10501 відвідувач онлайн
7 530 49

Віцеспікер часів Януковича Калєтнік уже в Україні, - Горбатюк

Віцеспікер часів Януковича Калєтнік уже в Україні, - Горбатюк

Сергій Горбатюк, якого звільнили з посади начальника управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури, стверджує, що фігурант справи про закони "16 січня", ексвіцеспікер Ігор Калєтнік уже повернувся до України.

Про це він розповів в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Зокрема, як зазначає Горбатюк, це стало можливим після того, як ексзаступник генпрокурора Луценка Сергій Кізь закрив справу проти Калєтніка.

За його словами, дію постанови Кізя про закриття справи планував скасувати новий генпрокурор Руслан Рябошапка, але поки так і не зробив цього.

"(Калєтнік. - Ред.) уже в Україні. Сфотографувався біля Верховної Ради. Постанова про закриття справи незаконна, її потрібно скасувати, що і було вирішено у вересні, після перших, ще конструктивних нарад з Рябошапкою. І до сьогодні рішення не ухвалено", - сказав Горбатюк.

Повний текст інтерв'ю із Сергієм Горбатюком читайте тут.

Топ коментарі
+27
зебилы - вы нарветесь на новый Майдан однозначно
показати весь коментар
31.10.2019 15:41 Відповісти
+25
Прекрасно, плять прекрасно!
показати весь коментар
31.10.2019 15:41 Відповісти
+17
Радует, что еще один человек из Николаева признал ошибку!!!
показати весь коментар
31.10.2019 15:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Прекрасно, плять прекрасно!
показати весь коментар
31.10.2019 15:41 Відповісти
зебилы - вы нарветесь на новый Майдан однозначно
показати весь коментар
31.10.2019 15:41 Відповісти
Если не подвезут апельсины и печенье?
показати весь коментар
31.10.2019 15:47 Відповісти
Если у тебя есть фонтан, заткни его; дай отдохнуть и фонтану.
показати весь коментар
31.10.2019 15:48 Відповісти
кузьма! и какие расценки были на майдане когда ты там был? успел заработать на жигули!?
показати весь коментар
31.10.2019 15:50 Відповісти
А ты на "лексус", видимо, насосала? И брала-то , всего по 10гр за раз! Молодец , оборотистая!
показати весь коментар
31.10.2019 16:07 Відповісти
та хто вже піде на той Майдан? вже 2 рази ходили і толку з того?
лише морди у владних кабінетах мінялися.
показати весь коментар
31.10.2019 16:11 Відповісти
теперь мы научены -первым делом избавим вас от повинности голосовать
показати весь коментар
31.10.2019 16:35 Відповісти
правильно - монархія - анархія
показати весь коментар
31.10.2019 17:21 Відповісти
Точно екзамен на знання мови і історії України і ценз осєдлості .
показати весь коментар
01.11.2019 08:28 Відповісти
хз..може якщо задвусотимо кандидатів нормально.може і нормальні підуть.
бо вори-забояться.
показати весь коментар
31.10.2019 17:41 Відповісти
та хто вже піде на той Майдан? " Я піду.Тільки з однією умовою.Після Майдану ніяких виборів.Навибирали вже...
показати весь коментар
31.10.2019 19:18 Відповісти
ніяких виборів? а хто ж буде керувати?
показати весь коментар
31.10.2019 19:30 Відповісти
Там розберемось)
показати весь коментар
31.10.2019 23:13 Відповісти
так не буває - це анархія.
показати весь коментар
31.10.2019 23:29 Відповісти
Або Хунта
показати весь коментар
01.11.2019 00:57 Відповісти
те саме питання: а хто на чолі хунтарів?
хунта в Україні неможлива, можлива жорстка політика в межах демократичних процесів, концентрація фінансів на напрямках проривів і тп
показати весь коментар
01.11.2019 11:31 Відповісти
Почему не задержен?
показати весь коментар
31.10.2019 15:42 Відповісти
Вся мразь возвращается! Ошиблись мы с Зеленским.
показати весь коментар
31.10.2019 15:46 Відповісти
Радует, что еще один человек из Николаева признал ошибку!!!
показати весь коментар
31.10.2019 15:48 Відповісти
А лучше бы вы на занавеске засохли
показати весь коментар
31.10.2019 16:12 Відповісти
Віцеспікер часів Януковича Калєтнік уже в Україні, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 3929
показати весь коментар
31.10.2019 16:31 Відповісти
Ждите Януковоща
показати весь коментар
31.10.2019 15:49 Відповісти
Чекаємо Януковича, Азарова
показати весь коментар
31.10.2019 15:55 Відповісти
Получается что ошибкой все-таки были 2013-2014 года! Скоро Калетник спикером станет при генеральном прокуроре Медведчуке. Истинно зеленый народ "ЗА"
показати весь коментар
31.10.2019 15:57 Відповісти
Вечер в хату вам, ЗеДебилы, я скоро приеду. Спасибо вам, вы хоть и не шлеппера но сделали это вместе. Вместе с Янелохом.

Віцеспікер часів Януковича Калєтнік уже в Україні, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 1118
показати весь коментар
31.10.2019 16:00 Відповісти
Це той комуняка який керував і крав на митниці ? Хочу почути голос Бужанського про крадіїв які повертаються !
показати весь коментар
31.10.2019 16:05 Відповісти
так..так, так... це той самий вінницький Злодій калєтнік, який "керував"-обкрадав західну митницю 5 років, потім сидів в Верховній Раді віцеспікером при рибаку, і в 2014 успішно з двома спортивними сумками $$$ втік в маскву...."савпадєніє?!"- не думаю...
показати весь коментар
31.10.2019 16:33 Відповісти
Он продавил "диктаторские законы 16 января 2014", чтобы холопы обязаны только на них работать и рта не смели раскрыть, сразу - тюрьма
показати весь коментар
31.10.2019 17:15 Відповісти
міласті просім!
какой памошнік для зеко манди!
показати весь коментар
31.10.2019 16:07 Відповісти
Киля Азаров уже собрал чемоданы, а там и Легитимный подтянется. Зескот, вы наложили эту кучу вместе!
показати весь коментар
31.10.2019 16:10 Відповісти
Еще один советник по таможне и контрабанде и он и Хорошковский не по наслышке знают как это все организовать.
показати весь коментар
31.10.2019 16:11 Відповісти
похоже "я не лох" всю шалупень сбежавшую собирает))))
ой "не лох", все может хреново для тебя закончится ))))))
показати весь коментар
31.10.2019 16:17 Відповісти
Янєлох казав же всім: "в кого завалявся Український паспорт..-повертайтеся....для всіх є робота, можливо на старих посадах" чекаємо, з нетерпінням фірташа, царьова, пшонку, бандарєнко...і клюєвих, азірова з захарченком і..... звичайно ж праФФессора!
показати весь коментар
31.10.2019 16:38 Відповісти
Все рыгоанальное быдло приехало. Осталось еще Киле Азирову прискакать и вся эта банда рыгоаналов устроит торжественный прием Бандюковичу в Борисполе, который уже собирает чемоданы на Киев.
показати весь коментар
31.10.2019 16:20 Відповісти
Шо зебилы, опять Петя виноват?
показати весь коментар
31.10.2019 16:22 Відповісти
ось він план руSSкого міра: відведення військ, зразу ж поперла "гуманітарна допомога" зі зброєю до терористів...
потім партнов прибув на розвідку...вийшов Бандит єфремов на волю, потім висери лукаш і гордонів по-телебаченню, потім Злодій калєтнік...свати на чолі з Гнидою дабранрававим почали далі зомбувати біомасу, чекаємо клюєвих, азірова з захарченком і..... звичайно ж праФФессора!
це точно много ходовОчка путена...
а взагалі, я знову ж, в 3051-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти бувші ригіАнали і 95 кагал!
показати весь коментар
31.10.2019 16:29 Відповісти
проще огласить список тех, кто еще не вернулся
показати весь коментар
31.10.2019 16:46 Відповісти
Кожного дня повертається якась нечесть що тут добавити дебіли самі це обрали
показати весь коментар
31.10.2019 16:49 Відповісти
Поступово при сприянні Земанди повертається в Україну вся ригівська рать. Як повзуча змія проникає в шпарини влади і жалить, жалить. Відновлюють корупційні, схеми, розставляють своїх приспішників в владні кабінети, суди, прокуратуру. Вони активно фальшують розслідування проти патріотів, добровольців, захисників вітчизни від нападу агресора і влада їм потурає. ДЕБІЛИ ТЕРПІННЯ УРВЕТЬСЯ. Циклічність майданів в Україні 7 - 10 років, термін наближається. І Майдан вже буде не мирним а кривавим і дуже.
показати весь коментар
31.10.2019 17:04 Відповісти
Майдан был очень добрый и толерантный к врагам - это была ошибка. Вся погань возвращается к наварованным дворцам, земле. Опять воровать. Никто не сидит. Надеюсь, следующий Майдан будет для них страшным!
показати весь коментар
31.10.2019 17:08 Відповісти
нормально ..все на хлебные места в Украину .лохи всех оденут и накормят ))
показати весь коментар
31.10.2019 17:11 Відповісти
тупорылые зебилы шо, зря сходили по-большому на выборы своего Вошьдя?.. всё дерьмо повсплывало..
показати весь коментар
31.10.2019 18:26 Відповісти
зелохи майдан не за горами !!!!
показати весь коментар
31.10.2019 18:39 Відповісти
приехал помочь работе таможни
показати весь коментар
31.10.2019 18:52 Відповісти
Все попутчики зебилья слетаются в Украину.
показати весь коментар
31.10.2019 19:42 Відповісти
А чё вас удивляет?Реакция 73% баранов?И чё? И как?
показати весь коментар
31.10.2019 20:26 Відповісти
а почему и за сколько Кизь (работавший при Югике Луценко-алкоголике) закрыл против Калетника дело? Надо разобраться.
показати весь коментар
01.11.2019 08:49 Відповісти