4502 відвідувача онлайн
9 877 56

1261 держпідприємство планується відправити в ліквідацію, - Милованов

1261 держпідприємство планується відправити в ліквідацію, - Милованов

Мінекономіки узгоджуватиме списки існуючих державних підприємств і з'ясовуватиме у кожного центрального органу влади, навіщо йому потрібен той чи інший актив.

Про це розповів міністр економіки Тимофій Милованов в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Зараз існує 61 орган влади, який керує підприємствами. Розібратися, хто, куди і що неможливо. Ці ДП продати не можна, вкрасти підприємство повністю не можна, а відпиляти і довести до банкрутства можна. І це неправильно, це потрібно припинити.

У нас є три критерії, за якими ми сортуємо ці підприємства. Перша група - стратегічні підприємства, які ми залишаємо в управлінні міністерств та інших органів влади. Друга - на приватизацію. Третя - на ліквідацію", - уточнив глава відомства.

Він повідомив, що офіс управління проєктами сформував концепцію приватизації. "У нас 3733 підприємства. Але це включно з тими, які є в зоні АТО і в Криму. Тобто, мінус 600, у нас залишається 3 з гаком тисячі підприємств. Їх складно порахувати - ми місяць не могли з МінАПК узгодити список їхніх підприємств.

Надіслати в ліквідацію планується 1261 підприємство. Це означає, що цих підприємств не існує. Або там стіл і два стільці. Наприклад, у нас в концерні "Укрспирт" є такі заводи", - повідомив Милованов.

Від зазначив, що на кожному такому підприємстві створять ліквідаційні комісії.

"Ми хочемо, щоб держава була не гравцем в економіці, а арбітром. І це означає, що держава не повинна управляти державними підприємствами. Вони не мають відігравати велику роль. Звичайно, будуть винятки. В арбітра мають бути інструменти", - уточнив міністр.

Читайте повне інтерв'ю міністра економіки Тимофія Милованова.

Топ коментарі
+20
Згодна, кацапське нам не потрібно.
1261 держпідприємство планується відправити в ліквідацію, - Милованов - Цензор.НЕТ 5845
показати весь коментар
04.11.2019 23:06 Відповісти
+14
Обратите внимание не создать 1000 предприятий, а ликвидировать. Школы укрупнить, универы сократить...короче, еще сколько там сот тысяч украинцев покинут страну. Я вот думаю, а может, это план такой? План по уничтожению Украины.
показати весь коментар
04.11.2019 23:06 Відповісти
+12
Цікаво, це ж скільки людей без роботи залишаться? Молодці, ви зробили це разом
показати весь коментар
04.11.2019 23:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
то, что оказались незагруженными и не работают госпредприятия, виноваты кабмины все по очереди. Это диверсия по большому счету. Тем более тяжелая оборонка почти вся из СССР.
показати весь коментар
05.11.2019 00:35 Відповісти
"Пилите, Шура, они золотые." ©
показати весь коментар
04.11.2019 22:57 Відповісти
Милованов, не ліквідувати, а продати - тоді оминаєттьсяч стадія створення ЛІКВІДАЦІЙНИХ комісій ( а підприємств уйма - і як Ви кажете... що й самі на знаєте їх переліку)

Не ліквідовувати і не обєднувати, а продати!
Бо всяке обєднання підприємств ( в т.ч. і в холдинги)- то створення монополій, з витікаючим наслідками: зниження конкуренції , завищення цін на збут її продукції і зниження її якості.
Ні холдингам!
Слід використовувати лише ринкові механізни - не штучне обєднання, а поглинання якщо укспішний власник бачить від цьолго вигоду. Але поглинання також має свої межі - і Антимонопольний Комітет має слідкувати, щоб і в результаті поглинання не створювалася нова ( чергова) монополія ( хоча й не державна)
показати весь коментар
05.11.2019 12:51 Відповісти
Да, все законі и решения будут по-прежнему приниматься в турборежиме: непрофессиональьно, но в режиме срачки-горячки.
1261 госпредприятие планируется отправить в ликвидацию, - Милованов - Цензор.НЕТ 1825
показати весь коментар
04.11.2019 22:58 Відповісти
а зачем нам рашинское ?
показати весь коментар
04.11.2019 23:01 Відповісти
Згодна, кацапське нам не потрібно.
1261 держпідприємство планується відправити в ліквідацію, - Милованов - Цензор.НЕТ 5845
показати весь коментар
04.11.2019 23:06 Відповісти
Гуляй рванина!
показати весь коментар
04.11.2019 23:00 Відповісти
Конкуренция вещь жестокая- выживает сильнейший,гуманизм где-то на 10-м месте.
Украина как развитая страна никому в Европе не нужна Да и Барыги у власти у нас каждый второй, если не больше.
показати весь коментар
05.11.2019 11:29 Відповісти
Давайте,все розпродайте і земельку також.І тоді стануть українці кріпаками,хоча більшість саме цього і хоче.
показати весь коментар
04.11.2019 23:00 Відповісти
https://censor.net/user/197079 Зараз теж не солодко.Але це не кріпацтво.Американці,слово піндоси,вживає московське падло.
показати весь коментар
04.11.2019 23:11 Відповісти
... тим більше, що "піндоси" - то греки-ніщєброди
показати весь коментар
04.11.2019 23:24 Відповісти
Цікаво, це ж скільки людей без роботи залишаться? Молодці, ви зробили це разом
показати весь коментар
04.11.2019 23:02 Відповісти
Обратите внимание не создать 1000 предприятий, а ликвидировать. Школы укрупнить, универы сократить...короче, еще сколько там сот тысяч украинцев покинут страну. Я вот думаю, а может, это план такой? План по уничтожению Украины.
показати весь коментар
04.11.2019 23:06 Відповісти
ішь какой пронізатєльний...
показати весь коментар
04.11.2019 23:25 Відповісти
Тех предприятий нет давно. Осталась контора для освоения бюджетных денег и всё.
Зачем нам это оплачивать?
показати весь коментар
05.11.2019 09:32 Відповісти
+
Как пример: ежегодно выделяются миллиарды "на развитие угольной отрасли и выплату задолженности по ЗП шахтерам". При том, что эти госшахты в большинстве давно мертвые, лучшие же давно растащили в частную собственность особы, приближенные к власти
показати весь коментар
05.11.2019 12:25 Відповісти
А ты пройдись по техническим вузам - они загружены на 10-15% ( я их каждый день вижу, если что). Там уже не собаки бродячие, а волки по коридорам бегают. А в металлургической академии - стаи волков (и это не голодные студенты с доцентами)
показати весь коментар
05.11.2019 09:54 Відповісти
. А в металлургической академии - стаи волков (и это не голодные студенты с доцентами)

Экономики нет,и специалисты как таковые не требуются.Остались юристы и экономисты, которыми управляют барыги типа порошенко. С другой стороны-закономерный распад низкопроизводительной организации общественного производства.
показати весь коментар
05.11.2019 11:34 Відповісти
и поэтому больше всего вопросов к националистам
показати весь коментар
05.11.2019 12:34 Відповісти
а часом міністр економіки Мило-ванов не бажає закрити в цілому економіку України? І роботи буде йому менше.
показати весь коментар
04.11.2019 23:07 Відповісти
Шо не день, то все більша і більша зрада...
показати весь коментар
04.11.2019 23:15 Відповісти
Феєрично!
показати весь коментар
04.11.2019 23:15 Відповісти
"Здрасьте жопа, Новый Год!"©
Сидит нечёсаный, в исподнем, взгляд из-под лоба, гримасы корчит, ручками показывает требуемое ему количество галаперидола...
А в глазах немой вопрос - ну когда, когда же приедет добрый доктор с электрошоковой установкой для головного мозга?
показати весь коментар
04.11.2019 23:20 Відповісти
https://www.facebook.com/profichok?hc_ref=ARRQM8zT88Bzxy5tfvR1lh5e28Vkd804E3oHcZ2SJDTMinKVv_0hSMT_cXu1VSxwGp4&fref=nf Олександр Черненко https://www.facebook.com/profichok?hc_ref=ARRQM8zT88Bzxy5tfvR1lh5e28Vkd804E3oHcZ2SJDTMinKVv_0hSMT_cXu1VSxwGp4&fref=nf
https://www.facebook.com/profichok/posts/10158048601049406 5 ч. · https://www.facebook.com/yevhen.*****/posts/2453727084682338#
Цілком логічно, що гібридна війна передбачає і гібридну капітуляцію. Але від того війна не перестає бути війною, а капітуляція - капітуляцією.
Такі часи, що поразка у війні не фіксується якимось одним документом чи вчинком. Але кожного дня, повільно і, з першого погляду непомітно, відбувається здача національних інтересів.
Але іноді капітуляція має цілком осяжні виміри та цифри. Йдеться про оборонний і безпековий бюджет на наступний рік.
Нагадаю, що ще у квітні РНБО під керівництвом Порошенка затвердилВ суботу, 2 листопада, без особливого галасу та інформаційного супроводу, відбулося засідання РНБО під головуванням Зеленського, на якому на третину зменшено обсяг витрат на безпеку і оборону у 2020 році.а параметри оборонного бюджету для Бюджетної декларації, на підставі якої розробляється проект бюджету 2020 року. Зокрема на оборону та безпеку було заплановано 368 млрд гривень, з яких 210 млрд мали піти на потребу збройних сил.
А у суботу РНБО зменшує обронний бюджет на третину - до 245 мільярдів.
А тепер ще раз. Головний безпековий орган країни, в якій частина території окупована, а під боком вороже налаштована одна з найсильніших армій світу, вирішує погратися у Швейцарію і на 123 мільярди урізає витрати на власний захист.
Ще більш безглуздо виглядає рішення РНБО поруч з повідомленням, що цього ж дня бандитські збройні формування псевдореспублік розпочали військові навчання під наглядом російських кураторів.
Це при тому, що можливе відведення військ по всьому периметру, як це парадоксально не звучить, потребує збільшення витрат. Адже доводиться з нуля облаштовувати і укріплювати нові позиції.
Натомість, у нас депутати монобільшості все голосніше говорять про скасування військового збору.
Але, якщо хтось з тих, хто «втомився від війни», думає що економія на армії підвищить соціальні стандарти, то для них також є погана новина. Проект бюджету на 2020 рік таких підвищень особливо не передбачає: зарплати бюджетникам - в межах інфляції, кількість субсидій - скорочується, малий і середній бізнес обкладається фіскальними тягарами.
Якось не хочеться згадувати вже банальну, до оскомини, приказку про народ, який не хоче годувати власну армію... Але нова влада постійно дає для цього приводи.
показати весь коментар
04.11.2019 23:35 Відповісти
Ого, скока букв! Проще вспомнить, шо именно в эти дни ровно 100 лет назад мокрьiм рядном накрывалась УНР (в изгнании - не считается). Не хотелось бы, но ЗЕ-клоуны могут отметить юбилей реконструкцией в полном масштабе.
показати весь коментар
04.11.2019 23:47 Відповісти
Соевые ыканомизды понятия не имеют, шо такое госпредприятие. Пэидиоты, вы им зарплату платите в виде своих налогов, а они нихрена не делают.
Сердобольные, берите и покупайте те предприятия и содержите, никто не против.
показати весь коментар
04.11.2019 23:20 Відповісти
Начнем с министерства цифри, ОП, богдана, зеленского - они живут за наши налоги и нихрена не делают. Можеш взять их себе на довольствие, никто не против)
показати весь коментар
04.11.2019 23:25 Відповісти
Ти шо, там один Юзік на нього сяде і роздаве, а ти всіх хочеш на бідного зебілушку повісить... )
показати весь коментар
05.11.2019 11:18 Відповісти
Молодцы! Вот ради этого я и голосовал за Зеленского! На поддержку убыточных госпредприятий ЕЖЕГОДНО тратится из бюджета более 100 млрд. грн. В Англии Тетчер отправила шахтеров на переквалификацию. Наши идиоты согласны платить десятилетиями всем этим убыточным шахтерам и прочим. Почему за счет одних украинцев дотируют других?
показати весь коментар
04.11.2019 23:27 Відповісти
А еще в Англии убыточные предприятия государство выкупает, модернизирует, а потом снова продает собственнику под определенный процент - все это называется поддержка своего производителя, но это не для узколобых.
показати весь коментар
05.11.2019 05:18 Відповісти
Узколобый, тебе не понять, что убыточные госпредприятия уже принадлежат государству - их невозможно выкупить государством. И тем более модернизировать старые убыточные угольные шахты.
показати весь коментар
05.11.2019 09:59 Відповісти
шахтеров так поддерживали, аж палок и газа не хватало)))
показати весь коментар
05.11.2019 10:30 Відповісти
Макс " наши" не идиоты!!!!Президент Ющенко тоже выделил огромную кучу денег на переквалификацию шахтёров и закрытие убыточных шахт!!!!!!Но донбассяне послали на фуй Ющенко и поставили пилить госбюджет для них -своего Януковича!Поэтому Макс , и твой царь ЗЕ тоже не посмеет тронуть "нарот домбасса"!
показати весь коментар
05.11.2019 13:47 Відповісти
Ліквідація України відбувається під гучні оплески вати та ригів, в народі відомих як зебіли.
показати весь коментар
04.11.2019 23:49 Відповісти
если "довели до банкротства" - почему никто не сидит \кроме как в раде\ с конфисккацией? и бабло не ищут? так посмотреть - все директора всегда в шоколаде, впрочем, как и их крыша в министерстве... да и где всякие онлайн декларации на госслужащих?
показати весь коментар
05.11.2019 00:32 Відповісти
Странная постановка вопроса от Милованова : - не дать своим украсть, значит он не сомневается что ЗЕ с командой будут красть
показати весь коментар
05.11.2019 00:42 Відповісти
Интересно, после такой бурной деятельности, в государстве что- либо останется государственным? И вообще само государство? И кто ответит за то, что государственные предприятия пришли в упадок? Кто их до этого довёл? С какой целью? Это диверсия или элементарная преступная безхозяйственность и халатность? Кто за это ответит? Как?
показати весь коментар
05.11.2019 08:40 Відповісти
Это обычная схема подготовки банкротства предприятия для дальнейшей покупки за бесценок. Просто не хватило олигархов что бы все выкупить. И это вместо того что бы перепрофилировать предприятие, обновить производственную базу, поставить толковых менеджеров и начать выпускать конкурентноспособную продукцию.
показати весь коментар
05.11.2019 10:26 Відповісти
Можно и закрыть.
Но вначале расстрелять тех, кто довел до банкротства.
показати весь коментар
05.11.2019 08:55 Відповісти
Якщо вони збиткові то дійсно треба закривати. І не треба тут розповідати про людей які залишаться без роботи. Краще вже без роботи деякий час побудуть ніж постійно викидати гроші з бюджету у цю чорну діру.
показати весь коментар
05.11.2019 09:21 Відповісти
Дуже добре. Жлобам красти буде більше ніде.
показати весь коментар
05.11.2019 09:41 Відповісти
Эти дети соросовских фондов пришли к власти что бы уничтожить Украину! А точнее продать ее международным финансовым корпорациям как сырьевой ресурс который потом еще несколько раз будет перепродан крупнейшим западноевропейским и американским агрохолдингам но уже за большие деньги. А украинцы станут батраками на своей земле, которая им уже не будет принадлежать. Вы что создавали эти предприятия? Вы вообще что то создали? Вам лишь бы все продать, хапнуть бабла и удрать назад в США на свою родину. Гнать нужно этих соросят и не только из власти но и с Украины.
показати весь коментар
05.11.2019 10:09 Відповісти
Там в Слугах дві течії - соросята і путінята , на них вони і працюють . Проукраїнськи налаштованих там 0 % .Українці на виборах зробили страшну помилку , яка дорого обійдеться їм і їх нащадкам .
показати весь коментар
05.11.2019 11:24 Відповісти
півроку тому молода, перспективна, *******, некорумпована, в Англіях навчена, команда обіцяла за два-три місяці покінчити з корупцією, реформувати корупційну судову реформу, працевлаштувати працездатне населення в Україні і повернути заробітчан додому. А що ми бачимо сьогодні, суцільна корупція як була, так і стає з кожним днем більшою і жорсткішою, дрязги і скандали внутрі цієх команди розростаються, владу в усії сферах захвачують олігархи, які плювати хотіли на Україну і поспішно і активно,відновлюють співпрацю з бандитською Росією, для них бабло не пахне, і свою кров вони не проливали. Державні промислові пвдприємства, корупційні бариги розікрали і довели до банкрутства, а нова влада замість того, щоб заставити все це відновити, вірішила продати їх цим-же баригам за копійки, під гаслом "позбутися від надлишкового майна". Мабуть далеко розігнались малолітні братушки, але чується, що скоро Вас з шумом і гамом зупинять.
показати весь коментар
05.11.2019 10:17 Відповісти
Замість того щоб заявити про створення робочих місць , мова лишень про їх ліквідацію . Схоже добровільні помічники хана Московії , співають в унісон з ним - ліквідація України як Держави і вирішення "українського питання" , швидкими темпами . А після запуску ринку землі українська нація помре , так і не докінця сформувавшись.
показати весь коментар
05.11.2019 11:18 Відповісти
Диктатор Лука за каждый завод воюет.Баллоны для России. На пустовавшем оршанском «Легмаше» европейцы запустили второе производство
Читать полностью: https://news.tut.by/economics/660128.html Ну,у нас же диктатура,а свободные украинцы вполне способны резать свои заводы на металлолом)
показати весь коментар
05.11.2019 11:36 Відповісти
МАЗ поставил во Львов первую партию новых автобусов https://www.abw.by/novosti/rb/206086 Проблемка в том,украинцы-что в Беларуси,до 1991 года производство автобусов не было,а во Львове-существовал ЛАЗ,обеспечивающий пол СССР автобусами.Но,как видим-не срослось.И теперь,вы будете ездить на автобусах с диктатуры))В Киеве,кстати-то же самое.
показати весь коментар
05.11.2019 11:51 Відповісти
правильно миловар ...для МВФ та решти "кредиторів" промислова Україна не потрібна що було доказано історією "незалежності" ...їм потрібна ЗЕМЛЯ для "джондірів" ... живі КАЗЛИ теж у цю схему не вписуються ...а от їхня ЗЕМЛЯ пригодиться ...
показати весь коментар
05.11.2019 14:48 Відповісти
хватит сказки рассказывать про МВФ

Міжнаро́дний валю́тний фонд, МВФ (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 англ. International Monetary Fund, IMF) - спеціальне агентство https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%9E%D0%B1%27%D1%94%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9 Організації Об'єднаних Націй (ООН), засноване 29-ма державамиhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B4#cite_note-1 [1] https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B4#cite_note-ataglance-2 [2] , з метою регулювання валютно-кредитних відносин країн-членів і надання їм допомоги при https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%84%D1%96%D1%86%D0%B8%D1%82 дефіциті https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%81 платіжного балансу шляхом надання коротко- і середньострокових кредитів в іноземній https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D1%82%D0%B0 валюті .https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B4#cite_note-3 [3] Фонд має статус спеціалізованої установи ООН. Має 189 країн-членів.
показати весь коментар
05.11.2019 17:08 Відповісти
як ви ЗЕвилупки дістаєте своїм дебілізмом ... за гарною обгорткою "ховається" дорога до пекла ...
показати весь коментар
05.11.2019 18:02 Відповісти
"Потужна перемога"???Нє????????????????????
показати весь коментар
05.11.2019 15:57 Відповісти
..министр в кальсонах... ...даже я, когда иду на важное свидание, надеваю на трусы фрак и галстук! ...в крайнем случае -- джинсы и батник...*)
Чмо какое-то... -- очередной прохвэссор.
показати весь коментар
05.11.2019 16:43 Відповісти
бл а сколько рабочих мест создали?сколько инвестиций привлекли? куда люди пойдут?хотя я знаю-найух!
показати весь коментар
05.11.2019 17:04 Відповісти