10389 відвідувачів онлайн
5 823 37

Богдан про Данилюка: "Ми були занадто тісні для такого впливового політика"

Богдан про Данилюка: "Ми були занадто тісні для такого впливового політика"

Глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що Олександр Данилюк як секретар РНБО здійснював стратегічне планування життя держави, а не вів поточну роботу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він розповів в інтерв'ю "УП".

"Ну взагалі в нашу команду Олександра Данилюка привів я. Ми з ним давним-давно знайомі, ще багато років тому. Питання було не в ефективності. Питання було в тому, що Саша весь час себе бачив в різних місцях, але не в тому, де він перебував.І він не робив поточну роботу, він здійснював стратегічне планування життя держави, а заодно і світу", - зазначив Богдан

За його словами, можливо, свої організаторські здібності він у майбутньому як великий політик зможе реалізувати.

"Ми були занадто малі, занадто тісні для такого впливового політика", - підсумував глава ОП.

Нагадаємо, 27 вересня Данилюк написав заяву про відставку з посади Секретаря РНБО.

30 вересня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Данилюка з посади Секретаря РНБО.

Олександр Данилюк заявив, що відхід з поста Секретаря РНБО України - його особиста ініціатива: "Мені просто не цікаві підкилимні ігри, які ведуть деякі персонажі".

Топ коментарі
+13
он занимался стратегическим планированием жизни государства

а хіба голова РНБО не повинний цим займатись ?
нехай такими питаннями канцеляр президента завідує ?
богдан !!!! що за брєд ?!
показати весь коментар
31.10.2019 09:28 Відповісти
+8
Решаловом занимался Богдан и Данилюка не подпускал к потокам, а он взял и обиделся...
показати весь коментар
31.10.2019 09:26 Відповісти
+8
А рожа у бурята уж аж лоснится...не плохо видать с корыта бюджетного кормится...сытно...
показати весь коментар
31.10.2019 09:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Решаловом занимался Богдан и Данилюка не подпускал к потокам, а он взял и обиделся...
показати весь коментар
31.10.2019 09:26 Відповісти
Богдан настільки бездарний організатор що не зміг навіть з мостом в Дніпрі нормально розібратись, про що вже говорити! Тому заяви Богдана про те що хтось не на своєму місці виглядають смішно і дивно! Сам то він на чиєму місці?
показати весь коментар
31.10.2019 09:59 Відповісти
Бурят потроллил Пинкертона мамкиного.

Кто не с нами - тот против нас?
показати весь коментар
31.10.2019 09:26 Відповісти
Интересно, а сам Богдан работой занимается хоть какой-то? То его только и видно как он отдыхает.
показати весь коментар
31.10.2019 09:26 Відповісти
Він Навуходоносор.
показати весь коментар
31.10.2019 09:36 Відповісти
А рожа у бурята уж аж лоснится...не плохо видать с корыта бюджетного кормится...сытно...
показати весь коментар
31.10.2019 09:28 Відповісти
Невже теж вилизує тарілки?
Богдан о Данилюке: "Мы были слишком тесны для такого влиятельного политика" - Цензор.НЕТ 2626
показати весь коментар
31.10.2019 09:38 Відповісти
он занимался стратегическим планированием жизни государства

а хіба голова РНБО не повинний цим займатись ?
нехай такими питаннями канцеляр президента завідує ?
богдан !!!! що за брєд ?!
показати весь коментар
31.10.2019 09:28 Відповісти
Просто вони прийшли ненадовго (с).
показати весь коментар
31.10.2019 09:30 Відповісти
не вірю.
подивіться скільки років існує квартал, скільки сезонів в тих же сватів.
думаю, вони розраховують на більше, а їхні заяви суцільне кокетство.
показати весь коментар
31.10.2019 09:34 Відповісти
То у него сарказм такой. Он типа пошутил: "Мы были слишком малы, слишком тесны для такого влиятельного политика".
Скорей всего Данилюк их критиковал что он херней занимаются вот они от него и избавились.
показати весь коментар
31.10.2019 09:35 Відповісти
коломойський його випхав, одразу після ефіру в Савіка.
показати весь коментар
31.10.2019 09:36 Відповісти
Совпаденіє?
показати весь коментар
31.10.2019 09:40 Відповісти
ні, ну, що ви...ніякого шансу для співпадінь.
показати весь коментар
31.10.2019 09:40 Відповісти
после встречи в сша Данилюк обосрался и свалил.
Антиколорадос написал так. и єтот сайт типо Тайм.зе
показати весь коментар
31.10.2019 10:38 Відповісти
Ксенія, ну Богдан, мабуть, луччє знає, хто і чим має займатися.
показати весь коментар
31.10.2019 11:27 Відповісти
ну, так... він друга особина в державі - після Бені.
показати весь коментар
31.10.2019 11:29 Відповісти
А наш красавчик и сратегией занимается, и текучку не забывает. Маладец, ***!

Богдан о Данилюке: "Мы были слишком тесны для такого влиятельного политика" - Цензор.НЕТ 6444
показати весь коментар
31.10.2019 09:29 Відповісти
И Коломойша на молочишко подбрасывает копеечку
показати весь коментар
31.10.2019 09:29 Відповісти
Если с ним было тесно то пора уже подвинуть этого бурята и его компанию. А Данилюку например доверяют очень многие
показати весь коментар
31.10.2019 09:31 Відповісти
"Чем шире наши морды - тем теснее наши ряды. " А. Богдан.
показати весь коментар
31.10.2019 09:37 Відповісти
"стратегическим планированием жизни государства, а заодно и мира" у одного финальная стадия мании величия, второй только подходит к ней. Как они за..ли называя друг друга илитой, великими политиками и прочей шелухой плебея с комплексом неполноценности. Вы - "СЛУГИ НАРОДА" блин, но никак не Цезари.
показати весь коментар
31.10.2019 09:32 Відповісти
«Как управлять вселенной не привлекая внимания санитаров.»
показати весь коментар
31.10.2019 09:35 Відповісти
какие же вы волки зеленые - аккела промахнулся ,да)))
показати весь коментар
31.10.2019 09:33 Відповісти
Так надо было шире раздвигать свои эти... ряды.
показати весь коментар
31.10.2019 09:36 Відповісти
Размер не подошёл... Бывает !
показати весь коментар
31.10.2019 09:37 Відповісти
Когда же этот таракан угомонится. Этого упыря нужно законадательно ограничить,чтоб не лез во все щели где вкусно пахнет. А то контора призидента превращается в какой то
мадридский двор.Посадовци всегда будут на измене кого слушать и что делать,а виноват в
любом случае.
показати весь коментар
31.10.2019 09:37 Відповісти
Что Богдан. что Данилюк-одного поля ягодки...Вонючие и ядовитые....
показати весь коментар
31.10.2019 09:41 Відповісти
Якщо в команді хтось розумний, то більшість відчуває свою неповноцінність і витісняє його. Так сталось і на виборах.
показати весь коментар
31.10.2019 09:42 Відповісти
Що один, що другий - обидвоє зє-мразь
показати весь коментар
31.10.2019 09:46 Відповісти
Данілюк це корисний ідіот, якого використали і викинули. Так йому і треба.
показати весь коментар
31.10.2019 09:57 Відповісти
Евросоюз уже потребовал от Зели уволить Богдана. Но, видимо, у него другие бизнес-интересы, не связанные с Европой.
показати весь коментар
31.10.2019 10:04 Відповісти
стратегическим планированием жизни государства, а заодно и мира может только богдан. Источник: https://censor.net/n3156966
показати весь коментар
31.10.2019 10:21 Відповісти
Кривонос же тоже самое только другими словами сказал о Данилюке
показати весь коментар
31.10.2019 10:45 Відповісти
"Питання було в тому, що Саша ... не робив поточну роботу, він здійснював стратегічне планування життя держави, а заодно і світу", - зазначив Богдан"
У меня до сих пор теплилась надежда, что вся эта ЗЕкоманда слишком тупа и ограничена, чтобы заниматься стратегическим планированием. Но оказалось, что они не просто не привлекают людей, имеющих стратегическое мышление, они их осознанно отгоняют от управления государством.
Это уже дно или ждать стука снизу?
показати весь коментар
31.10.2019 11:09 Відповісти
Поиспользовали и выкинули.
показати весь коментар
31.10.2019 12:08 Відповісти