9897 відвідувачів онлайн

Кремль готовий сприяти виконанню Мінських угод з боку ОРДЛО, - Лавров

Кремль готовий сприяти виконанню Мінських угод з боку ОРДЛО, - Лавров

Росія налаштована всіляко сприяти виконанню Мінських угод з боку так званих "республік" Донбасу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

Лавров зазначив, що РФ готова всіляко сприяти виконанню Мінських домовленостей по лінії Донецька та Луганська.

"Ми сподіваємося, що ситуацію на сході України все-таки вдасться врегулювати на основі Мінських домовленостей. Ми чуємо регулярні підтвердження з боку президента Зеленського про те, що він хоче це зробити. Сподіватимемося, що йому вдасться", - сказав Лавров.

Топ коментарі
+35
Як? Очєнь просто:
- «Украінє надо пєрєстать стрєлять»,
- «Насіловать русскоязичних бабушек і дєдов»,
- «Распінать русскоязичних младєнцев»,
- «Унічтожить бєндєровцев і націоналістов»,
- «Пєрєстать говоріть на прідуманном австрійскім Гєнштабом язикє т.н. «мовє».

Послє виполнєнія етіх трєбованій, будєт осуществлен переход із кровавой бойни, в простую бойню...
показати весь коментар
25.10.2019 15:03 Відповісти
+21
Снарядів і ракет не жаліють.Все для міра і української капітуляції.
показати весь коментар
25.10.2019 14:53 Відповісти
+21
москалі як завжди брешуть , хочуть щоб зняли санкції аі повісити бомбасс на шию.
показати весь коментар
25.10.2019 14:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От і чудово...........
Пора припиняти цю безглузду кроваву бійню.
показати весь коментар
25.10.2019 14:52 Відповісти
Як?
показати весь коментар
25.10.2019 14:53 Відповісти
Як? Очєнь просто:
- «Украінє надо пєрєстать стрєлять»,
- «Насіловать русскоязичних бабушек і дєдов»,
- «Распінать русскоязичних младєнцев»,
- «Унічтожить бєндєровцев і націоналістов»,
- «Пєрєстать говоріть на прідуманном австрійскім Гєнштабом язикє т.н. «мовє».

Послє виполнєнія етіх трєбованій, будєт осуществлен переход із кровавой бойни, в простую бойню...
показати весь коментар
25.10.2019 15:03 Відповісти
це шедевр
показати весь коментар
25.10.2019 15:10 Відповісти
москалі як завжди брешуть , хочуть щоб зняли санкції аі повісити бомбасс на шию.
показати весь коментар
25.10.2019 14:54 Відповісти
это ольгинский троль.
показати весь коментар
25.10.2019 14:59 Відповісти
кацапів тобі шкода малоросєц?
показати весь коментар
25.10.2019 15:00 Відповісти
Видите,лишенцы донецкие и луганские! ВЫ ВСЕГО ЛИШЬ ТУАЛЕТНАЯ БУМАГА ДЛЯ КРЕМЛЯ! в нужное время и в нужном месте вас использовали для прикрытия крымской авантюры..А вы ,идиоты, гадите свой неньке
показати весь коментар
25.10.2019 15:03 Відповісти
Бо дєло кабаси по 2р20 коп живе! Думали як расєя прийде то вони памаладєють і водяра подешевіє.
показати весь коментар
25.10.2019 15:07 Відповісти
Льошадь підіграла вовіку зю.
показати весь коментар
25.10.2019 15:33 Відповісти
https://censor.net/user/459329 стань на коліна в проси свого путіна.
показати весь коментар
25.10.2019 15:11 Відповісти
яке ж ти сморідно-тупориле
показати весь коментар
25.10.2019 15:18 Відповісти
Пшл нхй хахол,презираю тебя
показати весь коментар
25.10.2019 15:22 Відповісти
Та крИваву. Тупорила ти кацапня.
показати весь коментар
25.10.2019 15:45 Відповісти
Снарядів і ракет не жаліють.Все для міра і української капітуляції.
показати весь коментар
25.10.2019 14:53 Відповісти
Розумієте, що пропоную Лавров? Він пропонує кацапську допомогу, щоб вплинути на ОРДЛО! Обтохоче, щоб Україна вела діалог з маріонетками за посередництва миротворців-кацапів. Тобто знову тулить мантру, що кацапи не є стороною конфлікту, а в Україні просто громадянська війна. Ось так.
показати весь коментар
25.10.2019 16:30 Відповісти
патріоти,вписуемось за Азов
https://www.youtube.com/watch?v=fAy-3RLTokk ОБРАЩЕНИЕ. Подпишите ПЕТИЦИЮ !

https://petition.president.gov.ua/petition/76996 Президент України має осудити звернення конгресменів-демократів, які вимагають внести ОЗСП "Азов" до списку терористичних організацій
показати весь коментар
25.10.2019 14:53 Відповісти
Ню-ню..............
Надумали сперечатись з піндосами?
показати весь коментар
25.10.2019 14:58 Відповісти
троллінг 1 лвл,тренуйся свинолапоть.,
показати весь коментар
25.10.2019 15:03 Відповісти
Мы не в вакууме живем! И Билецкий своими действиями подставляет Украину! тем что от нас отвернутся наши союзники и тогда кацапам намного проще нас порвать. Так кто он если не фсбшный поп Гапон
показати весь коментар
25.10.2019 15:06 Відповісти
Як зю-ботва хитро Білецького дискредитує - з позицій "доброжелатєлєй". ПНХ, ботва.
показати весь коментар
25.10.2019 15:35 Відповісти
Ждите Януковича, геноцида, Продолжение финансового рабства.
показати весь коментар
25.10.2019 14:53 Відповісти
Бо...
Кремль готов содействовать выполнению Минских соглашений со стороны ОРДЛО, - Лавров - Цензор.НЕТ 3707
показати весь коментар
25.10.2019 14:54 Відповісти
Лавруха думает обдурить,бестолковый )) С таким клиентами как США и Англия такие номера не прокатывают.
показати весь коментар
25.10.2019 14:55 Відповісти
С нашим рыжим маразматиком проидет аж на "ура". А у бритов сейчас голова другим забита, там скотты референдум хотят повторить, и северо-ирландскиe колоборанты тоже воду мутят.
показати весь коментар
25.10.2019 15:06 Відповісти
Щас готов...потом не готов...Уберите ихтамнетов и через пару недель всё будет ОК! Все реальные твари свалят, если их в рашке не закроют, а остальные лапки вгору и ...насжезаставлялиатакмы Украину любим.
показати весь коментар
25.10.2019 14:57 Відповісти
Иго-го поёт лошадка...
показати весь коментар
25.10.2019 14:57 Відповісти
То есть какого числа состоится вывод российской армии из Дебальцево ?
показати весь коментар
25.10.2019 15:00 Відповісти
Шо там с курсом $?
показати весь коментар
25.10.2019 15:06 Відповісти
Всё плохо. Наркоманы выпустили облигации внутреннего займа под 14%. Отдавать чем будут ? А ведь скоро.
показати весь коментар
25.10.2019 15:10 Відповісти
Твоя песня устарела. И ты это знаешь.
Тебе, просто, стыдно признать ся идиотом.
показати весь коментар
25.10.2019 15:13 Відповісти
Ти дійсно вовк? Те, що ти написав собачою мовою не є логічним запитанням чи твердженням.
показати весь коментар
25.10.2019 15:17 Відповісти
Шо, старческое недержание?
Ты ж со мной не общаешься.
Словесный энурез?
показати весь коментар
25.10.2019 15:20 Відповісти
Нічого спільного з твоїми хворобами. Не бажаєш перейти на українську мову, чи твоє коріння за порєбріком?
показати весь коментар
25.10.2019 15:22 Відповісти
Кремль готовий сприяти виконанню Мінських угод з боку ОРДЛО, - Лавров - Цензор.НЕТ 7120
показати весь коментар
25.10.2019 15:23 Відповісти
Тобто ти проти українців та української мови.
показати весь коментар
25.10.2019 15:27 Відповісти
Это ты написал.
показати весь коментар
25.10.2019 15:29 Відповісти
Звичайно, що це я написав про тебе.
показати весь коментар
25.10.2019 15:40 Відповісти
Вот и я о том же, брехло соеголовое.
показати весь коментар
25.10.2019 15:42 Відповісти
Идиоты - это те жители Прилук, которые голосовали за зелёных. Теперь у них много свободного времени.
показати весь коментар
25.10.2019 15:21 Відповісти
Без сопливых аборигенов разберемся.
показати весь коментар
25.10.2019 15:22 Відповісти
natribu.org
показати весь коментар
25.10.2019 15:23 Відповісти
Кремль готовий сприяти виконанню Мінських угод з боку ОРДЛО, - Лавров - Цензор.НЕТ 3012
показати весь коментар
25.10.2019 15:26 Відповісти
Я особисто знаю жителів Прилук. Вони розумні люди і тому я буду їх переконувати зрозуміти антиукраїнську суть нової влади.
показати весь коментар
25.10.2019 15:24 Відповісти
Поздно, дружище. Телевизор сделал своё дело.
показати весь коментар
25.10.2019 15:30 Відповісти
Звичайно це є значною проблемою, але після кризи ми повернемося.
показати весь коментар
25.10.2019 15:40 Відповісти
Хай буде так. Тiлькi коли це ще буде...
показати весь коментар
25.10.2019 15:42 Відповісти
Мені жаль, але Дебальцево повернуть після ліквідації росії.
показати весь коментар
25.10.2019 15:07 Відповісти
Так я вот не понял что Лавров сказал.
показати весь коментар
25.10.2019 15:09 Відповісти
Лавров говорив про підтримку рішень і тверджень Донбасу, які його не стосуються. Тому не слухайте хворобливих тверджень ідіотів, які родом із Вірменії.
показати весь коментар
25.10.2019 15:13 Відповісти
Кремль готов содействовать выполнению Минских соглашений со стороны ОРДЛО, - Лавров - Цензор.НЕТ 7183
показати весь коментар
25.10.2019 15:01 Відповісти
Кремль готов содействовать выполнению Минских соглашений со стороны ОРДЛО, - Лавров - Цензор.НЕТ 450
показати весь коментар
25.10.2019 15:02 Відповісти
Оце приєднає Лавров Україну до ОРДЛО, і все буде як в ОРДЛО.
показати весь коментар
25.10.2019 15:01 Відповісти
Это россия должна выполнять минские соглашения и убрать свои войска с Донбасса!
показати весь коментар
25.10.2019 15:02 Відповісти
Та ШО там ті "республіки" вирішують? Куди хутін поверне дишло, те й роблять.
показати весь коментар
25.10.2019 15:02 Відповісти
Иго-го, дебіли,..б..ять - закінчив лавров.
показати весь коментар
25.10.2019 15:03 Відповісти
Украине и ее чиновникам, в том числе и Президенту Украины, следует выполнять собственные Законы и Конституцию. В правовом поле Украины нет то что называют Минскими соглашениями. Поэтому пусть Унылая лошадь их и выполняет. Подпись официального представителя РФ имеет место быть.....
показати весь коментар
25.10.2019 15:04 Відповісти
Жаль, що ви не бачите 50 відтінків сірого, які стали одним кольором чорного.
показати весь коментар
25.10.2019 15:08 Відповісти
Прочитайте, что заявил Чучма. Это падло много вреда причинило Украине. Но в данном случае он прав.
показати весь коментар
25.10.2019 17:00 Відповісти
як ці кацапські пи@дуни вже задовбали ... Миротворці ви наші
показати весь коментар
25.10.2019 15:05 Відповісти
Якщо ти кінь, то це не питання. А якщо ти кобила?
показати весь коментар
25.10.2019 15:05 Відповісти
3.14стаболы кремлевские готовы был выполнить Будапештскую бумагу....н,,акуй это на мацкву столицу мирового наи,...алово.
показати весь коментар
25.10.2019 15:07 Відповісти
Как Россия может содействовать если:
- ИХТАМНЕТ;
- т.н..ДНР и ЛНР независимы от России? Каламбур какой-то получается у Лаврова. Видать хороший кокс попался.
показати весь коментар
25.10.2019 15:13 Відповісти
Кацапи втомились тягти "кармільцев" на собі, вирішили, якнайшвидше, повсити це економічне, і не тільки, ярмо на шию Україні
показати весь коментар
25.10.2019 15:13 Відповісти
кацапстан официально стал сторонником и представителем сепаратизма на Донбассе
показати весь коментар
25.10.2019 15:15 Відповісти
крємль такой мілий...
показати весь коментар
25.10.2019 15:18 Відповісти
"Республики" не являются субъектами Минских Соглашений. Стороны там, Украина и РФ, посредник - ОБСЕ. Этот ДБ, постоянно рассказывает сказки.
показати весь коментар
25.10.2019 15:22 Відповісти
та не,ребята - умерла,так умерла..
показати весь коментар
25.10.2019 15:22 Відповісти
Десь я це чув
показати весь коментар
25.10.2019 15:38 Відповісти
Вот это поворот!!!!!
показати весь коментар
25.10.2019 15:33 Відповісти
Як казав руський класик Станіславський - "НЕ ВЕРЮ." (с)
показати весь коментар
25.10.2019 15:41 Відповісти
Заерзал Лавров , явно. Никто не обратил внимания , что ни он , ни Путин не озвучивают новьіе условия для проведения саммита Нормандской четверки , єто делают шавки , типа Пескова , Грьізлова и т.п.? Хороший знак того , что переговорьі состоятся , и без всяких хотелок Кремля.
показати весь коментар
25.10.2019 15:51 Відповісти
Якщо Россія вважає Україну братським народом то вона повина поступити по братськи:
1. Путін збирає брифінг на якому заявляє МИ ІДІОТИ. МИ НЕ ПОВИННІ НАПАДАТИ НА УКРАЇНУ.
2. Росія під наглядом ОБСЄ, спостерегачів стран Запада, та міжнародних засобів масової інформації виводить свої війська і віському техніку з Донбасу і Криму.
3. Путін перечисляє Україні кешом 50 млрд. долларів як компенсація за матеріальний і моральний збиток Україні.
показати весь коментар
25.10.2019 15:53 Відповісти
Оце класний план завершення війни
показати весь коментар
25.10.2019 15:54 Відповісти
А шестой пункт где ?
6. Лидер Украиньі Енин получает звание Генералиссимуса и пожизненно назначается Президентом.
Так устроит , трололо?
показати весь коментар
25.10.2019 16:19 Відповісти
Кремль готовий сприяти виконанню Мінських угод з боку ОРДЛО, - Лавров - Цензор.НЕТ 1555
показати весь коментар
25.10.2019 16:00 Відповісти
Ruski kurwy
показати весь коментар
25.10.2019 16:27 Відповісти
Вдохновенно врет унылая лошадь.
показати весь коментар
25.10.2019 17:38 Відповісти
Лавруша, ти же лошадь, а не мудозвон!
Хоть раз заржи честно!
показати весь коментар
25.10.2019 18:24 Відповісти
Как говорится, не сунь свою лошадиную морду в Украину и тебе не будут говорить куда идти. Нах**** со своими советами.
показати весь коментар
25.10.2019 19:48 Відповісти