8779 відвідувачів онлайн

ОБСЄ підтвердила завершення розведення сил і техніки в Золотому

ОБСЄ підтвердила завершення розведення сил і техніки в Золотому

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні підтвердила завершення відведення сил і засобів у районі Золотого Луганській області.

Про це йдеться у звіті на сайті місії, передає Цензор.НЕТ.

"Я вітаю завершення виведення сил і техніки із Золотого і початок діяльності з розмінування території. Натхнений прогресом у Станиці-Луганській і Золотому, я настійливо закликаю сторони зробити все необхідне для якнайшвидшого розведення сил у районі Петрівського", - заявив спецпредставник глави ОБСЄ в Україні Мартін Сайдік.

Він також зазначив, що виконання зобов'язань щодо роз'єднання сил і техніки сприятиме зміцненню довіри між сторонами і мирному врегулюванню конфлікту на сході України.

Топ коментарі
+8
Зеленая навозная муха настроена на капитуляцию - очередное подтверждение от ОБСЕ .
показати весь коментар
04.11.2019 13:03
+7
кто с украинской стороны мог так свободно пройти и посмотреть на оккупированную территорию, что бы такие сообщения делать.
показати весь коментар
04.11.2019 13:00
+6
Где видео, как у ихтамнетов слепоглухонемые буряты переписывают номера автоматов?
показати весь коментар
04.11.2019 13:02
Коментувати
Сортувати:
кто с украинской стороны мог так свободно пройти и посмотреть на оккупированную территорию, что бы такие сообщения делать.
показати весь коментар
04.11.2019 13:00 Відповісти
Где видео, как у ихтамнетов слепоглухонемые буряты переписывают номера автоматов?
показати весь коментар
04.11.2019 13:02 Відповісти
Не бачила ні одного фото з рашистської сторони ! І ні одного зображення ну хоча б у те Дзеркало про яке говорить весь час ЗЕ !
показати весь коментар
04.11.2019 14:27 Відповісти
Кацапы уже там хазяйнуют(
показати весь коментар
04.11.2019 13:02 Відповісти
Да, говорят уже блиндажи заняли и проукраинских граждан на столбах вешают.
показати весь коментар
04.11.2019 13:08 Відповісти
И мальчика распяли((((
показати весь коментар
04.11.2019 16:24 Відповісти
а трусики сняли, или прямо в трусиках?
показати весь коментар
04.11.2019 23:30 Відповісти
Зеленая навозная муха настроена на капитуляцию - очередное подтверждение от ОБСЕ .
показати весь коментар
04.11.2019 13:03 Відповісти
Эта Зеленая муха нагадила и весело поскакала на могилах украинских воинов, которые отдали свои жизни за то, чтобы освободить, и за то чтобы отстоять этот кусочек украинской земли.
показати весь коментар
04.11.2019 23:46 Відповісти
у сепаров тоже серийники автоматов переписывали?
показати весь коментар
04.11.2019 13:24 Відповісти
Не терпиться впихнути собі газову трубу в одне місце?
показати весь коментар
04.11.2019 13:30 Відповісти
А ну зробіть карту точок так званих "розводів", розводів лохів. Я так зрозумів це проходи для для утворення котлів під час наступу, і ті місця де наша армія має найбільш вдалі позиції. А ну хто в курсі, зробіть аналіз місцевості і можливі варіанти руху ворога для швидкого оточення наших військ. Ах да ще ж розмінування обовязково, щоб рюсскі вільно пробігли і оточили.... Тепер залишилося тільки в норманськом форматі здати державу та її інтереси. Незабуваємо про Будапештський формат. Кучма урод, тобі привіт! Ну зараз вже не про це, нажаль.... А якщо зеленський буде там виделуватися, то зразу оголосити що Україна зірвала переговори і вдарити по розведених місцях. А потім в Києві бунт, хунта, громадянська війна, і рюсскіє міратворци, каториє ідут спасать братній народ от воиінствующих націонал фашистов. Я б так і зробив...
показати весь коментар
04.11.2019 14:03 Відповісти
Ненавижу Зеленского
показати весь коментар
04.11.2019 15:06 Відповісти
Он этого не переживет
показати весь коментар
04.11.2019 16:26 Відповісти
Это была шутка за 50 от квартала
показати весь коментар
04.11.2019 23:38 Відповісти
Зеленский нарушил конституцию! По конституции Украина обязана защищать свои земли до их полного освобождения, а Зеленский их сдает России! Он совершил гос измену!
Стаття 111. Державна зрада
1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, -
карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.
2. Звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання.
показати весь коментар
04.11.2019 15:08 Відповісти
предатели у власти. Зеленский еще хуже Януковича сдает все России.
показати весь коментар
04.11.2019 15:10 Відповісти
Итак будем стоять на своих позициях друг против друга многие десятилетия, это приднестровье2, что и нужно кровавому террористу №1 в мире адольфу путлеру, чтобы Украину любым путём непустить в НАТО.
показати весь коментар
04.11.2019 15:19 Відповісти
Значит нужно строить новую границу.
показати весь коментар
04.11.2019 15:22 Відповісти
https://petition.president.gov.ua/petition/77536 На сайті президента України з'явилась петиція за добровільну відставку Зеленського https://petition.president.gov.ua/petition/77536
показати весь коментар
04.11.2019 17:20 Відповісти
Молодые республики опять приросли территориально за счет серых зон.
показати весь коментар
04.11.2019 17:20 Відповісти
Тут многие говорят как воюет Зеленский . Вспомните как воевало свыня !
показати весь коментар
04.11.2019 17:48 Відповісти
Вряд-ли эти територии когда-либо удастся вернуть Украине, ведь там рашисто-фашистская армия.
показати весь коментар
04.11.2019 17:57 Відповісти
Зашибись, умиротворение. ВСУ отошли. тут же орки там нацепили свои матрасные триколоры ( на территории Украины, между прочим) , их геббельсоканалы клепают восторженные до соплевизга видосы - как они выгнали биндер. ХОТЬ кто может доказать , что дамбабвы отошли ХОТЬ НА МЕТР ? Эпическое позорщие . Не будет никакого мира - не для того Упырь кровь годами лил. "Постоянное повторение "коллективным Зеленским" кремлевской шпаргалки о некоей "партии войны", правившей в Украине предыдущие 5 лет, является предательством сражающейся с агрессором Украины..."(с)
показати весь коментар
04.11.2019 18:37 Відповісти
ОБСЕ подтвердила завершение сдачи Золотого Зеленым предателем.
показати весь коментар
04.11.2019 23:40 Відповісти