11675 відвідувачів онлайн
4 375 59

Екснардепка Заліщук БПП стала радницею прем'єр-міністра Гончарука

Екснардепка Заліщук БПП стала радницею прем'єр-міністра Гончарука

Світлана Заліщук обійняла пост штатного радника прем'єр-міністра Олексія Гончарука з питань зовнішньої політики. Вона буде відповідати за підготовку міжнародних зустрічей і візитів глави уряду.

Про це Заліщук повідомила в фейбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"З Олексієм Гончаруком ми товаришували з домайданних часів. Вірю в наміри й цінності цієї людини. Хочу допомогти й посилити його на зовнішньополітичному фронті", - написала вона.

За словами Заліщук, вона брала участь в роботі з прем'єр-міністром протягом останніх 3 тижнів. За цей час встигла забезпечити проведення десятків міжнародних двосторонніх зустрічей.

"У команді прем’єра я відповідатиму за підготовку його міжнародних зустрічей та міжнародних візитів у тісній координації з МЗС та віцепрем'єром Дмитром Кулебою. Моїми головними kpi будуть успішні контакти голови Уряду зі своїми візаві, міжнародними фінансовими інституціями та дипломатами, створення позитивних передумов для розвитку міжнародної співпраці України, допомога в привабленні інвестицій, сприяння ефективнішому економічному співробітництву між державами", - пояснила Заліщук.

Екснардепка зазначила, що прем'єр-міністр і більшість членів уряду говорять англійською без перекладача і вважають, що "європейська та євроатлантична інтеграція - це частина політичного ДНК України".

"Близькі друзі мені вказують на помилки уряду в тому чи іншому місці. Так, я згодна, помилки є, і будуть. Треба вміти бачити й виправляти. Але як казав Гавел: "Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу", - підсумувала Заліщук.

Світлана Заліщук - депутат Верховної Ради VIII скликання від партії "Блок Петра Порошенка". На позачергових виборах в 2019 році вона балотувалася по 199 округу в Черкаській області, але не пройшла в парламент.

У прем'єр-міністра Олексія Гончарука є 1 штатний радник і 14 радників на громадських засадах.

Екснардепка Заліщук БПП стала радницею премєр-міністра Гончарука 01Екснардепка Заліщук БПП стала радницею премєр-міністра Гончарука 02
Екснардепка Заліщук БПП стала радницею премєр-міністра Гончарука 03

Топ коментарі
+19
Где-то плачут пуштун и серЛещ.
показати весь коментар
09.11.2019 17:56
+10
Ждем Лещенки и Наема!
Еще не все кремлевские марионетки пристроены!
показати весь коментар
09.11.2019 17:57
+7
Подивився я на Світлана Заліщук і зрозумів, що її майбутнє лише на самокаті Гончарука😊
показати весь коментар
09.11.2019 18:04
Коментувати
Сортувати:
Где-то плачут пуштун и серЛещ.
показати весь коментар
09.11.2019 17:56 Відповісти
Ждем Лещенки и Наема!
Еще не все кремлевские марионетки пристроены!
показати весь коментар
09.11.2019 17:57 Відповісти
просто выиграла конкурс
показати весь коментар
09.11.2019 17:59 Відповісти
Прекрасно! Новые лица - от Петра! Я не удивлюсь, если что-то пойдет не так...
показати весь коментар
09.11.2019 18:00 Відповісти
С такой бы и я в международные командировки поездил. 🌹
показати весь коментар
09.11.2019 18:01 Відповісти
Вам подобаються неприємні жінки?
показати весь коментар
09.11.2019 18:07 Відповісти
😉 Гончаруку вполне подойдёт))
показати весь коментар
09.11.2019 18:16 Відповісти
ты гей?
показати весь коментар
09.11.2019 19:55 Відповісти
Последние три недели работала хорошо.
показати весь коментар
09.11.2019 18:01 Відповісти
Круглосуточно и без перерывов...
показати весь коментар
09.11.2019 18:05 Відповісти
А є результати цієї роботи, які підтвердженні документами?
показати весь коментар
09.11.2019 18:05 Відповісти
Ну кто же такую работу документирует,кроме спецслужб
показати весь коментар
09.11.2019 18:15 Відповісти
Подивився я на Світлана Заліщук і зрозумів, що її майбутнє лише на самокаті Гончарука😊
показати весь коментар
09.11.2019 18:04 Відповісти
Та той самокат не для Свєтки викоханий.Але хвіртка для розмови завжди (кгм!) відчинена.
Екснардепка Заліщук стала радницею прем'єр-міністра Гончарука - Цензор.НЕТ 9634
показати весь коментар
09.11.2019 18:52 Відповісти
Соросівська.То ж вони Петрове БПП розвалили,тепер до всенародного презедента підбираються ! Кругом враги ! Врєдітєлі ! (Ич,як лапки поскладали !)
Екснардепка Заліщук БПП стала радницею прем'єр-міністра Гончарука - Цензор.НЕТ 4227
показати весь коментар
09.11.2019 19:01 Відповісти
Интересненько... Что именно она ему будет советовать... Только-только 37 лет стукнуло. Видимо, Крым и РЫм прошла, раз на такую должность берут на вид молодую, а уже с таким жизненным опытом)).
показати весь коментар
09.11.2019 18:07 Відповісти
У неї є індійська книга, яку вона постійно тримає на столі.
показати весь коментар
09.11.2019 18:10 Відповісти
https://www.proza.ru/2013/10/12/1440 Махабхарата?))
показати весь коментар
09.11.2019 18:15 Відповісти
Книжка в сумці,Гончарук на думці?
показати весь коментар
09.11.2019 18:30 Відповісти
Она прошла большую практику в БеПеПе ...
😝
показати весь коментар
09.11.2019 22:02 Відповісти
с вином пойдет советница - и звонить-палиться никуда не надо как етот лохматый нелох по международным отношениям.
однозначнй одобрямс.
показати весь коментар
09.11.2019 18:08 Відповісти
На таку вина не вистачить, Омар Хаям був би проти цього.
показати весь коментар
09.11.2019 18:09 Відповісти
У Самарканді нема бамбуку👳
показати весь коментар
09.11.2019 18:13 Відповісти
А я был в Самарканде -- в 1976 году... -- ещё пацаном-малолеткой... Бамбука там нет -- эт точно! Но и Омар Хаяма нихто не знал -- оно им надо? -- мы за них знаем... *)
Дурь и насвай -- то всё ихнее это... -- и серая хлопковая вата на проводах -- от добычи хлопкового масла. Детки на хлопковых плантациях пахали -- начиная с 11 лет!
Каммунизьма, аданака...*)
показати весь коментар
09.11.2019 18:23 Відповісти
ты как то обмолвился, шо был на их стороне - не секрет если и не описка - где когда и как.
показати весь коментар
09.11.2019 18:31 Відповісти
В СА служил... -- ЗабВо. 77 -- 79. ...с некоторыми личными подробностями. *)
показати весь коментар
09.11.2019 18:36 Відповісти
принудиловка не в счет - 91-93 ***** и немного еще,
но на ихней стороне я никогда не был - рад шо все разьяснилось....
показати весь коментар
09.11.2019 18:40 Відповісти
-- шо за "*****" ? -- ты сказал...*)
показати весь коментар
09.11.2019 18:45 Відповісти
ну ты даешь - кто же не знает санкт-**********? - в народе *****....
показати весь коментар
09.11.2019 18:49 Відповісти
Катькин садик? *) -- в общагу и на нары...*)
показати весь коментар
09.11.2019 18:52 Відповісти
шо та типа етого, но ближе к финнам...
показати весь коментар
09.11.2019 18:57 Відповісти
Ну, снова, здорова -- Братан! *) ...кода всё это было? ... ...щас вспоминать -- помрёшь раньше срока...*) -- а надо жить!
показати весь коментар
09.11.2019 19:01 Відповісти
Из подробносте пикантных: с Шендеровичем вместе в Антипихе совпали на полгода... -- он в Автобате, я в Медсанбате. Правда, я в Учебке...
...не знакомы лично, хотя, у них был ВИА неплохой -- я там пробовался поспивать... -- вроде и он был? Не утверждаю -- но срока и места, совпадают до дня...*)
показати весь коментар
09.11.2019 18:43 Відповісти
ети неприхотливые - все лучше чем причандалы на работе перезаряжать
или там дон кихотом перед подольскими синеглазками себя корячить...
показати весь коментар
09.11.2019 18:15 Відповісти
такие профессионалы нужны в команде урядовцев
показати весь коментар
09.11.2019 18:15 Відповісти
Главное вовремя очутиться в кровати Левочкина , как когда то Залищук .
показати весь коментар
09.11.2019 18:20 Відповісти
Самая симпатичная экс-нардеп.
показати весь коментар
09.11.2019 18:25 Відповісти
Бггг..
показати весь коментар
09.11.2019 18:32 Відповісти
Порохоботы предпочитают Бляху-Муху 3 тысячилетия.
показати весь коментар
09.11.2019 20:51 Відповісти
Многие политики и бизнесмены,в том числе и европейские, дружили со Светланой Залищук еще с домайданных времен. Не глупая женщина и хороший организатор тусовок для власть имущих, но как политик и патриот - ноль без палочки. Залищук поступила очень умно, - взяла и договорилась и теперь при деле, а Ляшко нашел физически слабого Геруса и устроил одесские разборки как последний адиёт.
показати весь коментар
09.11.2019 18:35 Відповісти
Українське слово "радниця" гарно римується зі словом зрадниця...А ось до російського "совєтніца" можна підібрати тільки "мінєтніца"..Рими не обманюють - сказав один маловідомий поет...
показати весь коментар
09.11.2019 18:46 Відповісти
ось глянь класна рима:
Ох, нелегкая это работа быть дешевым порохоботом
показати весь коментар
09.11.2019 19:16 Відповісти
такое ощущение, что все порохоботы под этой статьей пишут из одного и того же дома престарелых с маразматическим уклоном
показати весь коментар
09.11.2019 19:13 Відповісти
Зашибись... Весь парашенковский сброд сытно трудоустроился в зелёной команде.
Одих ***..в набрали с улицы, а других - приняли из команды злейшего врага и оппонента...
Есть розум у этих людей? Сомневаюсь...
показати весь коментар
09.11.2019 19:30 Відповісти
А що скаже пан Гриценко?

https://www.facebook.com/Grytsenko.Anatoliy/?eid=ARDUxMH5szfvCxHMxwhq2blI4YNQqzO31JFo3ZoyxOzo655yYzs74hkhRBHcvpNTkTlJI9v_wBVlm1oB
показати весь коментар
09.11.2019 19:48 Відповісти
Ресайклінг гідності.
показати весь коментар
09.11.2019 19:59 Відповісти
Ну ще залишилось пристроїти багатокварнирну Гопко і Сєрю з Мусєю...