9955 відвідувачів онлайн

Путін переносить "нормандський саміт", щоб пресувати Україну, - Клімкін

Путін переносить "нормандський саміт", щоб пресувати Україну, - Клімкін

Відкладання президентом РФ Володимиром Путіним зустрічі в "нормандському форматі" є його тактикою примусу України до поступок не лише щодо Донбасу, але і щодо газового питання.

Таку думку висловив ексміністр закордонних справ Павло Клімкін в інтерв'ю "Тижню", передає Цензор.НЕТ.

"Путін переносить "нормандський формат", щоб пресувати Україну своїми вимогами, які він узяв зі своєї логіки. Оскільки формула Штайнмаєра, яка вистрибує з контексту, не має жодного сенсу. Вона ні позитивна, ні негативна, вона реально пасує тільки для російських планів зробити окупований Донбас основою федералізації. Так само і з розведенням: проблема не в ньому, але в тому, коли, за яких умов, як унеможливити подальшу військову та диверсійну активність і, головне, для чого. Звичайно, Путін чекає, відтягуючи саміт, хто і як виконуватиме частину домовленостей з американського боку. Є також нюанси стосовно Європи. Тому він вичікує й водночас піднімає ставки. Причому не тільки по Донбасу. По газу також, це частина загального тиску", - сказав Клімкін.

На запитання, чи може Україна ще відмовитися від "формули Штайнмаєра", ексміністр зауважив, що "ми на неї ще не погодилися".

"Без плану і гарантій його виконання це ніщо. Як кажуть, ніщо не узгоджено, поки все не узгоджено", - резюмував Клімкін.

Топ коментарі
+13
фуйло подумав, якщо зелька так слухняно виконує його хотєлки, то чому ми не задовільнити себе в повному обсязі...
показати весь коментар
01.11.2019 13:22 Відповісти
+7
Кінцева мета Пуйла - внесення змін у Конституцію про входження України у склад ОРДЛО на умовах автономії. Зєля не лох! ВінЗЄпутя.
показати весь коментар
01.11.2019 13:25 Відповісти
+6
Путин переносит "нормандский саммит", чтобы прессовать Украину, - Климкин - Цензор.НЕТ 1867
показати весь коментар
01.11.2019 13:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
фуйло подумав, якщо зелька так слухняно виконує його хотєлки, то чому ми не задовільнити себе в повному обсязі...
показати весь коментар
01.11.2019 13:22 Відповісти
"золотое" і "зе" веш фацет.цо то ест таке?Нєвєш?Очевістє то єст руска курва...розумєш нє?
показати весь коментар
01.11.2019 14:09 Відповісти
Кінцева мета Пуйла - внесення змін у Конституцію про входження України у склад ОРДЛО на умовах автономії. Зєля не лох! ВінЗЄпутя.
показати весь коментар
01.11.2019 13:25 Відповісти
Офигеть!
Вот это тебя накрыло
показати весь коментар
01.11.2019 13:30 Відповісти
Путин переносит "нормандский саммит", чтобы прессовать Украину, - Климкин - Цензор.НЕТ 1867
показати весь коментар
01.11.2019 13:24 Відповісти
ілюстрація ********* варіанту казочки про віслюка та морковку.
віслюк нєлох та ********************
показати весь коментар
01.11.2019 13:27 Відповісти
"Срать" и "сцать" хотел Путин на это недоразумение которое называется Зепрезидент. Когда страной управляет безграмотное быдло, наркоши и педофилы никто с ними не будет разговаривать. Вы это сделали 73%
показати весь коментар
01.11.2019 13:29 Відповісти
Путин переносит "нормандский саммит", чтобы прессовать Украину, - Климкин - Цензор.НЕТ 4783
показати весь коментар
01.11.2019 13:30 Відповісти
Да забейте на этот формат. Выполните ( если уж на то пошло) договоренности по отводу в двух местах. И ждите саммита, если руссо туристы начнут обстрелы на отведенных участках, предупредить Макрона и Меркель о срыве договоренностей по вине РФ и займите покинутые позиции с нанесением ответного удара. Игра в постоянные поддавки тем более с шулером, который еще и с пистолетом ну уж знаете, это за гранью.
показати весь коментар
01.11.2019 13:32 Відповісти
Наш зелений НЕЛОХ вирішів з пуйлом змагатись ))) Деточка , да нколи кварталівський сопливий недосвідчений та неовсідчений клоун не переграє зубра - КГБіста !!
Кожен крок - і клован програє ! Зебіли , С /// - кого ви вибрали президентом ???
показати весь коментар
01.11.2019 13:33 Відповісти
Вот только терминология у тебя хромает...
*****, не зубр-КГБ - он моль-КГБ!
показати весь коментар
01.11.2019 13:46 Відповісти
Правильно, Чугункин, подсказывай пуйлу выгодную ему тактику, не зря же у тебя тесть - кацапский генерал.
показати весь коментар
01.11.2019 13:33 Відповісти
подсказывать??
Ну вы идиоты.. Эта тактика работает с 14 года.
Только ждет лоха, который на нее поведется.
Дождались
показати весь коментар
01.11.2019 13:38 Відповісти
Толковий міністр. Недаремно його зєля хотів пристроїти в себе. Важко їм без справжніх спеців. Точніше, обісрались по повній зеленим поносом на всіх напрямках.
показати весь коментар
01.11.2019 13:34 Відповісти
Путін переносить "нормандський саміт", щоб пресувати Україну, - Клімкін - Цензор.НЕТ 7851
показати весь коментар
01.11.2019 13:38 Відповісти
Путін переносить "нормандський саміт", щоб пресувати Україну, - Клімкін - Цензор.НЕТ 9369
показати весь коментар
01.11.2019 13:42 Відповісти
"Нагнуть Зеленского нетрудно,
он сам нижайше нагибаться рад".
показати весь коментар
01.11.2019 14:35 Відповісти
Да Климкин уже не министр. Он может что угодно говорить.
показати весь коментар
01.11.2019 14:52 Відповісти