9954 відвідувача онлайн
2 187 77

Головний білоруський держканал "Беларусь-1" покаже серіал "Слуга народу" із Зеленським

Головний білоруський держканал "Беларусь-1" покаже серіал "Слуга народу" із Зеленським

Головний білоруський державний телеканал "Беларусь-1" у вечірній прайм-тайм покаже український серіал "Слуга народу", де в головній ролі знявся Володимир Зеленський, який пізніше став президентом України

Про це повідомили в пресслужбі Белтелерадиокомпании, передає Цензор.НЕТ.

"Серіал "Слуга народу", створений студією "Квартал 95", виходив на Україні з листопада 2015-го по березень 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Трисезонний комедійний серіал загальною тривалістю 9,5 години розповідає про те, як проста людина з народу, шкільний учитель Василь Голобородько, раптово стає президентом - завдяки випадковому відеоролику, викладеному в інтернеті його учнем.

"Слуга народу" є лауреатом міжнародних кінофестивалів у США, Німеччині, Україні, Південній Кореї.

Білоруські глядачі зможуть побачити серіал з понеділка по п'ятницю о 20:00. Перша серія вийде 11 листопада.

Топ коментарі
+17
Головний білоруський держканал "Беларусь-1" покаже серіал "Слуга народу" із Зеленським - Цензор.НЕТ 4068
показати весь коментар
06.11.2019 12:00 Відповісти
+16
Пздц, і ще й зємоніка білорусам голови засере своїм гівняним серіалом.
показати весь коментар
06.11.2019 11:43 Відповісти
+16
Лукашенко не боится.

Беларусы Белоруссы не знают, что такое выборы. Они их никогда не видели.
показати весь коментар
06.11.2019 11:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пздц, і ще й зємоніка білорусам голови засере своїм гівняним серіалом.
показати весь коментар
06.11.2019 11:43 Відповісти
Вот что ЗЕ с Лукой на встрече обсуждали...
показати весь коментар
06.11.2019 11:48 Відповісти
Головний білоруський держканал "Беларусь-1" покаже серіал "Слуга народу" із Зеленським - Цензор.НЕТ 4068
показати весь коментар
06.11.2019 12:00 Відповісти
Дочка к папе подошла
И спросила кроха:
Папа, ты, наверно, лох-
Выбрал скомороха!
показати весь коментар
06.11.2019 12:08 Відповісти
Вообще то мы живем в 21 веке, где есть интернет. Кто захотел тот давно посмотрел!
показати весь коментар
06.11.2019 11:44 Відповісти
Тепер буде дивитися той хто не хотів!
показати весь коментар
06.11.2019 11:47 Відповісти
Справа не в тому. Це говорить про політику Білорусі.
показати весь коментар
06.11.2019 11:50 Відповісти
В Білорусі нема політики.
показати весь коментар
06.11.2019 11:52 Відповісти
Друг, скажи, интересный фильм?
показати весь коментар
06.11.2019 14:42 Відповісти
а Лукашенко не боится?)))
Главный белорусский госканал "Беларусь-1" покажет сериал "Слуга народа" с Зеленским - Цензор.НЕТ 2833
показати весь коментар
06.11.2019 11:44 Відповісти
Лукашенко не боится.

Беларусы Белоруссы не знают, что такое выборы. Они их никогда не видели.
показати весь коментар
06.11.2019 11:47 Відповісти
На рассии и Беларуси никогда не слышали про выборы в два тура и там и там все проходит в один и без сюрприза
показати весь коментар
06.11.2019 11:55 Відповісти
А ось вам і результат зустрічі двох презедентів. Це перемога!
показати весь коментар
06.11.2019 11:46 Відповісти
8 каналhttps://tvset.tut.by/32/

Пятница, 8 ноября
...
https://tvset.tut.by/telecast357220048.html 21:10 https://tvset.tut.by/telecast357220048.html Вечерний квартал (18+)
...

«2 КАНАЛ Могилев»

https://tv.sb.by/july/2/2-kanal-mogilev/

https://tv.sb.by/tuesday/2-kanal-mogilev/ Вторник , https://tv.sb.by/july/02/2-kanal-mogilev/ 02 июля
...
11:00 "Вечерний Квартал 95"

...
показати весь коментар
06.11.2019 12:43 Відповісти
Показывайте
показати весь коментар
06.11.2019 11:46 Відповісти
Главный белорусский госканал "Беларусь-1" покажет сериал "Слуга народа" с Зеленским - Цензор.НЕТ 2341
показати весь коментар
06.11.2019 11:47 Відповісти
"выходил на Украине с ноября 2015"
НА Украине?)) Автор, исправьте пжл
показати весь коментар
06.11.2019 11:47 Відповісти
Скопіювали.
показати весь коментар
06.11.2019 11:49 Відповісти
У білорусів теж чєлюсть рускаязичная.
показати весь коментар
06.11.2019 11:53 Відповісти
Сапрауды?
показати весь коментар
06.11.2019 12:37 Відповісти
Об этом сообщили в https://www.tvr.by/company/novosti-kompanii/telekanal-belarus-1-pokazhet-serial-sluga-naroda/ пресс-службе Белтелерадиокомпании, передает https://censor.net/.
"Сериал "Слуга народа", созданный студией "Квартал 95", выходил в Украине с ноября 2015 по март 2019 года", - говорится в сообщении.Источник:https://censor.net/n3158069
Вже виправили. Було на Украине.
показати весь коментар
06.11.2019 14:13 Відповісти
Зброя масового ураження.
показати весь коментар
06.11.2019 11:48 Відповісти
Видать рейтинг Луки упал ниже плинтуса, а действие зомбоэффекта этой дури в Украине впечатлила мацковских хозяев зебени.
поражение мозгов,жаждущих что придет добрый сцарь и все сделает за них.
Беларусы перед показом каждой серии демонстрируйте рекламу лапши, которую навешал зелюкам кацапский "голо-бародька".
показати весь коментар
06.11.2019 11:54 Відповісти
Як все за них? А золото на майдан хто нести буде?😁
показати весь коментар
06.11.2019 11:58 Відповісти
Золото?В смысле Луку?
показати весь коментар
06.11.2019 12:00 Відповісти
Лука той кому будуть нести.
показати весь коментар
06.11.2019 12:09 Відповісти
Ну, да. Точно, как у порошенко.
показати весь коментар
06.11.2019 11:59 Відповісти
Не точно,в кацапском сериале про гола- боротька нет войны с кацапами, совпадение ?- вряд ли.Ихтамнеты снимали, понимать надо.
показати весь коментар
06.11.2019 12:07 Відповісти
фильм "Анал народа" с Зеленским, когда выйдет в прокат?
показати весь коментар
06.11.2019 11:49 Відповісти
Пісня "Яблучко" переможно шириться.(с)
показати весь коментар
06.11.2019 11:50 Відповісти
Ой, яблучко, та із листочками
Їде батько Махно із синочками.
Головний білоруський держканал "Беларусь-1" покаже серіал "Слуга народу" із Зеленським - Цензор.НЕТ 3890
показати весь коментар
06.11.2019 11:58 Відповісти
Кацапи подейкують що Зеленський- наступник ***** на посту президента ;країни об'єднаних держав; (СОГ).
показати весь коментар
06.11.2019 11:55 Відповісти
Це питання до вашого Вови, він мріє провести романтичний вечір зі своїм тезкою. Бубочка ради цього готовий пожертвувати територіями нашої країни.
показати весь коментар
06.11.2019 12:02 Відповісти
Не просто мріє- а вже дарує території нашої країни. До речі, не своєї- бубочка з 1998 року жив у Москві. Тут був тільки на гастролях.
показати весь коментар
06.11.2019 12:09 Відповісти
Завжди потрібно що думає твій ворог.
Тобі не зрозуміти.
показати весь коментар
06.11.2019 12:06 Відповісти
Та нє, буде в черзі за Лукою.
показати весь коментар
06.11.2019 11:59 Відповісти
Кремлёвский Фюрер высказался за замену интернет-энциклопедии «Википедия» на российский аналог«Это будет, во всяком случае, достоверная информация для народов колоний Московии», - с улыбкой заметил Фюрер.
показати весь коментар
06.11.2019 11:56 Відповісти
Вот свезло-то сябрам.
показати весь коментар
06.11.2019 11:59 Відповісти
несказанно та казково. Відчуваю себе виснаженим соромом, бо не пофортунило оцінити даний "шедевр" кіно-психіатрії з рейтингом "тор 50" для всіх часів та народів.
показати весь коментар
06.11.2019 12:20 Відповісти
Тепер Вофка стане президентом Білорусі ?
показати весь коментар
06.11.2019 12:01 Відповісти
Це у якій серії?
показати весь коментар
06.11.2019 12:03 Відповісти
Треба в Баканова питати
показати весь коментар
06.11.2019 12:05 Відповісти
Краще росії, білоруси поки не заслужили таких мук.
показати весь коментар
06.11.2019 12:10 Відповісти
Батьке пришел ппц, ...уйло решил его окончательно додавить.. Но он и так долго держался.
показати весь коментар
06.11.2019 12:01 Відповісти
Лукашенка напружився! Директора каналу в КГБ!
показати весь коментар
06.11.2019 12:02 Відповісти
Так перед выборами Луки , кацапы устроили такой же сериал для беларусов "Бацька " назывался ,после чего Лука стал презом пожизненно при 120% поддержки .Это что теперь что , обмен опытом.?
Новое всегда - хорошо забытое старое.
показати весь коментар
06.11.2019 12:04 Відповісти
Ну так что посоветуете, смотреть или нет?
показати весь коментар
06.11.2019 14:40 Відповісти
Ну нахрена братьям - беларусам такое "счастье" желать на трон как наше?
показати весь коментар
06.11.2019 12:07 Відповісти
Це немає сенсу - у бацьки синок Коля підрос.
показати весь коментар
06.11.2019 12:10 Відповісти
пошла масть, Зеля бабла заработал
показати весь коментар
06.11.2019 12:12 Відповісти
Моника успевает и денюжку зашибать - президентская должность хоть на что то полезное згодилась!
показати весь коментар
06.11.2019 12:13 Відповісти
Лука рискует.
показати весь коментар
06.11.2019 12:23 Відповісти
Это шоб понимали, шо даже Лука лучше того фатально цмркового пи...ца, который теперь в Украине.
показати весь коментар
06.11.2019 12:50 Відповісти
Серіал буде білоруською мовою?
показати весь коментар
06.11.2019 13:04 Відповісти
ФСБ рекомендує до перегляду) 😉