10458 відвідувачів онлайн
1 593 19

Візитом "пропутінських" кримських татар у Чехію зайнялися прокуратура і СБУ

Візитом

Прокуратура Автономної Республіки Крим вивчає інформацію про візит у Чехію представників псевдоорганізації кримських татар з окупованого півострова.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила речниця прокуратури Автономної Республіки Крим Катерина Діденко, інформує Цензор.НЕТ.

"Прокуратура Автономної Республіки Крим обробляє інформацію про виїзд представників так званої кримськотатарської організації "Кирим бірлігі", що реалізує політику Кремля, в Чеську Республіку. Доручено СБУ в АР Крим (з дислокацією в м. Херсон) встановити осіб, які вчинили незаконний виїзд з півострова Крим у чеську Республіку", - написала вона.

Діденко нагадує, що Україна встановила чіткий порядок в'їзду і виїзду громадян з/на територію Автономної Республіки Крим та Севастополя.

"Колабораціоністи провели чергову спробу легітимізувати окупацію півострова, забули тільки розповісти про факти політичних репресій, численних викрадень, вбивств і переслідувань за релігійні погляди і громадську діяльність, що відбуваються в АР Крим", - додала Діденко.

30 жовтня стало відомо, що представники маргінальної організації "Кирим бірлігі", що підтримує окупацію Криму Росією, побували в Празькому граді на урочистому прийомі з нагоди 101 річниці від дня утворення Чехословаччини.

Посольство України в Чехії назвало це запрошення провокацією.

Візитом пропутінських кримських татар у Чехію зайнялися прокуратура і СБУ 01

Топ коментарі
+6
Хелоуин на кремль-тв


Визитом "пропутинских" крымских татар в Чехию занялись прокуратура и СБУ - Цензор.НЕТ 982
показати весь коментар
31.10.2019 21:23 Відповісти
+5
С таким же успехом прокуратура и СБУ могла бы заняться выездом мадагаскарцев в Уругвай.
показати весь коментар
31.10.2019 21:23 Відповісти
+3
Именно такими татарами должны заниматься все эти джемилевы, чубаровы и прочие, а не выторговывать преференции у власти для своих.
показати весь коментар
31.10.2019 22:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хелоуин на кремль-тв


Визитом "пропутинских" крымских татар в Чехию занялись прокуратура и СБУ - Цензор.НЕТ 982
показати весь коментар
31.10.2019 21:23 Відповісти
С таким же успехом прокуратура и СБУ могла бы заняться выездом мадагаскарцев в Уругвай.
показати весь коментар
31.10.2019 21:23 Відповісти
Хорош лепить горбатого...мадагаскарцы в уругвай не въезжали. Это - утка... а вот машка зАхерова на нижнем левом фото ничо так... ЯБВД...
показати весь коментар
31.10.2019 21:33 Відповісти
Візитом "пропутінських" кримських татар у Чехію зайнялися прокуратура і СБУ - Цензор.НЕТ 5058
показати весь коментар
31.10.2019 21:40 Відповісти
Пля я влюбился...
показати весь коментар
31.10.2019 21:43 Відповісти
Як відкриє машка рота,
Звідти пре одна гидота !
показати весь коментар
31.10.2019 21:55 Відповісти
Ну этим дебилам, всё равно заняться не чем, тишь да гладь.
показати весь коментар
31.10.2019 21:27 Відповісти
Прізвища цих зрадників повинні знати всі! Так само як і прізвище приймаючої сторони, пана кондома мілоша земана!
показати весь коментар
31.10.2019 21:30 Відповісти
"Бесславные ублюдки", как подтвердил сам Тарантино.
показати весь коментар
31.10.2019 21:58 Відповісти
Ими должны заняться партизаны. Врага нужно уничтожать а не заниматься х***ней и перевоспитывать.
показати весь коментар
31.10.2019 21:33 Відповісти
Им за это ещё и зарплату платять?

Очковтирательство.
показати весь коментар
31.10.2019 21:35 Відповісти
Там по мосту шастают туда-сюда(день и ночь). Во сколько дел можно открывать.
показати весь коментар
31.10.2019 21:35 Відповісти
Именно такими татарами должны заниматься все эти джемилевы, чубаровы и прочие, а не выторговывать преференции у власти для своих.
показати весь коментар
31.10.2019 22:13 Відповісти
народ Украины не будеть платить 100 баксов за анал Яременка .... иначе майдан .....
показати весь коментар
31.10.2019 22:20 Відповісти
я смотрю вас эта тема тревожит? Обратитесь в лигу сексуальных реформ. Вас там выдадут всё бесплатно.
показати весь коментар
31.10.2019 22:26 Відповісти
А чому заодно не займуться Земаном?
показати весь коментар
01.11.2019 05:39 Відповісти