10641 відвідувач онлайн

Дубневич вийшов з СІЗО

Дубневич вийшов з СІЗО

Народний депутат Ярослав Дубневич, якого підозрюють у корупції, вийшов з СІЗО під заставу 90 млн гривень.

Про це виданню "Ґрати" розповів адвокат нардепа Олександр Тананакін, інформує Цензор.НЕТ.

За рішенням суду про запобіжний захід, Дубневич має носити електронний браслет, проте, за словами захисника, поки що пристрій на депутата ще не одягли. Але, як сказав адвокат, депутат здав слідчим закордонний паспорт.

Нагадаємо, 7 листопада Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду постановила відправити Ярослава Дубневича під арешт із заставою 90 млн гривень.

8 листопада адвокат Дубневича Олексій Шевчук заявив, що заставу за його підзахисного внесли ще до рішення апеляції, а тому його арешт є незаконним.

На це у Вищому антикорупційному суді відповіли, що на момент винесення рішення про запобіжний захід була сплачена тільки половина суми застави, а тому існували всі підстави для відправки Дубневича в СІЗО.

Раніше генпрокурор Руслан Рябошапка вніс до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата Ярослава Дубневича. За даними Рябошапки, матеріали справи щодо Дубневича стосуються двох епізодів: неправдивого декларування та закупівель для "Укрзалізниці".

31 жовтня Рада зняла недоторканність із нардепа Дубневича і дала згоду на його затримання і арешт. Згоду на затримання за умови 226 необхідних голосів, зокрема, дали 220 "слуг народу" і 19 нардепів від "Голосу", а під час голосуванні за арешт Дубневича - 208 "слуг народу" і 19 нардепів від "Голосу". Також підтримали затримання і арешт Дубневича спікер ВР Дмитро Разумков і перший заступник голови ВР Руслан Стефанчук.

Топ коментарі
+28
Швидко дубневич відсидів В турборежимі.
показати весь коментар
08.11.2019 17:31 Відповісти
+18
Дубневич вышел из СИЗО - Цензор.НЕТ 3495
показати весь коментар
08.11.2019 17:20 Відповісти
+14
Дубневич вышел из СИЗО - Цензор.НЕТ 6995
показати весь коментар
08.11.2019 17:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
https://censor.net/ua/user/34570 Закон - хорошо, но есть большие сомнения о том, как его будут применять.
показати весь коментар
08.11.2019 21:44 Відповісти
Когда эти суки отменят залог для коррупционеров?!! Как же ******* это скотство!
показати весь коментар
08.11.2019 18:44 Відповісти
И не говори
показати весь коментар
08.11.2019 18:55 Відповісти
не відмінять, тому що самі не кращі
показати весь коментар
08.11.2019 18:59 Відповісти
черговий слухач курсів з англійської мови.
Hello, my name is Yaroslav. I live in London. The London is the capital of Great Britain.
показати весь коментар
08.11.2019 18:55 Відповісти
Лондон только без зе.
показати весь коментар
08.11.2019 18:57 Відповісти
от бачте я не справжній корупціонер
показати весь коментар
08.11.2019 19:00 Відповісти
А що,хтось мав якісь сумніви
показати весь коментар
08.11.2019 19:05 Відповісти
Как при Янеке и порохе,ничего не изменилось.
показати весь коментар
08.11.2019 19:06 Відповісти
Достал все таки из за нычки деньги,которых у него не "было"
показати весь коментар
08.11.2019 19:16 Відповісти
СИЗО, не СИЗО...... Доказательства давай!
показати весь коментар
08.11.2019 20:09 Відповісти
А як бідкався, що грошей немає...
показати весь коментар
08.11.2019 20:11 Відповісти
Тварь, в СИЗО должен сидеть, а не под залог, и вы думаете, что у него один загранпаспорт, да хренушки, вот возьмёт и дрыснет с Украины, тем более без браслета, а может так специально и задумано?
показати весь коментар
08.11.2019 20:27 Відповісти
попал на одну ночь в СИЗО
сразу деньги нашлись
показати весь коментар
08.11.2019 20:37 Відповісти
За одну ніч у СІЗО Дубневич дуже швидко знайшов 90 млн. грн. застави. Вважаю, що еквівалент застави для корупціонерів рівня Дубневича потрібно дорівнювати американському долару. Дубневич 90 млн. дол. не коштує. Якщо не коштує, то нехай сидить в СІЗО, бо він крадій і злочинець. А, якщо коштує то нехай відповідає перед тими, хто вносить ці кошти. Якби застава кожного корупціонера множилась на курс долара, то застав дуже б поменшало. А головне, поменшалось би тих, хто готовий вносити застави за кожного кінченого покидька. Мені цікаво, яку заставу не подалає, наприклад, Порох? А влупити йому лярдів 10 у доларах, отримати їх у вигляді застави..? І нехай летить цей "голуб" в теплі краї грабувати тих, хто його ще не знає. І від нас подалі, і до ворога ближче. Бо, який же неворог таке лайно підбере. Як вважаєте, добродії? Чи, як там - вас????)))
показати весь коментар
08.11.2019 23:01 Відповісти