7249 відвідувачів онлайн
4 324 18

Зеленський підписав закон про матеріальну відповідальність військовослужбовців

Зеленський підписав закон про матеріальну відповідальність військовослужбовців

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №1225, який визначає підстави та умови притягнення до матеріальної відповідальності військовослужбовців і поліцейських, винних у завданні збитків військовому та іншому майну під час виконання службових обов'язків.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради, інформує Цензор.НЕТ.

Підставою для притягнення до матеріальної відповідальності є шкода, завдана неправомірним рішенням, невиконанням або неналежним виконанням службових обов'язків.

Умови притягнення до матеріальної відповідальності - наявність шкоди, протиправна поведінка особи у зв'язку з невиконанням або неналежним виконанням службових обов'язків, причинний зв'язок між протиправною поведінкою особи і заподіяною шкодою, вина посадової особи в завданні збитків.

Притягнення до матеріальної відповідальності не буде звільняти від дисциплінарної, адміністративної або кримінальної.

Службова особа може бути притягнута до матеріальної відповідальності протягом року з моменту виявлення завданих збитків.

Матеріальна відповідальність за шкоду, завдану через необережність, буде не більше 5 прожиткових мінімумів. Особа, з вини якої військова частина, установа або організація потрапила під штрафні санкції, понесе матеріальну відповідальність до 15 прожиткових мінімумів. Командир, який порушив порядок обліку, зберігання, використання майна або не вжив заходів, щоб запобігти розкраданню, псуванню майна, буде нести відповідальність не більше 15 прожиткових мінімумів.

Також законом передбачено повну і підвищену матеріальну відповідальність. У документі перераховані випадки, в яких службова особа несе повну матеріальну відповідальність у повному обсязі завданих збитків з її вини.

У проєкті закону прописаний порядок встановлення розміру завданих збитків, проведення відповідного розслідування і порядок стягнення.

Топ коментарі
+15
за пробитый бронежелет будут высчитывать из родствеников?
показати весь коментар
29.10.2019 12:38 Відповісти
+9
Да пох. что ты там уже подписал *******. Ты не президент Украины- ты ПРЕДАТЕЛЬ!!!
показати весь коментар
29.10.2019 12:37 Відповісти
+7
Вот теперь можно с уверенностью сказать, что Эпоха Зубожиння подолана! Щяс хлынут потоки контрактников.
показати весь коментар
29.10.2019 12:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вот теперь можно с уверенностью сказать, что Эпоха Зубожиння подолана! Щяс хлынут потоки контрактников.
показати весь коментар
29.10.2019 12:37 Відповісти
Да пох. что ты там уже подписал *******. Ты не президент Украины- ты ПРЕДАТЕЛЬ!!!
показати весь коментар
29.10.2019 12:37 Відповісти
за пробитый бронежелет будут высчитывать из родствеников?
показати весь коментар
29.10.2019 12:38 Відповісти
пипец - не кто не понял то ладно ,но это капец
показати весь коментар
29.10.2019 12:38 Відповісти
Будуть відставники виплачувати за зношений однострій, за стріляні патрони, за те, що підбили танк, яким керував...
зюзя - нєлохокомандувач!
показати весь коментар
29.10.2019 12:39 Відповісти
А когда в отношении чиновников такой закон будет?За уход табачных фирм кто ответит материально,пенсионеры не получив субсидии?
показати весь коментар
29.10.2019 12:40 Відповісти
Смеялись с Рашки? Теперь украинские солдаты тоже будут за свой счет компенсировать потерянные в боях танки и оружие
показати весь коментар
29.10.2019 12:41 Відповісти
это пиз.дец..на БМП 70 годов постоянно ломается ВСЕ!!!.и это понятно..механиков-водителей и так нет, а теперь вообще писец будет.. . это убогое зеленое чмо реально развалит армию
показати весь коментар
29.10.2019 12:42 Відповісти
интересно это сколько теперь бумажек надо заполнять за использованный бк
показати весь коментар
29.10.2019 12:42 Відповісти
Все сделано для того чтобы напрочь отбить у ВСУ воевать. Сначала ******* ударил по боевому духу добровольцев и ВСУ теперь еще материально добил. Мол даже если погибнете в танке то ваши родственники в долгах всю жизнь будут.
показати весь коментар
29.10.2019 12:43 Відповісти
На малый бизнес давят кассовыми аппаратами и стукачами,на военных штрафами за стоптанную обувь и перерасход патронов,а какой сюрприз зеленые лягушки придумали для казнокрадов и взяточников,а никакой,все они себя прекрасно чувствуют и продолжают весело жить.
показати весь коментар
29.10.2019 12:58 Відповісти
еманутый
показати весь коментар
29.10.2019 13:07 Відповісти
Тепер на танках , гарматах і БТР касові апарати будуть ставити ?
показати весь коментар
29.10.2019 13:11 Відповісти
Воевать будем луком со стрелами!
показати весь коментар
29.10.2019 13:52 Відповісти
Прочитал комментарии - это ШОК. Два варианта либо их пишут рашисские троли либо недоразвитые дегенераты с покалеченным мозгом!!!
"Привлечение к материальной ответственности - наличие ущерба, при противоправном поведении лица в связи с невыполнением или ненадлежащим выполнением служебных обязательств"

Где тут про дырявый бронежилет или кассовый аппарат на пулемёт или сношенный камуфляж? ****** тупые...
"невыполнением или ненадлежащим выполнением служебных обязательств"!!! 100% всё правильно подписал!!!
показати весь коментар
30.10.2019 11:09 Відповісти
совок рулит и зашкаливает в ВСУ скоро служить не будет никто разве призывники .суки валят все и специально