12766 відвідувачів онлайн
9 766 100

Звіти НБУ показують, що бізнес звужується - насувається економічний колапс, - нардеп Бондарєв

Економічна ситуація в Україні схожа з Грецією або Чилі перед дефолтом.

Про це у своєму блозі заявив народний депутат Костянтин Бондарєв.

"Якщо зайти на сайт Національного банку України, там є окремі звіти, які Національний банк відправляє до Вашингтона в МВФ. Так ось, у цьому звіті є кілька цікавих показників, які ви можете там побачити і порівняти", - вказав Бондарєв.

"Портфельні інвестиції в нормальних економічно розвинених країнах − це скільки цінних паперів бізнес цієї країни розмістив на зовнішніх ринках, привернув таким чином до себе в бізнес грошей і це показник зростання економіки. Але не в нашому випадку, тому що 99% портфельних інвестицій в Україні − це гроші, які залучає, не бізнес,а країна. Так ось 2 показники: портфельних інвестицій − понад 4 мільярди доларів, а прямих інвестицій (гроші, які будь-який бізнесмен-іноземець привіз в Україну, профінансував будівництво якогось підприємства) − їх, послухайте, трохи більше одного мільярда", - зазначив нардеп.

"Вдумайтеся, 4 мільярди і 1 мільярд − різниця в 4 рази. Ви знаєте, так було в Греції перед дефолтом, так було в Чилі та Аргентині. Це говорить про те, що насувається колапс. Я думаю, ми з вами можемо через 4 місяці переглянути мій блог і згадати про це. Але, я певен, дуже висока ймовірність того, що у нас через 6 місяців почнеться економічний колапс: буде рости непомірно курс долара, будуть інші проблеми. Чому? Тому, що бізнес звужується. А займаємо ми гроші, як держава, де тільки можемо. До речі, золотовалютні запаси України тільки за 3 місяці зменшилися на 1 мільярд доларів", - резюмував Бондарєв.

Топ коментарі
+39
Зелебобы, еще раз спасибо!
показати весь коментар
11.11.2019 11:05 Відповісти
+31
Та ну! Он слуги сказали що у нас економічний прорив!
показати весь коментар
11.11.2019 11:05 Відповісти
+29
Та да, просто экономический прорыв. Взрыв вовнутрь...

Помню посты перед выборами:
- "Получил рабочую визу, если победит Зе, останусь в Украине, никуда не поеду!"
- "Брат в Чехии на заработках, сказал - если победить Зеленский, сразу вернётся."
И Т.д.

Где сейчас эти мечтатели???
показати весь коментар
11.11.2019 11:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зелебобы, еще раз спасибо!
показати весь коментар
11.11.2019 11:05 Відповісти
Ви не зовсім праві. В 2014 році Захід нам відкрив свій ринок в надії, що ми почнемо робити РЕАЛЬНІ економічні реформи. Для такої країни, як наша термін таких ререформ до 3-х років. Подібна стратегія була у свій час і до інших пост-радянських країн: Прибалтики ,Польщі, Румунії і т.д. Так ось ВСІ ці країни зробили реальні реформи. В нашому випадку Петя -барига реформував лише свої офшори. Вже 2 роки тому Захід зрозумів, що не в коня корм. Звідси і зміна його курсу на відновлення співпраці з Росією. І власне він правильно робить:навіщо підтримувуати країну яка: а) жодних РЕАЛЬНИХ санкцій проти свого агресора не ввела ( а від Зходу вимагає) б) бізнес агресора в Україні процвітає і бізнес президента в країні-агресор прорцвітає теж, в) жодних РЕАЛЬНИХ економічних реформ за 3 роки не провела. Ми просрали свій шанс. Теперішня влада не найкраща, але клубок економічних проблем і проблем довіри на Заходлі зав,язала не вона а Петя барига.
показати весь коментар
11.11.2019 11:43 Відповісти
Україна вистояла в 2014 році і дефолту, а зараз до влади прийшло ЗЄчмо, яке тихцем просуває ідею свого боса про дефолт і все до цього йде.
показати весь коментар
11.11.2019 12:25 Відповісти
Нардеп Бондарев внимательно читает отчеты НБУ, с тех пор, как ликвидировали за махинации его банк Велес.
показати весь коментар
11.11.2019 13:45 Відповісти
Та ну! Он слуги сказали що у нас економічний прорив!
показати весь коментар
11.11.2019 11:05 Відповісти
Все правильно сказали, в них економічний прорив в державній кишені. Тобто діра і вітер свище.
показати весь коментар
11.11.2019 11:07 Відповісти
Фопи повинні мати по два касових апарата!
показати весь коментар
11.11.2019 11:08 Відповісти
Звичайно, на всас і на вихлоп.
показати весь коментар
11.11.2019 11:36 Відповісти
"Мы сейчас стоим на пороге экономического прорыва", - Зеленский
https://censor.net/news/3156550/my_seyichas_stoim_na_poroge_ekonomicheskogo_proryva_zelenskiyi

Звіти НБУ показують, що бізнес звужується - насувається економічний колапс, - нардеп Бондарєв - Цензор.НЕТ 8990
показати весь коментар
11.11.2019 12:46 Відповісти
Ох уж этот шоколадный барыга.....
показати весь коментар
11.11.2019 11:05 Відповісти
Порошенко АСТАНАВИСЬ!
показати весь коментар
11.11.2019 11:07 Відповісти
КРАВАВЫЙ МАРАДЁР ТА ШО ТЫ ДЕЛАЕШЬ, мы на клоуна молимся вова памаги спаси вовачка!!!!!!!
показати весь коментар
11.11.2019 12:57 Відповісти
Це просто неможливо! Прямітєство рёхварматарав, під страхом харакірі планують 40% зростання!
показати весь коментар
11.11.2019 11:06 Відповісти
А если бы на его месте был #какойтодурачок#
показати весь коментар
11.11.2019 11:07 Відповісти
Это хорошо! и это правильно!
показати весь коментар
11.11.2019 11:07 Відповісти
Та да, просто экономический прорыв. Взрыв вовнутрь...

Помню посты перед выборами:
- "Получил рабочую визу, если победит Зе, останусь в Украине, никуда не поеду!"
- "Брат в Чехии на заработках, сказал - если победить Зеленский, сразу вернётся."
И Т.д.

Где сейчас эти мечтатели???
показати весь коментар
11.11.2019 11:08 Відповісти
Цілими ешелонами бідно, але охайно вдягнені заробітчани повертаються в Україну, співаючи народних пісень та славлячи великого ЗЕ!
показати весь коментар
11.11.2019 11:13 Відповісти
Позасовывали языки в жопу и сидят в ЕС на зароботках...
показати весь коментар
11.11.2019 11:16 Відповісти
Вид на жительство потихоньку получают...
показати весь коментар
11.11.2019 11:18 Відповісти
А как же (Мы Фсе за вАлодьЙЮ гАлАсАвали) ?
показати весь коментар
11.11.2019 11:47 Відповісти
Можу викласти пост одного з таких мєчтатєлєй.
Отчеты НБУ показывают, что бизнес сужается - надвигается экономический коллапс, - нардеп Бондарев - Цензор.НЕТ 6664
показати весь коментар
11.11.2019 11:18 Відповісти
Эпоха бедности закончилась... началась эпоха бедности, невежества и идиотизма...
показати весь коментар
11.11.2019 11:21 Відповісти
Саме смішне тут що Славік- саме так його звати- після закінчення ПТУ в 1997 році, здається, так ніде й не працював...
показати весь коментар
11.11.2019 12:17 Відповісти
помню был у меня взрыв во внутрь после ЗЕЛЁНЫХ абрикос, эх детство детство, а всё повторяется
показати весь коментар
11.11.2019 12:59 Відповісти
Бл.....ть так неожиданно !!.
показати весь коментар
11.11.2019 11:09 Відповісти
Це просто наближення закинчення эпохи ЗЕбожиння!)))
показати весь коментар
11.11.2019 11:09 Відповісти
ЗЕфунтики...витаем вас с потужными ЗЕреформами!))))
Искренне надеюсь что в результате этих реформ вы тупари снимите последние трусы...
При отсутствии мозга...голая срака саме то шо вам ИВ прописал!)))
показати весь коментар
11.11.2019 11:12 Відповісти
#долларпосто
показати весь коментар
11.11.2019 11:10 Відповісти
Отчеты НБУ показывают, что бизнес сужается - надвигается экономический коллапс, - нардеп Бондарев - Цензор.НЕТ 6742
показати весь коментар
11.11.2019 11:11 Відповісти
Профукают зебилы все то, что "барыга кровавый" им оставил и пойдут дальше Скотов снимать. Ведь беня ж не просто так на дефолт намекал...
показати весь коментар
11.11.2019 11:13 Відповісти
Еще один "экономист" выполз.
показати весь коментар
11.11.2019 11:15 Відповісти
И не говори...Трускавецких аккадемий не заканчивал....какой из него может быть экономист..
Вот свадебный фотограф...и мамахохотала...те да...экономисты...дипломированные...
показати весь коментар
11.11.2019 11:18 Відповісти
Что же теперь будет с экономическим ростом на 40 процентов от премьер министра с дипломом не государственного образца? А как же зарплаты учителям от 4000$?
показати весь коментар
11.11.2019 11:15 Відповісти
Вы не поняли, рост на 40% у них на их личный счетах в офшорах. И зарплата личным учителям их детей 4000 долларов США. На Кипре.
показати весь коментар
11.11.2019 11:24 Відповісти
Беня же сказал дефолт....значит дефолт...
показати весь коментар
11.11.2019 11:16 Відповісти
Отчеты НБУ показывают, что бизнес сужается - надвигается экономический коллапс, - нардеп Бондарев - Цензор.НЕТ 8699
показати весь коментар
11.11.2019 11:19 Відповісти
Звіти НБУ показують, що бізнес звужується - насувається економічний колапс, - нардеп Бондарєв - Цензор.НЕТ 7455
показати весь коментар
11.11.2019 11:52 Відповісти
Які інвестиції? Половина було просто повернення крадених грощей шляхом офшорних компаній - нібито іноземні інвестиції. а що зараз?
показати весь коментар
11.11.2019 11:21 Відповісти
пережили голод, переживем и изобилие...
показати весь коментар
11.11.2019 11:22 Відповісти
ЗеДебилы, это ваши любимцы.
Отчеты НБУ показывают, что бизнес сужается - надвигается экономический коллапс, - нардеп Бондарев - Цензор.НЕТ 9014
показати весь коментар
11.11.2019 11:22 Відповісти
Ох и морды лица,такие открытые,дружелюбные,распологающие к доверию,особенно двое ближних ...
показати весь коментар
11.11.2019 12:14 Відповісти
бурят и вова шаурмян
показати весь коментар
11.11.2019 12:16 Відповісти
Кирпич так и просится
показати весь коментар
11.11.2019 13:53 Відповісти
И все что сделало зеленое болото для экономики - это кассовые аппараты для малого бизнеса и узаконеное тотальное стукачество о котором даже моль путин в своей засрашке не может мечтать.
показати весь коментар
11.11.2019 11:24 Відповісти
не раскачивайте пианино,мешаете играть!дайте ему научиться!
показати весь коментар
11.11.2019 11:24 Відповісти
"Не раскачивайте пианино" - прищемите.
показати весь коментар
11.11.2019 11:43 Відповісти
народный депутат Константин Бондарев.Источник: https://censor.net/n3158886

От какой партии депутат?
От Юли!
Вот если бы она....
показати весь коментар
11.11.2019 11:24 Відповісти
Украина все эти годы жила на кредиты МВФ. А сейчас они отказали в выдаче 3 миллиардов долларов. Если МВФ не будет долго тянуть с кредитом все продолжится как обычно.
показати весь коментар
11.11.2019 11:27 Відповісти
Как можно долго жить на кредиты? Проценты с чего отдавать? Кредиты выдавали что бы пенсии и субсидии на ЖКХ выдавать?
показати весь коментар
11.11.2019 11:42 Відповісти
Любой кто приходит к власти думает - дефолт? только не при мне! И это может продолжаться до бесконечности.
показати весь коментар
11.11.2019 11:47 Відповісти
Финансовая пропасть - самая глубокая. В неё можно падать всю жизнь.
показати весь коментар
11.11.2019 13:56 Відповісти
Мля, ну кому ты киздишь? Кредиты МВФ это где то 1% от ВВП Украины - и "все эти годы" страна жила на 1% от своих расходов!
показати весь коментар
11.11.2019 13:42 Відповісти
Не качайте пианино!
А то крышка упадет!))))
показати весь коментар
11.11.2019 11:28 Відповісти
ігарьвалєрьіч сказал: "нічєво страшнава, дефолт так дефолт"
показати весь коментар
11.11.2019 11:29 Відповісти
Мальчики в коротких штанишках не ведают, что творят.
показати весь коментар
11.11.2019 11:30 Відповісти
Вообще то идёт новый мировой экономический кризис..самые дохлые экономики лягут первыми..
показати весь коментар
11.11.2019 11:31 Відповісти
Да да да...Бубачтка нівінаватая! Ана нізнала пра надвігащійся крізіззз!
показати весь коментар
11.11.2019 11:42 Відповісти
Клятий "барига" - він знав що іде "новый мировой экономический кризис".
показати весь коментар
11.11.2019 11:45 Відповісти
Та тут хоч бубочка, хоч барижка - все одно піпець.. стілько років без реальних економічних реформ даються в знаки..
показати весь коментар
11.11.2019 11:46 Відповісти
Они теперь всё на Зеленского валят..хтовсравсь? невистка...а мозгов нет понять, что к дефотлу страна приходит не за один год..и,тем более ,не за несколько месяцев.А что это систематическое неправильное управление страной, коррупция,тотальное воровство бюджетных средств,те же самые оффшоры,в которых с миллиардов не платятся налоги, с миллиардов!! ...и Пеця там ,кстати, первый "рыцарь" .Ну ничё, если будет дефолт - это даже хорошо, может поумнеют наконец?Хотя...верится с трудом...скажут что Зеленский виноват...
показати весь коментар
11.11.2019 21:45 Відповісти
А какой-то зелёный экономист говорил, что поскольку Украина не интегрирована в мировую экономику, то мы падаем позже остальных, но падаем глубже. Це перемога, я считаю.
показати весь коментар
11.11.2019 11:44 Відповісти
Такое вроде Юля в своё время молола..не..?
показати весь коментар
11.11.2019 11:48 Відповісти
Вот они как раз меньше всего и страдают от этого ,потому что не интегрированы в мировой бизнес.Так что минус зебобик ,не зачет по списанию проблем на мировой кризис.!Проблема в дилетантах у руля,люди правят которые организовывали,максимум концерт на 500 человек и все.И даже эти концерты были убыточны.А вы про мировую экономику.
показати весь коментар
11.11.2019 12:29 Відповісти
Я обычно не комментирую столь фривольных вещателей ярлыков..Но вам отвечу.. упоминание о делетантах у власти вызывает у меня лишь горький смех..нам прошлые профессионалы оставили даже не Албанию или Молдову, а европейское Гаити..поэтому не надо тут про делетантов и профи..
показати весь коментар
11.11.2019 14:53 Відповісти
Да неужели? Пример ,что сделали нынешние профессионалы? Прошлые спасли от развала банковскую ,систему да и страну сохранили для таких фобосов ,что бы ты мог на эту тему рассуждать.Да и еще очень много ,что просто поднято с Нуля.
показати весь коментар
11.11.2019 15:34 Відповісти
извините, психиатр сегодня принимает в другом кабинете..
показати весь коментар
11.11.2019 16:08 Відповісти
Удачный аргумент для зедебила .
показати весь коментар
12.11.2019 10:01 Відповісти
Епоха зубожіння закінчилась - почалася епоха злиднів.
показати весь коментар
11.11.2019 11:40 Відповісти
Зелене щастя вже на порозі!!!

Звіти НБУ показують, що бізнес звужується - насувається економічний колапс, - нардеп Бондарєв - Цензор.НЕТ 5303
показати весь коментар
11.11.2019 11:40 Відповісти
Ох ти ж бубочка - як хочеться поцілувати тебе з розгону і з ноги.
показати весь коментар
11.11.2019 11:46 Відповісти
Хочу привести цитату з Нового курсу України!!!

Розмови про так звану"ринкову"ціну на газ - безсоромний обман українців.Ціна на газ для населення України не встановлюється ринком.

Скількі платитимуть за нього громадяни,сьогодні вирішує одна людина,- ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ!

Юлія Тимошенко 2019рікЗвіти НБУ показують, що бізнес звужується - насувається економічний колапс, - нардеп Бондарєв - Цензор.НЕТ 1205
показати весь коментар
11.11.2019 11:48 Відповісти
этот тот бондарев, который доллар по 100 обещал. паникёр и пустозвон.
показати весь коментар
11.11.2019 11:52 Відповісти
эта зима будет решающей в экономике, весна покажет кто где....
показати весь коментар
11.11.2019 11:59 Відповісти
економіка України - приблизно виглядає так
Звіти НБУ показують, що бізнес звужується - насувається економічний колапс, - нардеп Бондарєв - Цензор.НЕТ 8623
показати весь коментар
11.11.2019 12:23 Відповісти
бывший социалист Мороза и нынешний бютовец ....... как он еще не заволал : Заводы рабочим! Землю крестьянам!
показати весь коментар
11.11.2019 12:23 Відповісти
Вот пиз-ны,не лох только на этой недели на тесле хвастался ,что доллара по 100 еще нет!
показати весь коментар
11.11.2019 12:25 Відповісти
Кто Коломойского в хранилище впустил?
показати весь коментар
11.11.2019 12:27 Відповісти
Не перед дефолтом, а перед возрождением! Алые стяги с черным солнцем снова взовьются над Европой, и понесут спасение и надежду всем нашим народам!
показати весь коментар
11.11.2019 12:36 Відповісти
Ви це зробили разом, Але ще можете пів року жирувати на тому, що вам заробив ненависний путіну, ну і звичайно вам - Порох! Любітелі вухами!
показати весь коментар
11.11.2019 12:40 Відповісти
Та- да, це ви зробили разом з Зеленським, Порошенко, Януковичем, Ющенко, Кучмою і Кравчуком, стоячи на плечах генсекретарів- гігантів радянської епохи.
показати весь коментар
11.11.2019 13:06 Відповісти
А що, власне змінилося в соціально-економічних відносинах в Україні за останні 30 років? Країна всі три десятиліття йде від колапсу до ще більшого колапсу, у нас як і раніше в державі працює економічна політика тетчеризму- допомога великим компаніям за рахунок решти населення. Всі три десятиліття займи йдуть на утримання великих підприємств, банків і держслужбовців.
Скільки займів пішло на розвиток малого та середнього бізнесу чи кооперації? Скільки державної допомоги надано великим виробникам? Ось вам і результат.
Думаєте що, розпродаж с/х земель великим компаніям змінить ситуацію? Запевняю вас що, це тільки збільшить державні витрати транспортування продукції та на логістику великих корпорацій. Ця соціально-економічна модель безперспективна і веде до подальшого розвалу економіки країни.
показати весь коментар
11.11.2019 13:03 Відповісти
Звіти НБУ показують, що бізнес звужується - насувається економічний колапс, - нардеп Бондарєв - Цензор.НЕТ 6262
показати весь коментар
11.11.2019 14:01 Відповісти
Не знаю хто такий цей "бондарєв" але нема сумнівів що це із ПЕСа аба ЗаЖОПа - батраки ***** і ПОРО*****.
показати весь коментар
11.11.2019 14:20 Відповісти
Ти як, уже розбагатів?
показати весь коментар
11.11.2019 14:41 Відповісти
Кобило кацапська, я ніколи і не був бідний, дякувати Богу.
показати весь коментар
11.11.2019 14:57 Відповісти
Що, в Лахті так добре платять?
показати весь коментар
11.11.2019 15:00 Відповісти
Не знаю, Гібридний кацапо-українце. А що, пороВшивий Мародер став мало платити?
показати весь коментар
11.11.2019 17:42 Відповісти
А-А-А доляр па сто, калапс, дифолт, капитулясия. Очередной высер очередного порохобота
показати весь коментар
11.11.2019 15:33 Відповісти
показати весь коментар
11.11.2019 17:39 Відповісти
Это Порошенко запустил пирамиду ОВГЗ, где скупает бумаги с доходностью до 30% в валюте. Кроме того, вместе с Яресько реструктуризировал долг так, что у нас будут забирать половину роста ВВП выше 4%. Сознательно провоцирует дефолт. Сделают виноватым Зеленского. Порошенковская подельница Гонтарева давала интервью - как хорошо, что привлекли 4 ярда инвестиций. Но умолчала, что под 15-18%, а по нынешнему курсу - все 30%
показати весь коментар
11.11.2019 17:15 Відповісти
Все вірно, але Зеленський продовжує цю політику Порошенко.
показати весь коментар
11.11.2019 19:19 Відповісти
Это прекрасно!
Только после дефолта до каждого зелибоба дойдёт что нельзя голосовать за шутов и скомарох