11802 відвідувача онлайн

Сайдік вітає рішення почати 9 листопада розведення під Петрівським

Сайдік вітає рішення почати 9 листопада розведення під Петрівським

Спеціальний представник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Мартін Зайдік вітає рішення сторін розпочати розведення військ у районі Петрівського 9 листопада.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я вітаю рішення Тристоронньої контактної групи, ухвалене за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей України, про початок відновленого відведення сил і засобів на ділянці розведення в районі Петрівського 9 листопада 2019 року в 12:00 (за київським часом)", - заявив Сайдік.

Він зазначив, що раніше, 4 листопада, закликав сторони використати успішний досвід розведення на ділянках під Станицею Луганською і Золотим і зробити все необхідне для відновлення процесу розведення сил біля Петрівського.

"При цьому хотілося б відзначити конструктивність сторін, які, попри початкову відсутність консенсусу щодо дати розведення сил і засобів у районі Петрівського, змогли знайти спільну мову про початок цього відведення, виходячи з того, що воно мало здійснюватися дзеркально й одночасно", - наголосив Зайдік.

Він також висловив упевненість, що виконання Рамкового рішення ТКГ про розведення сил і засобів дасть змогу зміцнити довіру між сторонами та полегшить переговорний процес.

Як повідомлялося, розведення сил і засобів уже відбулося на двох ділянках - №1 в районі смт Станиця Луганська та №2 в районі Золотого Луганської області.

Українська сторона раніше заявляла про готовність почати розведення сил на ділянці Богданівка-Петрівське за умови відсутності обстрілів протягом 7 діб.

Українська сторона була готова почати розведення в п'ятницю, 8 листопада. Але противник зірвав цей процес, не повідомивши про готовність до розведення. Тому дату розведення змістили на добу. Тепер його початок заплановано на полудень суботи, 9 листопада.

Топ коментарі
+6
Отакі сайдіки, разом з карлсоном, здали Грузію... Таким чином зробили приднестров'я... Їм похєр й путєн приплачує... А зє дятли радіють, що після того, як путєну разом з зєшмарклєю, вдастся втюхати луГандонію в Україну, доведеться зі своєї кишені платити за відновлення розграбованого та зруйнованого фєдєрастами донбасу...
показати весь коментар
08.11.2019 19:31 Відповісти
+6
Иди нах. крыса ольгинская.
показати весь коментар
08.11.2019 19:41 Відповісти
+5
Я так понял у нас теперь президент Украины и авторитет Сайдик? Только он и ***** решают что Украина должна делать? Потому что ни одного решения ни желания от украинского народа за пол года не было удовлетворено.
показати весь коментар
08.11.2019 19:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ватажки бойовиків "ДНР" і "ЛНР" прокоментували заяву тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора про те, що після розведення військ в районі Петрівського в зону зможуть зайти українська поліція і Нацгвардія.
Про це повідомляють росЗМІ.
"Такий непрофесійний, недбалий підхід американського представника в цьому питанні неприпустимий", - заявив глава "ДНР" Денис Пушилін.
На його переконання у місцях розведення сил не можуть перебувати ніякі збройні формування.
"У разі виникнення ситуації, при якій на ділянках розведення з'являться представники української поліції й Нацгвардії, так само дзеркально і симетрично на цих територіях будуть присутні представники силових відомств "республіки" (терористичних утворень "ДНР" - ред.) - "Міністерства державної безпеки" і "Міністерства внутрішніх справ". А процес розведення на нових ділянках стане неможливим", - додав Пушилін.
показати весь коментар
08.11.2019 19:19 Відповісти
Зачем цитируешь своих друзей?
показати весь коментар
08.11.2019 19:21 Відповісти
типова оборотка провокатора з лубянки https://censor.net/user/458583. Ні, це твої, мразь, подільники; і на цей раз ви всі проболтались.
показати весь коментар
08.11.2019 19:25 Відповісти
Я так понял у нас теперь президент Украины и авторитет Сайдик? Только он и ***** решают что Украина должна делать? Потому что ни одного решения ни желания от украинского народа за пол года не было удовлетворено.
показати весь коментар
08.11.2019 19:19 Відповісти
ОБСЕ - международная организация и ее рекомендациям Украина обязана прислушиваться.
показати весь коментар
08.11.2019 19:22 Відповісти
Одно дело прислушиваться другое выполнять. ***** на все ети организации свой х***й положил и ему за ето ничего не было, а Украину сношают уже все кому не лень. К тому же на ету МЕЖДУНАРОДНУЮ организацию влияет так же мнение Украины. Только мне кажется что ******* с пеной на глазах в турборежиме пытается сдать Украину что весь мир крутит у виска
показати весь коментар
08.11.2019 19:27 Відповісти
Неправда. Це навіть не консультативний орган. Цей орган - орган фіксації, нашпиґований кацапським аґентами, як кекс ізюмом. І все. А щодо Сайдіка, то я його вважаю пуцинським аґентом, який підгодовується за Газпромівські гроші.
показати весь коментар
08.11.2019 19:50 Відповісти
у вас везде кацапские агенты...
показати весь коментар
08.11.2019 20:03 Відповісти
Добре, що у вас вони не аґенти, а друзі і співробітники. 😏
показати весь коментар
08.11.2019 20:08 Відповісти
ага, як у Грузії це було пам'ятаємо...
показати весь коментар
08.11.2019 20:08 Відповісти
Грузию ОБСЕ поддерживает. https://gordonua.com/news/worldnews/komitet-assamblei-obse-podderzhal-rezolyuciyu-ob-okkupacii-rossiey-chasti-gruzii-1097595.html Комитет ассамблеи ОБСЕ поддержал резолюцию об оккупации Россией части Грузии Да и Украину поддерживает. Просто рекомендует остановить бессмысленную войну. Толку в этих перестрелках и гибели людей, если все равно ничего не меняется.
показати весь коментар
08.11.2019 20:35 Відповісти
Ніяке не розведення, а капітуляція бубочки і здача ним української території ***** з виведенням звідти ЗСУ.
показати весь коментар
08.11.2019 19:21 Відповісти
Осталось украинскому народу по ОБСЕ пострелять...
показати весь коментар
08.11.2019 19:23 Відповісти
вот и нужно отводить, чтобы не было больше убитых и раненых
показати весь коментар
08.11.2019 19:25 Відповісти
Когда твоих детей и жену будут убивать вспомни свои слова и просто уйди чтобы не правацировать преступника, Тварь.
показати весь коментар
08.11.2019 19:28 Відповісти
Разведение войск уменьшает количество жертв, способствует дальнейшим действиям по достижению мира. Война не бесконечна. Невыгодно только тем кто присосался у военного корыта. Больше мира - меньше денег
показати весь коментар
08.11.2019 19:28 Відповісти
я тоже думаю, что войну отстаивают те, кто зарабатывает на ней.
показати весь коментар
08.11.2019 19:31 Відповісти
Ага, я себе полсотни дырок в ногах заработал... Если шо, могу одолжить под проценты....
показати весь коментар
08.11.2019 20:05 Відповісти
Вы, два идиота, действительно думаете, что отступление украинской армии, с украинской территории, способствует миру? То есть, для того чтобы воры не проникли в ваше жилье, нужно оставить двери открытыми? Вас из школы дибилов выгнали за дмибилизм?
показати весь коментар
08.11.2019 19:55 Відповісти
вони придурки!!
показати весь коментар
08.11.2019 20:10 Відповісти
Отакі сайдіки, разом з карлсоном, здали Грузію... Таким чином зробили приднестров'я... Їм похєр й путєн приплачує... А зє дятли радіють, що після того, як путєну разом з зєшмарклєю, вдастся втюхати луГандонію в Україну, доведеться зі своєї кишені платити за відновлення розграбованого та зруйнованого фєдєрастами донбасу...
показати весь коментар
08.11.2019 19:31 Відповісти
Двое убитых и четверо раненых вчера были жертвами отвода войск и убиты далеко за линией фронта. Ни Рашка ни ее боевики ни разу не заявили что хотят окончания войны. Не Украина начала войну и не Украине ее заканчивать. Война закончится только после освобождения украинских территорий крыма и дамбаса. Все другое- ето продлить войну и передать ее нашим детям и внукам.
показати весь коментар
08.11.2019 19:31 Відповісти
нехороший вы человек если хотите оставить войну детям и внукам. И так бегут миллионами, а будут бежать с семьями, основа земли - люди и наоборот. Земля без людей это конечно хорошо для тех кто хочет ее купить, не украинцев, разумеется.
показати весь коментар
08.11.2019 19:38 Відповісти
Иди нах. крыса ольгинская.
показати весь коментар
08.11.2019 19:41 Відповісти
альтаир мы твой лугандон отделим на йух стеной и рвом с кроодилами... закроем все переходы и жрите там друг друга предатели!!!!
показати весь коментар
08.11.2019 19:50 Відповісти
Если бы так. Но Газпромовские акционеры ******* и Штанмаер с Сайдиком не для того мост строит и в Золотое готовит кацапских *миротворцев*, чтобы просто отделить окупированый даунбас. Вся так гниль завтра полезет на Киев и расползется по всей Украине.
показати весь коментар
08.11.2019 19:54 Відповісти
рвы, крокодилы, колючие сетки с електрокрокодилами. Бредятину не надоело толкать, тролледил?
показати весь коментар
08.11.2019 19:57 Відповісти
ты креативно мыслишь мыслитель, стена и ров выражение образное и причем здесь бредятина? на встрече с ветеранами в Киеве на вопрос, что будет в случае неуспеха развода? зеля ответил , что существует план "Б" , при котором закрывается граница , укрепляеться, и прекращается всякое общение с лугандой. вот тебе и бредятина... ты про 38 параллель между сев и южжной кореей слышал? если слышал то не кизди....
показати весь коментар
08.11.2019 20:08 Відповісти
це троль рогатий!!
показати весь коментар
08.11.2019 20:14 Відповісти
слухай редиска, йди ягель гризти!!
показати весь коментар
08.11.2019 20:13 Відповісти
мені й сало неважке
показати весь коментар
08.11.2019 20:15 Відповісти
Сайдік -- шмат лівацького лайна та хвойда.
показати весь коментар
08.11.2019 19:44 Відповісти
Свіженьке про "дипломата" Сайдіка. 7 жовтня 2019 року під час форуму «Salzburg Europe Summit», на сесій «Україна - шанси на мирне врегулювання», Сайдік відмовився коментувати проведення Росією «виборів» на окупованих територіях України та «референдума» в Криму у 2014 році. Проте Сайдік сказав, що за часів СРСР півострів близько 30 років перебував «у складі Російської Федерації», потім 37 років у складі Української РСР, «а до цього була Російська імперія». До речі, вчився оцей крутий знаток міжнародного права у Московському державному університеті імені Ломоносова.
показати весь коментар
08.11.2019 19:47 Відповісти
развод это конечно интересно но безперспективно. норманского самита в этом году не будет, в следующем как сказал письков пока неизвесно .... не хочет куйло норманских встреч... зеля ну так на фига тогда разводить? что бы запад посмотрел и сказал что путин не прав? ну скажет... и что дальше? может сразу стену?
показати весь коментар
08.11.2019 19:47 Відповісти
Задумайтесь, почему именно Украину акционеры Газпрома и агенты ***** наклоняют и требуют отвести войска? Якобы для нашей же пользы? При етом ни разу ни от Рашки ни от террористов не прозвучало ни одного слова что они хотят прекращения войны. Уже создалось такое ощущение что ОРДЛО командует Украиной и ставит условия, а не наоборот.
показати весь коментар
08.11.2019 19:50 Відповісти
так і є, судячі з останніх подій та висеров рогатого лайна!!
показати весь коментар
08.11.2019 20:16 Відповісти
А где нацкорпус? Сыграли роль в зеленом балагане мальчиков для битья и на ******?
показати весь коментар
08.11.2019 19:59 Відповісти
Сайдик приветствует решение начать 9 ноября разведение под Петровским - Цензор.НЕТ 3971.
показати весь коментар
08.11.2019 20:07 Відповісти
"Я приветствую решение Трехсторонней контактной группы, принятое при участии представителей отдельных районов Донецкой и Луганской областей Украины, о начале возобновленного отвода сил и средств на участке разведения в районе Петровского 9 ноября 2019 г. в 12:00 (по киевскому времени)", - заявил Сайдик.",- Украина по настоянию России таки начала переговоры с "ДНР-ЛНР"? Теперь в Украине выходит Война Гражданская а Россия друг и Миротворец.
показати весь коментар
08.11.2019 20:09 Відповісти
Смерть ворогам та зрадникам України!!!! сайдік пішов би ти на куй!!!!
показати весь коментар
08.11.2019 20:18 Відповісти
Суд ООН решил что АПАЛЧЕНЦЫ - это террористы, и что теперь говорить и делать этим уродам из ОБСЕ?
показати весь коментар
08.11.2019 20:20 Відповісти
Тот кто хочет договариваться, не будет стрелять. Так что пусть зеленые сопли сами выедут на ноль и попытаются договориться. Может поумнеют.
показати весь коментар
08.11.2019 20:27 Відповісти
Наблюдение. Сайдику всё подходит что одобряется с росии.
показати весь коментар
08.11.2019 22:24 Відповісти
Сайдик это не наша проблема. У нас клоуны...