9835 відвідувачів онлайн
4 807 35

ДБР розпочало ще два розслідування злочинів Портнова, - Чорновол. ДОКУМЕНТ

ДБР розпочало ще два розслідування злочинів Портнова, - Чорновол. ДОКУМЕНТ

Держбюро розслідувань зареєструвало дві кримінальні провадження стосовно заступника голови АП Віктора Януковича Андрія Портнова.

Про це заявила ексдепутатка і журналістка-розслідувачка Тетяна Чорновол, інформує Цензор.НЕТ.

Чорновол повідомила, що ДБР почало досудове розслідування за її заявами про злочини Портнова.

"А саме: створення злочинної організації для узурпації влади. Мова йде про фінансування та інші послуги (зокрема, "лояльність" суддів), надані Портновим Зеленському під час виборчої кампанії з метою призначення своїх людей на ключові державні посади, зокрема – призначення Андрія Богдана в Офіс Президента.

Друга справа – зловживання службовим становищем в часи режиму Януковича, зокрема тиск на суди Портновим на посаді керівника судоустрою АП з метою прийняття ними рішень в інтересах однієї комерційної структури", - уточнила вона, опублікувавши фото документів.

ДБР розпочало ще два розслідування злочинів Портнова, - Чорновол 01

ДБР розпочало ще два розслідування злочинів Портнова, - Чорновол 02
ДБР розпочало ще два розслідування злочинів Портнова, - Чорновол 03
ДБР розпочало ще два розслідування злочинів Портнова, - Чорновол 04

ДБР розпочало ще два розслідування злочинів Портнова, - Чорновол 05

Топ коментарі
+38
Портняку - на гілляку!
показати весь коментар
28.10.2019 17:21 Відповісти
+27
як Трубі розслідувати діло Портнова, щоб не вийти на себе?
показати весь коментар
28.10.2019 17:27 Відповісти
+15
ГБР начало еще два расследования преступлений Портнова, - Чорновол - Цензор.НЕТ 9437
показати весь коментар
28.10.2019 17:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Портняку - на гілляку!
показати весь коментар
28.10.2019 17:21 Відповісти
Есть сомнения , - кто такой ВА Нелох ???
.

https://www.youtube.com/watch?v=69885pm-fjY
.
.

- -https://www.youtube.com/watch?v=6ut264hXwNY

.
.

https://www.youtube.com/watch?v=W1agk02QXOM&app=desktop

.
.
https://www.youtube.com/watch?v=6pi09EDrFfA
.
.https://www.youtube.com/watch?v=69885pm-fjY
.
...
показати весь коментар
28.10.2019 17:21 Відповісти
ну вот, а вы говорили что танька бесполезная))) хотя труба не будет расследовать эти преступления, а может и наоборот, что бы портонов и богдан висели на крючке уже у зели а не зеля у них
показати весь коментар
28.10.2019 17:24 Відповісти
ЧорновЫл))) экс))народ дал тебе пенделя на выборах так и катись туда куда послали)))
показати весь коментар
28.10.2019 19:21 Відповісти
а тебе то от этого что?
показати весь коментар
28.10.2019 20:02 Відповісти
як Трубі розслідувати діло Портнова, щоб не вийти на себе?
показати весь коментар
28.10.2019 17:27 Відповісти
"Это политическое преследование со стороны недобросовестных сотрудников ГБР" ((c) Труба)
И дело вылетит в тр... будет в шляпе...
показати весь коментар
28.10.2019 17:49 Відповісти
Звонка Баканову еще не было?
показати весь коментар
28.10.2019 17:28 Відповісти
А мертвечук - неприкасаемый? все сходит с рук,меня нельзя устранить от чего то говорил он
показати весь коментар
28.10.2019 17:28 Відповісти
яка ж гарна ця жіночка
показати весь коментар
28.10.2019 17:28 Відповісти
Только в рот.
показати весь коментар
28.10.2019 21:06 Відповісти
ГБР начало еще два расследования преступлений Портнова, - Чорновол - Цензор.НЕТ 9437
показати весь коментар
28.10.2019 17:28 Відповісти
При ПЕТЕ 5 лет шли расследования никто ни сел, сейчас одни расследования никто ни сел! А САЖАТЬ КОГДА БУДУТ? Судя по всему никогда!!
показати весь коментар
28.10.2019 17:29 Відповісти
весна придет - сажать будем
показати весь коментар
28.10.2019 17:35 Відповісти
ДА ДА ДА
самое главное что не было сказано какого года эта весна будет
показати весь коментар
28.10.2019 17:42 Відповісти
Я би на місці Чорновол не надіявся на ці розслідування, бо це одне шобло...
показати весь коментар
28.10.2019 17:32 Відповісти
спеціально вестимуть справу із порушеннями .
показати весь коментар
28.10.2019 17:41 Відповісти
Танюха, ты умничка!!! Дави этого Портнова! Он должен заниматься только собой. На Пороха не должно быть у него времени.
показати весь коментар
28.10.2019 17:41 Відповісти
Что бы не говорили, но Татьяна Чорновол, как сейчас модно говорить, баба с яйцами
показати весь коментар
28.10.2019 17:50 Відповісти
баба с яйцами но без мозгов
показати весь коментар
28.10.2019 18:00 Відповісти
Дурень ты...
показати весь коментар
28.10.2019 18:19 Відповісти
от шоб вони один одного пересаджали.. але Пєтя має бути першим!!
показати весь коментар
28.10.2019 17:53 Відповісти
наконец-то, Таню удовлетворили, так добивалась, хотя бесполезно все в стране, где проблемы с наличием правосудия.
показати весь коментар
28.10.2019 17:54 Відповісти
Молодець Тетяно. Дави гадину.
показати весь коментар
28.10.2019 17:58 Відповісти
Умніваюся, що саме за цієї влади сядуть Портнова, Богдан і Медведчук, але штрикати це ла*но потрібно. Щоб смерділо і викликало рвоту. В тому числі і у Зєлєнского. Може рвотний рефлекс призведе таки до необхідності їх позбутися? А якщо і не вийде, то папери не горять і ************ наступній владі.
показати весь коментар
28.10.2019 18:06 Відповісти
Портнов о своем сотрудничестве с «Приватом» http://ua.pravda.com.ua/news/2007/9/12/63820.htm поведал лишь раз: «Договор с Приватбанком на юридическое обслуживание у меня датирован 2001 годом. Касался он, прежде всего, инвестиционного бизнеса, который был представлен в «Приватбанке» покупкой предприятий, защитой собственности и так далее...»
показати весь коментар
28.10.2019 18:10 Відповісти
Танюша никак не успокоится, что отогнали от власти.
показати весь коментар
28.10.2019 18:15 Відповісти
За портнова переживаєте? Треба його в Панаму відправити. Сховати від "кровожерливої" Тетяни, та й з правоохорончими органами поспілкується. Вони його чекають. Може й "відпочинок" організують
показати весь коментар
28.10.2019 18:22 Відповісти
Та мне пофиг, шо Портнов, шо Таня с Пашинским. В стране должны работать законы для всех.
показати весь коментар
28.10.2019 18:24 Відповісти
корыта нет ..а челюсти всё жуют..жуют..инстинкт экс- дупутантки))
показати весь коментар
28.10.2019 19:22 Відповісти
И чем ето гебеер может похвастаться??? кого посадили?

гебеер те же яйца только в профиль.
показати весь коментар
28.10.2019 18:43 Відповісти
П'ять років не було часу на ригів, бо були зайняти пограбуванням країни, а тепер згадали, що риги тоже крали))Вяс всіх нагіляку хто був при владі останні десять років !!!
показати весь коментар
28.10.2019 18:46 Відповісти
Кто ОНО это Чёртовил? Много его стало последнее время...