4624 відвідувача онлайн
1 414 34

Підготовлені нинішнім фінансовим комітетом законопроєкти потрібно відкликати і перевірити на предмет корупції, - експерт

Підготовлені нинішнім фінансовим комітетом законопроєкти потрібно відкликати і перевірити на предмет корупції, - експерт

Усі законопроєкти, підготовлені нинішнім фінансовим комітетом, потрібно відкликати і перевірити на предмет корупції.

Таку заяву в ефірі телеканалу "112 Україна" зробив економічний експерт Віктор Скаршевський.

"Я думаю, щоб повернути репутацію і взагалі, в принципі, вийти з цього скандалу красиво й ефективно, необхідно припинити роботу цього комітету і перевірити повністю всі законодавчі акти, які проходили цей комітет на елемент корупції", - вважає він.

Пізніше він уточнив, що "коли кажу призупинити і провести аудит, необхідно призупинити роботу - це відкликати, за великим рахунком". Скаршевський зазначив, що законопроєкти проходять таку перевірку, але та швидше "механічна".

"Подивитися, чи була корупція також і в інших законопроєктах, тому що якщо глянути, саме цей комітет якраз джерело дуже багатьох скандалів. По-перше, те, що ми бачили з ФОПами те, що відбувається наїзд на ФОПів. Те, що відбувається з тютюновою галуззю. Вже оголосили про плани і навіть частково припинили роботу деякі тютюнові фабрики - одні з найбільш великих платників податків. Перерозподіл на ринку оціночних послуг", - зазначає він.

Нагадаємо, 18 жовтня податковий комітет ВРУ не зміг підтримати законопроєкт № 2047-д про скасування корупційних схем в оцінці нерухомості. З'явилися заяви про нібито підкуп 11 членів комітету, які отримали за голосування "проти" по 30 тис. дол.

Через деякий час ЗМІ повідомили, що Офіс президента требует від членів фінансового комітету пройти тестування із застосуванням поліграфа у зв'язку з цим голосуванням.

САП відкрила провадження для перевірки опублікованої в ЗМІ інформації.

Президент України Володимир Зеленський висловив переконання, що всі члени комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики повинні пройти перевірку на поліграфі.

Топ коментарі
+3
Повідрубував руки?
показати весь коментар
29.10.2019 16:28 Відповісти
+3
Да я понимаю, что соевым идиотам главное красивое "бла-бла-бла".Подготовленные нынешним финансовым комитетом законопроекты нужно отозвать и проверить на предмет коррупции, - эксперт - Цензор.НЕТ 9603
показати весь коментар
29.10.2019 16:39 Відповісти
+2
Подготовленные нынешним финансовым комитетом законопроекты нужно отозвать и проверить на предмет коррупции, - эксперт

От же ж надоедливый. Тебе ж объясняют - с коррупцией покончено.
показати весь коментар
29.10.2019 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Подготовленные нынешним финансовым комитетом законопроекты нужно отозвать и проверить на предмет коррупции, - эксперт

От же ж надоедливый. Тебе ж объясняют - с коррупцией покончено.
показати весь коментар
29.10.2019 16:24 Відповісти
Та действительно - дурачек кокой-то. Коррупции то уже нету - шакаладник не крышует
показати весь коментар
29.10.2019 16:26 Відповісти
Повідрубував руки?
показати весь коментар
29.10.2019 16:28 Відповісти
О, схоже ти в курсі)
Так хто кришує корупцію? Раніш президент був а зараз хто?
показати весь коментар
29.10.2019 16:31 Відповісти
Так хто поборов та вікорінив корупцію в Україні?
показати весь коментар
29.10.2019 16:37 Відповісти
найвеличніший лідєр, нє?) Бурштин, лісорубів, контрабанду і корупцію. Всьо побідив)
показати весь коментар
29.10.2019 16:41 Відповісти
Ну пока что наблюдается только полная победа над здравым смыслом и адекватностью. А вот со всем остальным у зе-команды проблемы.
показати весь коментар
29.10.2019 19:50 Відповісти
І ноги.
показати весь коментар
31.10.2019 15:43 Відповісти
А вот с цирком, увы, нет. И ладно, можно было бы простить клоунаду с проверками и выяснением отношений, если бы на фоне этого не принималась откровенная туфта, которая гробит экономику страны.
показати весь коментар
29.10.2019 19:49 Відповісти
И действительно с коррупцией покончено, потому как уже никто и не помнит значение этого термина, а тем более все уже забыли с чем пять лет боролись. Не побороли, так подмяли, а какая разница? Ну если как-то жили с ней, так неужели и дальщ\ше не проживем?)))
показати весь коментар
29.10.2019 21:01 Відповісти
Согласен
показати весь коментар
29.10.2019 16:24 Відповісти
Обратите внимание: "в эфире телеканала "https://112.ua/ekonomika/vse-zakonoproekty-podgotovlennye-nyneshnim-finansovym-komitetom-nuzhno-otozvat-i-proverit-na-predmet-korrupcii-ekspert-512834.html 112 Украина" сделал экономический эксперт "Подготовленные нынешним финансовым комитетом законопроекты нужно отозвать и проверить на предмет коррупции, - эксперт - Цензор.НЕТ 9173 - вот он уровень "ЦензораПодготовленные нынешним финансовым комитетом законопроекты нужно отозвать и проверить на предмет коррупции, - эксперт - Цензор.НЕТ 9285
показати весь коментар
29.10.2019 16:27 Відповісти
А по тексту возражения есть?
показати весь коментар
29.10.2019 16:30 Відповісти
К выражению "Пи..ть - не мешки ворочать" возражения есть?
показати весь коментар
29.10.2019 16:34 Відповісти
Есть - поэтому не пи..ди.
показати весь коментар
29.10.2019 16:37 Відповісти
Да я понимаю, что соевым идиотам главное красивое "бла-бла-бла".Подготовленные нынешним финансовым комитетом законопроекты нужно отозвать и проверить на предмет коррупции, - эксперт - Цензор.НЕТ 9603
показати весь коментар
29.10.2019 16:39 Відповісти
Це вкрай важливо..Чорні ріелтори сидять в ВР.
показати весь коментар
29.10.2019 16:27 Відповісти
Отозвать, проверить, возбудить дела.
показати весь коментар
29.10.2019 16:29 Відповісти
Для начала хотя бы остановить бездумное кнопкодавство. Как можно всерьёз рассматривать законопроекты, которые уже заподозрили в коррупционной составляющей?
показати весь коментар
29.10.2019 19:52 Відповісти
Возбудить тела не проблема, у них еще женский квартал есть, да и девочек подходящих найти им не проблема, но только толку от этого маловасто будет. Если бобики попринимают все что они уже наварганили, то думаю уже вряд-ли кто это дерьмо разгребет в стране.)))
показати весь коментар
29.10.2019 21:04 Відповісти
Порохоботы, а чего вы уже сепаров в попу целуете и цитаты публикуете? Петька приказал?
"Министр финансов Оппозиционного правительства Виктор Скаршевский во время презентации Оппозиционного правительства, в Киеве, во вторник, 31 марта 2015 г. В Киеве 31 марта прошла презентация Опозиционного правительства во главе с Борисом Колесниковым. "
показати весь коментар
29.10.2019 16:33 Відповісти
так вы ему все позволяете..
показати весь коментар
29.10.2019 16:35 Відповісти
ау из марта 2015-го ?
показати весь коментар
29.10.2019 16:37 Відповісти
Деточка Сташевский и сейчас сепар и типа "министр", а ты ему попу целуешь.
показати весь коментар
29.10.2019 18:09 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=SvmHCYW6paM https://www.youtube.com/watch?v=SvmHCYW6paM Все что нажито непосильным трудом... Три магнитофана...
показати весь коментар
29.10.2019 16:35 Відповісти
Стягнім його за яйця й спитаймо документа!
А як не покаже - почнемо **здити,
Я **здити люблю!(с)
показати весь коментар
29.10.2019 16:39 Відповісти
Слава залетел

"Сьогодні під Верховною Радою України планується акція протесту освітян.
Причина - правка партії "Голос" до законопроєкту "Про повну загальну середню освіту", яка передбачає впровадження 40-годинного робочого тижня для педагогів.
Я б хотіла звернутися до наших освітян і запевнити, що Міністерство категорично не підтримуватиме таких новацій", - стверджує міністерка.
показати весь коментар
29.10.2019 16:43 Відповісти
тут вот интересная тема для обсуждения порохоботам ))))))) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2549158515170316&set=a.209528769133314&type=3&theater первоисточник
показати весь коментар
29.10.2019 18:44 Відповісти
це вже зовсім не цікаво(( чуваки взялися просто гробити економіку з метою витягнути з неї якомога більше до того, як вони призведуть до її колапсу(
показати весь коментар
30.10.2019 02:04 Відповісти
Не, ну это вообще ржака - глава фракции говорит, что там все куплены, что нужно проходить проверки детектором лжи, но нет, законопроекты мы будем продолжать рассматривать. Вы вообще о чём? В таком случае должна быть полная заморозка всего, что писали любые комитеты, заподозренные в коррупции. Но нет же, у нас же принтер работает, некогда думать.
показати весь коментар
29.10.2019 19:46 Відповісти
Потому,что по быстрмоу надо принять все что запланировал Коломойский. Вот и строчат законы так быстро,как только получится.
показати весь коментар
30.10.2019 11:27 Відповісти
Мне не понятны эти дискуссии по каждому зеленому проекту. Ведь все на "благо", все для людей, так сказать, а в коментах сплошные споры и оскорбления. И грызутся петюни с вовунями, а разницы-то ведь никакой.))) Что Петя был сладенький, что Вова, правда еще не дозреленький, но как поспеет, уверен, сладости еще добавит.)))
показати весь коментар
29.10.2019 21:08 Відповісти
В Україні корупції не існує давно. Бо корупція це, коли влада в цілому працює чесно, але деякі вирішують питання за гроші. Те що є у нас зветься клептократією.
показати весь коментар
30.10.2019 09:53 Відповісти
Кто же будет проверять законопроекты от действующего президента? Только когда Зеля уйдет- займутся его деятельностью!
показати весь коментар
30.10.2019 11:26 Відповісти