9119 відвідувачів онлайн
861 11

ВАКС відклав розгляд справи Омеляна до 18 листопада

ВАКС відклав розгляд справи Омеляна до 18 листопада

Кримінальне провадження стосовно колишнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна, якого звинувачують у недостовірному декларуванні, продовжать розглядати 18 листопада.

Сьогодні Вищий антикорупційний суд оголосив перерву в судовому засіданні, пише Цензор.НЕТ із посиланням на УНН.

Нагадаємо, 13 вересня 2018 року міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч.3 ст.368-2 і ст.366-1 КК. Він обвинувачується в тому, що, подаючи декларації за 2015 і 2016 роки, навмисне вказав відомості, які відрізняються від достовірних, відповідно на суму понад 3 млн гривень і 8 млн гривень.

ВАКС розпочав розгляд справи Омеляна по суті 21 жовтня.

Топ коментарі
+2
так вони тирнет створили для українців! а Ви кажите!
показати весь коментар
30.10.2019 12:23 Відповісти
+2
Да, как же я забыл ! До "Слуги народа" интернета не было; население пользовалось голубиной почтой !
показати весь коментар
30.10.2019 12:26 Відповісти
+2
это шутка?
показати весь коментар
30.10.2019 12:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Под руководством Омеляна построено и/или отремонтировано 7000 км дорог.
Конечно, клоунский режим такого никогда не простит.
показати весь коментар
30.10.2019 12:22 Відповісти
так вони тирнет створили для українців! а Ви кажите!
показати весь коментар
30.10.2019 12:23 Відповісти
І ці відібрані міжнародними єкспєртами суддяри тягнуть резину. Мєнталітет не змінити.
показати весь коментар
30.10.2019 12:26 Відповісти
Да, как же я забыл ! До "Слуги народа" интернета не было; население пользовалось голубиной почтой !
показати весь коментар
30.10.2019 12:26 Відповісти
саме так!
показати весь коментар
30.10.2019 12:30 Відповісти
руки прочь от героя прекратившего пассажирские перевозки с россией ... дякую за гиперлуп
показати весь коментар
30.10.2019 12:31 Відповісти
это шутка?
показати весь коментар
30.10.2019 12:37 Відповісти
Омелян... всегда я ненавидел эту тварь. Правда, чуток менее, чем Ведьму-Супрун.
показати весь коментар
30.10.2019 12:32 Відповісти
ворюга гиперлупный.
показати весь коментар
30.10.2019 12:38 Відповісти
Да сбить с этого сказочника 100 млн и пускай берет лопату и зарабатывает себе на жизнь!
показати весь коментар
30.10.2019 12:49 Відповісти