Україна і Монголія підписали угоду про безвіз. ФОТО
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", угоду від уряду України підписав посол України в Польщі Андрій Дещиця, а від уряду Монголії - посол Монголії в Польщі і за сумісництвом в Україні Немех Батаа.
"Угода передбачає, що громадяни України можуть в'їжджати в Монголію без віз на 90 днів упродовж 180 днів", - повідомив агентству Дещиця.
За його словами, Монголія є черговою країною, яка відкрита для українських громадян для безвізових поїздок.
"Ми вже маємо 88 таких країн, а зі спрощеним в'їздом в інші країни - це вже понад 140 країн", - уточнив дипломат.
Дещиця також підкреслив, що підписана угода важлива ще й тому, що до сьогодні між Україною і Монголією діяла угода 1979 року, яка буда підписана свого часу між СРСР і Монгольською Народною Республікою, а потім була підтверджена українським урядом.
"Але з того часу ситуація абсолютно змінилася, змінилися також документи, тобто вона фактично застаріла. Тому ми привели у відповідність до цієї угоди перелік документів, які потрібні для подорожей громадян України і Монголії", - сказав Дещиця.

