10099 відвідувачів онлайн
2 386 12

У Польщі затримали підозрюваного у шпигунстві на користь Росії

У Польщі затримали підозрюваного у шпигунстві на користь Росії

Агентство внутрішньої безпеки Польщі затримало чоловіка, підозрюваного у шпигунстві на користь Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Польське радіо".

За словами представника міністра координатора спецслужб, Станіслава Жарина, слідчий зібрав докази про співпрацю Петра С. з російською розвідкою.

Під час затримання співробітники Агентства внутрішньої безпеки обшукали місця проживання і роботи чоловіка.

Під час обшуку було знайдено нелегальну вогнепальну зброю й амуніцію, а також електронні носії та документи. Крім того, обшукали місця прописки і фактичного проживання осіб, що мали контакт із Петром С.

Затриманого також звинувачено в нелегальному зберіганні зброї і в тому, що він користувався фальшивими документами.

26 жовтня Районний суд Варшави Сьрудмесьце після розгляду заяви прокуратури застосував стосовно Петра С. тимчасовий арешт. Слідство у справі веде Агентство внутрішньої безпеки під наглядом Мазовецького департаменту у справах організованої злочинності і корупції Державної прокуратури у Варшаві.

Нагадаємо, раніше також стало відомо, що Агентство національної безпеки Болгарії запідозрило першого секретаря посольства РФ у шпигунстві. Дипломат зі скандалом залишив країну.

Топ коментарі
+10
Вот и начался ПАДЕЖ ДИПЛОМАТОВ РАШИ. 😀😀😀
показати весь коментар
28.10.2019 18:01 Відповісти
+10
Зато у нас никого не ловят, безвиз с агрессором, война , а власти пох, все открыто - заезжай кацап - Зеля рад будет, хоть с гранатой,хоть с гранатометом. Слуги скоро с хлебом солью будут встречать.Ни диверсантов не ловят, ни шпионов. Все хорошо.
показати весь коментар
28.10.2019 18:07 Відповісти
+6
Зрозуміло. Зеленському в Польщу не можна.
показати весь коментар
28.10.2019 18:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вот и начался ПАДЕЖ ДИПЛОМАТОВ РАШИ. 😀😀😀
показати весь коментар
28.10.2019 18:01 Відповісти
Зато у нас никого не ловят, безвиз с агрессором, война , а власти пох, все открыто - заезжай кацап - Зеля рад будет, хоть с гранатой,хоть с гранатометом. Слуги скоро с хлебом солью будут встречать.Ни диверсантов не ловят, ни шпионов. Все хорошо.
показати весь коментар
28.10.2019 18:07 Відповісти
В Болгарии российский дипломат подозревается в шпионаже - Радио Свобода
показати весь коментар
28.10.2019 18:20 Відповісти
Та шо ж такое? В Болгарии, в Польше.. Может не надо их ловить? Может там посыпать чем-то или из баллончика побрызгать?...
показати весь коментар
28.10.2019 18:01 Відповісти
тільки одного?
тоді ще ловити й ловити!
показати весь коментар
28.10.2019 18:01 Відповісти
Зрозуміло. Зеленському в Польщу не можна.
показати весь коментар
28.10.2019 18:05 Відповісти
"Ты их в дверь- они в окно"....(с)
показати весь коментар
28.10.2019 18:16 Відповісти
Да козломордых не куда пускать не надо . Вся их история это ложь , воровство и убийства .
показати весь коментар
28.10.2019 18:17 Відповісти
В Болгарии аналогично
Кацапскому шпиону отрезали гллову и натягули на жопу глаз
показати весь коментар
28.10.2019 18:22 Відповісти
Сколько одинаковых новостей, в Литве судит чувака за шпионаж, который за бабло рашка тюдей три года строил фэйки про Литву
показати весь коментар
28.10.2019 18:35 Відповісти
Мазовецкий департамент..... Там у них целое кубло. Ту дрянь шо называют паштетом Мазовецкий выпускают россияне на территории Польши
показати весь коментар
28.10.2019 18:35 Відповісти
цікаво, чому в Україні тих руSSкіх Гнид-дипломатів ніхто НЕ викриває?!
їх кришує квартал разом з медведчуками...
я знову ж, в 3045-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
показати весь коментар
28.10.2019 19:02 Відповісти