6688 відвідувачів онлайн
2 288 10

Кабмін виділив 1,2 млрд гривень на утеплення будинків

Кабмін виділив 1,2 млрд гривень на утеплення будинків

Сьогодні, 6 листопада, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні виділив 1,2 млрд грн на утеплення будинків.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Ці кошти дозволять впровадити 2 041 проєкт з термомодернізації багатоквартирних житлових будинків та зменшити їхні втрати на теплову енергію від 20% до 50% залежно від обраного типу утеплення.

Топ коментарі
+2
А ничего что в стране война, и люди на военных предприятиях в мороз работают без отопления .Продолжают идти по пути попередников .
показати весь коментар
06.11.2019 16:31 Відповісти
+2
а можно мне чучуть с того лярда? строго на утепление фасада...
показати весь коментар
06.11.2019 16:31 Відповісти
+2
Ну от "слуги урода" ще мільярд з хвостиком з бюджету собі на повій скомуніздять.. Чи може хтось вважає , що ці гроші підуть за призначенням ? 😕
показати весь коментар
06.11.2019 16:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а смысл? если нет учета у каждого, теперь кому жарко будет при этой советской системе отопления, будут окна открывать и топить космос....деньги на ветер
показати весь коментар
06.11.2019 16:28 Відповісти
Смысл?Смысл есть да еще какой.Кабмин выделил деньги,деньги поступят на счета в первой декаде декабря а если эти деньги не будут освоены до 24 декабря то снова вернутся в бюджет.А кабмину почет и слава мол как заботятся о населении.
показати весь коментар
06.11.2019 16:35 Відповісти
показати весь коментар
06.11.2019 16:31 Відповісти
Дайте угадаю. В сатанице луганской?
показати весь коментар
06.11.2019 16:34 Відповісти
если утепление будет сделано как на картинке, то это деньги на ветер...
не, какой-то эффект будет канешна... но эффективность затрат - фигня.
показати весь коментар
06.11.2019 16:35 Відповісти
Realno zanimajetsia renovacijej jesli dajiot efekt ne mense 40% ekonomiji.Tut smotriu ot 20% vtianuli.Xoroso konecno sto budet renovirovat doma no efekt dolzen byt pobolse cem 20%
показати весь коментар
06.11.2019 16:54 Відповісти
І в нас традиційно все буде витрачено лише на багатоповерхівки. Всі, хто має приватні будинки не отримають з цього нічого. Отака совкова "справедливість".
показати весь коментар
06.11.2019 20:29 Відповісти
в большинстве случаев вот это "утепление" пенопластом не только не полезно, но и вредно. Дом свой надо изнутри утеплять, а не вешать на 80 см кирпичной стены 5 см "утеплителя". Туфта. Развод.
показати весь коментар
07.11.2019 04:29 Відповісти