9895 відвідувачів онлайн

У Палаті представників Конгресу США оприлюднили текст резолюції щодо імпічменту Трампа

У Палаті представників Конгресу США оприлюднили текст резолюції щодо імпічменту Трампа

Комітет із процедурних питань Палати представників Конгресу США оприлюднив текст резолюції, яку планується поставити на голосування 31 жовтня, щоб формалізувати процедуру імпічменту.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це пише CNN.

"Проєкт резолюції передбачає процедурні деталі щодо того, як палата перейде до наступного етапу розслідування щодо імпічменту. Спікер Ненсі Пелосі стверджує, що ухвалення резолюції допоможе усунути будь-які сумніви щодо того, чи може адміністрація Трампа відмовити в наданні документів, не допускати свідків для показань, нехтувати належно оформленими повістками або чинити перешкоди роботі Палати представників", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, резолюція, зокрема, регламентує процедуру слухання свідків у комітеті розвідки.

Голови чотирьох комітетів Палати представників у спільній заяві наголосили: "У результаті розслідування щодо імпічменту зібрано великий обсяг доказів та свідчень, і незабаром американський народ почує все у відкритому доступі. Резолюція, представлена сьогодні в комітеті з процедурних питань, забезпечить цей поступ".

У резолюції також зазначено, що меншість може вимагати викликів свідків повістками, але видаватимуться ці повістки тільки за згодою голови палати.

Також передбачається, що комітет з розвідки складе звіт, зі своїми висновками та рекомендаціями, який буде передано юридичному комітетові, а відтак оприлюднено.

Резолюція надає адвокатам президента США можливість брати участь у роботі юридичного комітету. Зазначається, що вони матимуть можливість представляти власне бачення справи, відвідувати слухання, аргументувати свою позицію щодо свідчень та висловлювати заперечення.

Водночас процедурний комітет стверджує, якщо президент незаконно відмовляється співпрацювати з Конгресом, то голова палати має право відхиляти запити його адвокатів.

Як повідомлялося, Палата представників США проведе перше голосування щодо резолюції про імпічмент президента Дональда Трампа в четвер, 31 жовтня.

Спікер нижньої палати Конгресу США Ненсі Пелосі заявила в листі до законодавців, що резолюція, яку винесуть на голосування, "встановлює процедуру слухань, які є відкритими для американського народу, дає дозвіл на оприлюднення стенограм свідчень, визначає процедури передачі доказів до юридичного комітету, оскільки вона розглядає потенційні статті про імпічмент та встановлює відповідні права для президента і його захисника".

Нагадаємо, 24 вересня в Палаті представників США оголосили про введення формальної процедури імпічменту Дональда Трампа. Шість комітетів нижньої палати Конгресу почнуть власні розслідування щодо порушення законів президентом США і його командою.

Як повідомляли американські ЗМІ, Трамп 25 липня намагався в телефонній розмові переконати президента України Володимира Зеленського в необхідності почати розслідування щодо Гантера Байдена - сина колишнього віцепрезидента Джо Байдена.

25 вересня Білий дім опублікував стенограму розмови Трампа і Зеленського, яка відбулася 25 липня цього року.

Топ коментарі
+10
мдааа.. импичмент импичменту рознь.. у Трапма все гораздо серьезнее...
это тебе не кофточку Монике Левински испачкать.. тут госизменой попахивает..
показати весь коментар
30.10.2019 08:09 Відповісти
+8
Как Януковощ
показати весь коментар
30.10.2019 08:03 Відповісти
+6
Бедняга Трамп. Успеют ли приготовить импичмент до конца второго президентского срока? Так и уйдет на пенсию недоимпичментированный.
показати весь коментар
30.10.2019 07:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нема часу читати.
То буде імпічмент чи вже усьо ?
показати весь коментар
30.10.2019 07:38 Відповісти
Ксеню , ты ж недавно в США був , тебе и карты в руки . Давай , поведай нам смертным , шо там с импичментом Трампу
показати весь коментар
30.10.2019 07:46 Відповісти
типа чукча не читатель, а писатель....
показати весь коментар
30.10.2019 08:25 Відповісти
Поки слон схудне-осел-здохне!
показати весь коментар
30.10.2019 07:43 Відповісти
God bless America!
показати весь коментар
30.10.2019 07:44 Відповісти
Трампу дадут досидеть но о втором сроке и речи быть не может я так понимаю
показати весь коментар
30.10.2019 07:45 Відповісти
Ну таке.
показати весь коментар
30.10.2019 07:48 Відповісти
Ничего демо-лузерам не светит. Трамп еще на второй срок пойдёт.
показати весь коментар
30.10.2019 07:50 Відповісти
Как Януковощ
показати весь коментар
30.10.2019 08:03 Відповісти
нет.
показати весь коментар
30.10.2019 08:11 Відповісти
Бедняга Трамп. Успеют ли приготовить импичмент до конца второго президентского срока? Так и уйдет на пенсию недоимпичментированный.
показати весь коментар
30.10.2019 07:51 Відповісти
Какого второго? )))
показати весь коментар
30.10.2019 08:45 Відповісти
Который будет вслед за первым. Один, два, и т.д.
показати весь коментар
30.10.2019 13:52 Відповісти
У Палаті представників Конгресу США оприлюднили текст резолюції щодо імпічменту Трампа - Цензор.НЕТ 594
показати весь коментар
30.10.2019 16:09 Відповісти
Фигасе! Я просто ляпнул с дуру про второй срок, а они... это же сколько они ему намерили? мать моя женщина! раз, два,три...ШЕСТЬ сроков!!! Ну, спасибо, Жека, спасибо! Вот удивила, так удивила!
показати весь коментар
30.10.2019 16:43 Відповісти
Троллинг это, если кто еще не понял. В отличие от рашки, никто под Трампа менять законодательство США не будет. Отслужит второй срок, и мирно уйдет на покой.
показати весь коментар
30.10.2019 17:09 Відповісти
Я не понял. Нормально троллят. А может и нет. В каждой шутке есть... Был такой паренек Рузвельт. Так он четыре срока подряд оттрубил. Вот вам и законы, Жека. Так что будем посмотреть.
показати весь коментар
30.10.2019 17:38 Відповісти
KKK set to bring impeachment inquiry out from behind closed doors.Trump will be burned at the stake.
показати весь коментар
30.10.2019 07:52 Відповісти
не ,пишут же ,шо все открыто будет и прозоро )) инквизитор - нашелся)))
показати весь коментар
30.10.2019 08:00 Відповісти
мдааа.. импичмент импичменту рознь.. у Трапма все гораздо серьезнее...
это тебе не кофточку Монике Левински испачкать.. тут госизменой попахивает..
показати весь коментар
30.10.2019 08:09 Відповісти
Та не. За синее платье Моники Блин Клинтон еле отмылся. Дело давнее, а вроде вчера было. И перед конгрессом извинялся за брехню, и перед народом, и перед Клинтоншей, и перед дочкой, и перед той же Моникой. Стоял и чуть не плакал. А Трампик пока всех посылает подальше.
показати весь коментар
30.10.2019 14:24 Відповісти
"может ли администрация Трампа отказать в предоставлении документов, не допускать свидетелей для показаний, пренебрегать надлежащим образом оформленными повестками или препятствовать работе Палаты представителей"

Без сомнения проголосуют за то, что администрация Трампа не может не допускать свидетелей для показаний. Это последний гвоздь в крышку гроба рыжего дружбана *****. Падаль, хотела использовать Украину в своих грязных авантюрах.
показати весь коментар
30.10.2019 08:30 Відповісти
Завтра для Трампа велика подія - пан або пропав.
Приймуть резолюцію - відриється прямий шлях на 2-строк (або у в'язницю).
показати весь коментар
30.10.2019 08:31 Відповісти
нууу...хоть чем-то зеля в историю вошло.. международную при чем ))))
показати весь коментар
30.10.2019 08:31 Відповісти
Зеля тут непричем, Трамп сам себя загнал в угол. Он до сих пор путает Украину с Рашей.
показати весь коментар
30.10.2019 08:33 Відповісти
а! т.е. и тут "не при чем"...
(может оно и к лучшему)
показати весь коментар
30.10.2019 08:38 Відповісти
А ты можешь членораздельно сказать при чем тут Зе? Только по пунктам. Если нет, то ты соевый трыздун.
показати весь коментар
30.10.2019 10:27 Відповісти
случайно, не после телефонного разговора с Зе опять поднялась волна (не первая конечно) недовольства Трампом? с расследованием, в котором вольно или не вольно участвует и Зе и поминаются другие украинские деятели и их американские скажем так партнеры?

опять же - второй мой коммент - а! т.е. и тут "не при чем"...(может оно и к лучшему) - должен был Вас успокоить...
показати весь коментар
30.10.2019 11:22 Відповісти
Вот это Моника Зеленски съездила в США...
показати весь коментар
30.10.2019 08:51 Відповісти
Так ото ж...Моня вернулась в грязных штанах.
показати весь коментар
30.10.2019 09:04 Відповісти
Тебе кто-то жидко в штаны нагадил, но при этом виноват Зе?
показати весь коментар
30.10.2019 10:30 Відповісти
Трамп він на віслюків поклав-імпічили три роки-ще три поімпічать навіть якщо і когось іншого республіканці захочуть висунути замість Трампа,аби втерти димам зашмарканого корупційними скандалами носа.Теперішній розклад у США такий,що слони виграють ще два терміни республіканського правління навіть якщо віслюки й лоби собі порозшибають,бючись головами о стіни економічної стабільності Америки.
показати весь коментар
30.10.2019 09:03 Відповісти
Какая стабильность? За 10 месяцев дефицит бюджета составил триллион долларов. Станок печатный уже дымится.
показати весь коментар
30.10.2019 10:07 Відповісти