9912 відвідувачів онлайн

За тиждень втрати ворога на Донбасі становлять шість осіб, - ІС

За тиждень втрати ворога на Донбасі становлять шість осіб, - ІС

У період із 29 жовтня по 5 листопада підтверджені втрати противника на Донбасі становлять шість осіб.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у зведенні "Інформаційного спротиву".

"У період з 29 жовтня по 5 листопада підтверджені втрати російських окупаційних військ на Донбасі становлять шість осіб: 1 АК - 1 ОМСБр (Кальміуське) один військовослужбовець, 9 ОМСП (Новоазовськ) два військовослужбовці, 2 АК - 4 ОМСБр (Алчевськ) два військовослужбовці, 7 ОМСБр (Брянка) один військовослужбовець", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, за минулу добу, 4 листопада, збройні формування Російської Федерації та її найманці 20 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.

Топ коментарі
+4
забрасывайте их передовую водкой- будет тихо,как на кладбище...
показати весь коментар
05.11.2019 11:50 Відповісти
+3
Чудово, давай ще!
показати весь коментар
05.11.2019 11:44 Відповісти
+3
За тиждень втрати ворога на Донбасі становлять шість осіб, - ІС - Цензор.НЕТ 7782
показати весь коментар
05.11.2019 12:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чудово, давай ще!
показати весь коментар
05.11.2019 11:44 Відповісти
Воно то чудово, але де там ІС "воєннослужащіх" побачив? Це терористи і бандюки.
показати весь коментар
05.11.2019 12:19 Відповісти
Та до сраки як вони себе називають, головне що ми їх називаємо трупами.
показати весь коментар
05.11.2019 12:24 Відповісти
Е! Не скажіть! Відчуйте різницю від повідомлення у газеті: "трупи шістьох терористів" і "трупи шістьох військовослужбовців". Відчуваєте?
показати весь коментар
05.11.2019 13:13 Відповісти
Со смеху что ли подохли...глядя на разведение?
показати весь коментар
05.11.2019 11:50 Відповісти
За тиждень втрати ворога на Донбасі становлять шість осіб, - ІС - Цензор.НЕТ 393
показати весь коментар
05.11.2019 12:40 Відповісти
Нехай щастить!
показати весь коментар
05.11.2019 11:50 Відповісти
забрасывайте их передовую водкой- будет тихо,как на кладбище...
показати весь коментар
05.11.2019 11:50 Відповісти
так шо, вся сепарня живєє живих ?
показати весь коментар
05.11.2019 12:03 Відповісти
хорошая новость на фоне общей чернухи...
показати весь коментар
05.11.2019 11:55 Відповісти
Большинство местных травится суррогатом - алкоголя.
показати весь коментар
05.11.2019 12:00 Відповісти
Это перепечатка сепарской новости из Вконакте ополчения. Называйте вещи своими именами.
показати весь коментар
05.11.2019 12:02 Відповісти
Непогано, але могло би бути краще.
показати весь коментар
05.11.2019 12:04 Відповісти
Так і ти не забувай.
Сам же пхаєшся куди тебе не кликали
показати весь коментар
05.11.2019 14:51 Відповісти
За тиждень втрати ворога на Донбасі становлять шість осіб, - ІС - Цензор.НЕТ 7782
показати весь коментар
05.11.2019 12:07 Відповісти
здесь нужно давать информацию
на каком расстоянии от окопов погибли херои
показати весь коментар
05.11.2019 12:11 Відповісти
да, лучше чтобы все и подальше от окопов!
показати весь коментар
05.11.2019 12:21 Відповісти
Всім зашквареним їхтамнетутям - міцного здоров'я, скаженої турбоерекції та карколомних пригод у статевому житті! За тиждень втрати ворога на Донбасі становлять шість осіб, - ІС - Цензор.НЕТ 3294
показати весь коментар
05.11.2019 12:28 Відповісти
Маловато, бажаємо більше бачити рогатих у пеклі!!!!
показати весь коментар
05.11.2019 13:15 Відповісти
Олександр Миронюк на прізвисько "Мирон" був ліквідований 4 листопада поточного року. Сам він родом з міста Голубівка Луганській області. Воював в кіровському "батальйоні" (місто Кіровськ, Росія), тому точна інформація про місце народження невідома. Народився 1 лютого 1971 року. "Сходив на концерт Кобзона. Квиток коштував 200 рублів", - написав Штефан Штірлиць.
показати весь коментар
05.11.2019 13:28 Відповісти
не 6 человек, а 6 свинособак
показати весь коментар
05.11.2019 16:47 Відповісти
итак, стреляют взаимно.
показати весь коментар
06.11.2019 02:59 Відповісти