6824 відвідувача онлайн
7 257 27

Опубліковано указ про зміну голови Луганської ОДА: замість Комарницького - Гайдай

Опубліковано указ про зміну голови Луганської ОДА: замість Комарницького - Гайдай

Сергія Гайдая призначено головою Луганської обласної державної адміністрації. Останні 3 місяці цю посаду обіймав Віталій Комарницький.

Відповідний указ президента від 25 жовтня опубліковано на сайті глави держави, інформує Цензор.НЕТ.

"Призначити Гайдая Сергія Володимировича головою Луганської обласної державної адміністрації", - свідчить текст документа.

Ще одним указом Зеленський звільнив з посади голови Луганської ОДА Віктора Комарницького, який посів цю посаду 7 липня.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 20 жовтня Кабінет міністрів України погодив звільнення з посади голови Луганської обласної державної адміністрації Комарницького і призначення кандидатури Гайдая.

Сергій Гайдай з 2015 року - уродженець Сєвєродонецька, депутат у Мукачівській районній раді (Закарпатська обл.), з вересня 2015 по листопад 2018 року - голова Мукачівської райдержадміністрації.

Топ коментарі
+9
Змінює губернаторів як перчатки. Не шукайте в його діях розуму. Його там немає.
показати весь коментар
26.10.2019 16:45 Відповісти
+8
"Весь покрытый зеленью
Абсолютно весь
В Офисе Припздика
ЗЕлебоба есть....."
показати весь коментар
26.10.2019 16:23 Відповісти
+7
Он украл булаву у зебила, ой вей
Опубликован указ о смене главы Луганской ОГА: вместо Комарницкого - Гайдай - Цензор.НЕТ 4431
показати весь коментар
26.10.2019 16:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це ж як людино поносило по посадам, хто з олігархів відправляв цього мешканця Сєвєродонєцка працювати керівником в Мукачево?
показати весь коментар
26.10.2019 16:00 Відповісти
вот как по мнению Зе! должна выглядеть Украина. Чо там на месте Лугандона? СССР?
Опубліковано указ про зміну голови Луганської ОДА: замість Комарницького - Гайдай - Цензор.НЕТ 4296
показати весь коментар
26.10.2019 16:12 Відповісти
Змінює губернаторів як перчатки. Не шукайте в його діях розуму. Його там немає.
показати весь коментар
26.10.2019 16:45 Відповісти
а яка тепер різниця коли Зеля зробив його губернатором?Значить підвищеня у зебоби отримав, тебе це влаштовує?
показати весь коментар
26.10.2019 19:06 Відповісти
Он украл булаву у зебила, ой вей
Опубликован указ о смене главы Луганской ОГА: вместо Комарницкого - Гайдай - Цензор.НЕТ 4431
показати весь коментар
26.10.2019 16:00 Відповісти
Не делился?....
показати весь коментар
26.10.2019 16:00 Відповісти
Теперь заживём !!!
показати весь коментар
26.10.2019 16:00 Відповісти
поміняв на фаната ЛДНР???
показати весь коментар
26.10.2019 16:01 Відповісти
скорее фанатом лндр был таки комарницкий, как то странно, что тролии уже позабывали зраду с его назначением
показати весь коментар
26.10.2019 18:29 Відповісти
А что такое? Комарницкому надоело подыгрывать шутам гороховым,строя для террористов мост?
показати весь коментар
26.10.2019 16:03 Відповісти
кого не назначит все не так - видно в понедельник его мама родила)))))
показати весь коментар
26.10.2019 16:07 Відповісти
"Весь покрытый зеленью
Абсолютно весь
В Офисе Припздика
ЗЕлебоба есть....."
показати весь коментар
26.10.2019 16:23 Відповісти
Не лущее так: "Шикаладнай говенью он пакрытый весь, как ******* конченый ПЕСюновый он, патаму шо ПАПуаса он конченый Кандом (для даунав - изобреталь презерватива)".
показати весь коментар
26.10.2019 17:57 Відповісти
Зедебил, тебе Порошенко наступил на хлебальник сразу всей фракцией ЕС и уходить не хочет? Ты верный, но очень тупой ученик Петросяна.
показати весь коментар
26.10.2019 19:18 Відповісти
Та тільки позавчора Комарницький розпатякував у Портникова, як добре, що в Станиці міст будується!
показати весь коментар
26.10.2019 16:09 Відповісти
нормальный человек работать в команде Зеленой Шмаркли не станет..
пройдет не много времени и НАБУ, ДБР и СБУ будут рвать на части "слуг урода" и опричников Зеленскавага..
показати весь коментар
26.10.2019 16:11 Відповісти
очень хочется верить
показати весь коментар
26.10.2019 20:37 Відповісти
Оце заліз Вова Роззява у віддчеплений вагон. Він відчеплений і не їде вже 30 років. Просто стоїть ржавіє. Сиділи до Вови в ньому різні президенти, фігньою страждали так само. Чукикались на сидіннях, вдаваючи, що їдуть.. Так суть не про вагон і не роззяву - а про те, що якщо робити так само, як робили і попрередники, нікуди той вагон не чіпляти, чи не штовхати - вагон так нікуди й не поїде. Все лишилося те саме. Отакий Роззява - ліві двері справа.
показати весь коментар
26.10.2019 16:21 Відповісти
Це для зедебілів лишилося те саме. Розумні люди бачать , що курс країни розвертається на протилежний , до Кацапії
показати весь коментар
26.10.2019 20:40 Відповісти
Це дискусійне питання. Схоже, що у вагоні просто чукикаються клоуни, от його й хитає.
показати весь коментар
26.10.2019 20:46 Відповісти
Взяточник и аферист. Долги исчисляются сотнями тысяч долларов, больше всего должен Балоге. После оглашения конкурса на глав РДА, будучи замом у главы Закарпатской ОДА, собирал за назначения по $150 тыс.
Был скандал, его сняли с должности зама, все думали накажут. А оказывается поощрили
показати весь коментар
26.10.2019 17:59 Відповісти
И до этого был политтехнологом Порошенко до 14го, потом послал его с его командой.
показати весь коментар
26.10.2019 22:16 Відповісти
Фу блін .Подумав .
..
..
показати весь коментар
26.10.2019 18:00 Відповісти
Опубліковано указ про зміну голови Луганської ОДА: замість Комарницького - Гайдай - Цензор.НЕТ 8193......
показати весь коментар
26.10.2019 18:01 Відповісти
Що догавкався, подачку получив.
показати весь коментар
26.10.2019 18:11 Відповісти
Второе нормальное назначение после губернатора Винницкой области.
Пока все.
показати весь коментар
26.10.2019 22:14 Відповісти