментар
24.10.2019 17:41 Відповісти
У них там сейчас горем. Пока до этого очередь дойдёт - изтоскуется)). А может и не дождётся никогда, как тоже часто бывает (любимую жену - заслужить надо )
показати весь коментар
24.10.2019 23:20 Відповісти
При задержании ничего не потерял ? Говорят , что химическая кастрация - это гуманно . А я уверен , что топорик и пенёк .
показати весь коментар
24.10.2019 17:41 Відповісти
С топориком надежней будет 😝.
Желательно по самые уши...
показати весь коментар
24.10.2019 17:46 Відповісти
представляете, если не того задержали? пока Чикатило ловили, тоже несколько человек расстреляли. и ВСЕ ПРИЗНАЛИСЬ! не страшно вам, что завтра ВАС возьмут по подобному обвинению? уж чего там рубить будут - дело десятое...
показати весь коментар
24.10.2019 19:53 Відповісти
А може "він" -- жінка
показати весь коментар
24.10.2019 20:11 Відповісти
собственно, я в курсе. но, мы - в интернете. тут все может быть. иногда такие зайки выскакивают...
показати весь коментар
24.10.2019 20:13 Відповісти
Ще один призедент . Як казав Зеленський " ... такі ж президенти як і я " .
показати весь коментар
24.10.2019 17:43 Відповісти
Добро пожаловать в петушиный угол.
показати весь коментар
24.10.2019 17:44 Відповісти
Смертельная инъекция или газовая камера, были бы вполне достойным финалом для такого д-ма.
показати весь коментар
24.10.2019 17:44 Відповісти
Ничего, закроют в сизо, кацманавт на поруки возьмет, а там и до ростовского маетку рукой подать.
показати весь коментар
24.10.2019 17:48 Відповісти
а многіє женщини позавідуют - єсть же мужикі, коториє хотят і могут
показати весь коментар
24.10.2019 17:51 Відповісти
Идиот ?
показати весь коментар
24.10.2019 17:53 Відповісти
мужчіна?
показати весь коментар
24.10.2019 17:57 Відповісти
нє можеш? ілі можеш, но нє хочєш???
показати весь коментар
24.10.2019 17:59 Відповісти
В ВР дрОчунов на одного меньше станет?
Поліція затримала ґвалтівника, який нападав на жінок у Святошинському районі столиці - Цензор.НЕТ 8392
показати весь коментар
24.10.2019 18:09 Відповісти
боше
показати весь коментар
24.10.2019 18:17 Відповісти
При "совке" его бы расстреляли, что есть правильно. У нас же этому уроду дадут около червонца.
показати весь коментар
24.10.2019 23:36 Відповісти