5299 відвідувачів онлайн
4 916 46

Нацбанк скасував ліміт на купівлю валюти

Нацбанк скасував ліміт на купівлю валюти

З 5 листопада валюту можна буде купувати без обмежень. До цього дня долари, євро та іншу іноземну валюту можна купувати на суму не більше ніж 150 тисяч гривень на день.

Про скасування обмежень Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу Нацбанку.

"Денний ліміт 150 тис. грн через касу банку, фінансової установи або в системах онлайн-банкінгу скасовано. Також припиняє діяти вимога про надання фізичними особами документів у банк, що підтверджують підстави для проведення операцій з купівлі безготівкової іноземної валюти", - йдеться в повідомленні.

За оцінкою НБУ, ці послаблення не матимуть значного впливу на валютний ринок. "Переважна більшість операцій фізичних осіб з купівлі іноземної валюти здійснюється на суми, менше 150 тис. грн, а загальні обсяги купівлі та продажу валюти населенням сьогодні є пропорційними", - пояснив Нацбанк.

При цьому чиста купівля валюти Нацбанком на міжбанківському валютному ринку завдяки надлишковій пропозиції валюти з боку бізнесу і інвесторів цього року становить майже $4 млрд, а міжнародні резерви впродовж останніх місяців зберігаються на рівні $21-22 млрд, уточнюється в повідомленні. Крім того, регулятор не бачить підстав і для посилення тиску на гривню в результаті дії психологічних факторів - інфляційні і девальваційні очікування українців, як свідчать останні опитування Нацбанку, і далі поліпшуються.

Згідно з повідомленням, лібералізація валютного законодавства та зміцнення макрофінансової стабільності дозволили Центробанку скасувати цього році понад 30 валютних обмежень, зокрема і для населення.

Топ коментарі
+15
Вчителя продають свою валюту.
показати весь коментар
29.10.2019 21:06 Відповісти
+11
А що там з ходою вчителів у Києві?
Кажуть, що вони просять Зє Уряд, щоб їх зарплатню $4000, передати лугандонським пєнсам, щоб вони купили меду для бійців Добробатів.
У ТРИЛІТРОВИХ банках.
Під РГД-5, або Ф-1.
Хто знає?
показати весь коментар
29.10.2019 21:06 Відповісти
+7
Беня, скупай!!!!
показати весь коментар
29.10.2019 20:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Беня, скупай!!!!
показати весь коментар
29.10.2019 20:58 Відповісти
НБУ робить все що може щоб обвалити гривню! Кідари! Потрібно терміново знімати Голову НБУ! Керівником НБУ потрібно призначити Олександра Савченко екс директора **** та колишнього заступника Голови НБУ! Савченко заявив що ставка рефінансування має бути зменшена, ставка по ОВДП зменшена, долар має коштувати 17 грн!
показати весь коментар
29.10.2019 21:09 Відповісти
А чого б не призначити Гриценка?
Або тебе?
Фулі там роботи, купляй на Алі експрес фарбу і папір, і друкуй для людей гривні.
Або відразу доляри.
Як два пальця об автобан.
показати весь коментар
29.10.2019 21:14 Відповісти
Игорек, а чого ты не балотировался в прЄЗЕдЄнты весной? Всё то ты знаешь, везде то ты побывал...
показати весь коментар
29.10.2019 21:20 Відповісти
При суцільному бардаку та війні Керують державою не особистості а обставини (Господь Бог), тому особа Президента не має великого значення! Має значення тільки те чи знайдеться 10 праведників!
показати весь коментар
29.10.2019 21:26 Відповісти
Добре, а хто ще ті 9 крім тебе?
показати весь коментар
29.10.2019 21:28 Відповісти
10 праведникіів потрібні в кожному місті!
показати весь коментар
29.10.2019 22:23 Відповісти
Ну у Вашому?
Гриценко, ти, і ще хто?
показати весь коментар
29.10.2019 22:37 Відповісти
при зміцненій гривні згорнеться внутрішнє виробництво та експорт і все знову заполонить імпорт...
показати весь коментар
29.10.2019 21:34 Відповісти
Український експорт це сировина, та зерно і воно буде вироблятись за будь якого курсу долара! А посилення гривні збільшить доларовий обсяг внутрішнього українського ринку, що дасть надпотужний поштовх розвитку виробництва! А якщо ще контрабанду реально зупинять, тоді Україну чекає бум розвитку! Але дуже важливо зто буде керувати НБУ, бо саме НБУ це надпотужний інструмент розвитку економіки!
показати весь коментар
29.10.2019 22:27 Відповісти
надпотужний прорив, це - євробляхи та житло на вторинному ринку подорожчають на величину зміцнення гривні...знову стануть ввозити більші обсяги закордонного ширпотребу, який могли б виробляти в країні...
доллари від експорту в україні знову обернуться незначними сумами надходження до бюджету...на зарплати вчителям, медикам, збільшення пенсій, субсидїй знову не вистачатиме....і зміцнення армії буде провадити нічим
на завершення розпродадуть землю і селянам долларовий еквівалент вартості землі виплатять малими сумами "потужної гривні")))
показати весь коментар
30.10.2019 00:57 Відповісти
Потужна гривня це збільшення доларового обсягу внутрішнього ринку та інвестиці в створення робочих місць в Україні і полатки, податки, податки на армію та медицину!
показати весь коментар
30.10.2019 07:55 Відповісти
бачу, непонятно, що з 24 гривень один і той же відсоток податку буде більшим ніж із 8 гривень у 3 рази...скільки не повторюй слово податки, податки, податки вони від цього не зростуть(((
може, хоч, понятно, з покупкою землі у селян за "міцну гривню"...для викупу по таких цінах іноземного інвестора і не допустять - своїм "інвесторам" грошей вистачить на це все...після чого гривня знову "ослабне", а гектар в долларах виросте
показати весь коментар
30.10.2019 10:42 Відповісти
Ви плутаєте 20% податків (ПДВ) від ввезення імпорту, яке скорочується зараз швидкими темпами, з податками з нарахованої заробітної платні, які складають 100% від суми зарплати! Сьогодні підпримєство сплачує 1000 грн податків щоб виплатити 1000грн зарплати, тому збільшення робочих місць дасть в рази більше грошей в бюджеті, ніж втрати від недопоступлення ПДВ від імпорту, за рахунок здешевлення долару! За рахунок укріплення гривні та приходу інвесторів в Україну ми отримаємо в сотні раз більше мільярдів гривень податкових надходжень!
показати весь коментар
30.10.2019 12:42 Відповісти
землю викуплять за дешево, як ви не плутайте)...
прихід інвесторів в Україну за любих умов додасть позитиву... без цього вони на приходять
показати весь коментар
30.10.2019 14:00 Відповісти
Близится загон оленей )
показати весь коментар
29.10.2019 21:00 Відповісти
Маркаров уже напакувався?
показати весь коментар
29.10.2019 21:00 Відповісти
А вона, мужик?
показати весь коментар
29.10.2019 21:07 Відповісти
нє, то єйний муж
показати весь коментар
29.10.2019 21:11 Відповісти
Смолій валить гривню
показати весь коментар
29.10.2019 21:01 Відповісти
каким образом (?), если "Мы сейчас стоим на пороге экономического прорыва" (с) Моника Гидрантовна Нелох
показати весь коментар
29.10.2019 21:19 Відповісти
Зрада¡!!
Все тепер гривні капець... Олігархи скуплять все і інфляція взлетить... Станок працює, прихід валюти з за кордону падає...

Перемога!!!
Економіка росте, це дозволяє зняти штучні ринкові бар'єри... Ринок сам повинен формувати попит і пропозицію без жодних перепон...
показати весь коментар
29.10.2019 21:01 Відповісти
Вчителя продають свою валюту.
показати весь коментар
29.10.2019 21:06 Відповісти
От воно що !
Всьо сходітся. Сбросілі своі $40000 пока оні нє обєсценілісь.
Учітєля, оні ****, умниє...Зналі за кого голосовать.
показати весь коментар
29.10.2019 21:10 Відповісти
А що там з ходою вчителів у Києві?
Кажуть, що вони просять Зє Уряд, щоб їх зарплатню $4000, передати лугандонським пєнсам, щоб вони купили меду для бійців Добробатів.
У ТРИЛІТРОВИХ банках.
Під РГД-5, або Ф-1.
Хто знає?
показати весь коментар
29.10.2019 21:06 Відповісти
Пенси з Лугандона, ці дійсно жирують з конфлікту. Ласкове телятко двох мамок сце.
показати весь коментар
29.10.2019 21:09 Відповісти
Нацбанк отменил лимит на покупку валюты - Цензор.НЕТ 7450
показати весь коментар
29.10.2019 21:12 Відповісти
а потом ещё чек попросить надо
показати весь коментар
29.10.2019 21:20 Відповісти
Когда он тебе сдачу даст железками по 1 гревне будет веселее))
показати весь коментар
29.10.2019 21:33 Відповісти
Третій місяць отримую зп 4к дол. Маю багато надлишків, що робити - скупати гривню?
показати весь коментар
29.10.2019 21:18 Відповісти
Не віддай на розведення, Зелі з Беней!)))
показати весь коментар
29.10.2019 21:35 Відповісти
тут можна дати одну певну відповідь - ти вчитель і, отже, живе втілення передвиборчих обіцянок тоді претендента і зараз президента
показати весь коментар
29.10.2019 21:38 Відповісти
https://censor.net/user/139376 100%
показати весь коментар
29.10.2019 21:48 Відповісти
Скинь адресу, ми до тебе прийдём, не лякайся, тільки перевірити.
показати весь коментар
29.10.2019 22:05 Відповісти
Ничего эти лимиты не дают, кроме неудобств.
показати весь коментар
29.10.2019 21:21 Відповісти
Ото у людей зараз заробітки поперли !
По $150000 в день !
А дійсно, наріт перестав жалітися на маленькі пенсії і зарплати.
Слава Зє !
Нарешті кінець Епохи Зубожіння Мародьора !
Діждали !
показати весь коментар
29.10.2019 21:23 Відповісти
Ира луценко обещала долар по сто . Так шо можна теперь скупать по 25 . ( Если есть на то желающие ) . )))
показати весь коментар
29.10.2019 21:34 Відповісти
Зеля, Беня и Пука успішно ведуть нас до дефолту.
показати весь коментар
29.10.2019 21:38 Відповісти
Нелохи призадумались: а для кого сняли такое ограничение? Кто способен покупать ежедневно валюту больше 150 000 грн? Наверное учителя.
показати весь коментар
29.10.2019 21:47 Відповісти
Ну да , шото там премьер накануне говорил о смене таможенников на западной границе . На восточной - видимо - всё окей . ((
показати весь коментар
29.10.2019 22:05 Відповісти
Чем больше покупается валюты, тем дешевле она будет стоить, но у троллей по этому поводу свои взгляды, любое укрепление Украины и её экономики, сразу вызывают отрицательные комменты, и понятно почему, РФ не нужна сильная не воюющая Украина.
показати весь коментар
29.10.2019 22:01 Відповісти
Х.. знает , не воюющая ни с кем Украина шото зарабатывает . А воюющая уже везде по всему миру росия , - что ?
показати весь коментар
29.10.2019 22:29 Відповісти
Столько ОГВЗ в гривнах под продажу валюты продали, что по 150тыщ. задолбишься обратно с наваром конвертировать.
Всё для "инвесторов".
показати весь коментар
29.10.2019 22:25 Відповісти
Нацбанк скасував ліміт на купівлю валюти - Цензор.НЕТ 9549