8460 відвідувачів онлайн
1 803 21

Все, що можна - спростити, що залишилося - перевести в електронну форму, - Дубілет про реформування державної служби

Все, що можна - спростити, що залишилося - перевести в електронну форму, - Дубілет про реформування державної служби

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет представив нового голову Національного агентства з питань державної служби Олександра Стародубцева.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Представляючи нового очільника, Дмитро Дубілет акцентував увагу на головних завданнях НАДС. На його думку, пріоритетом є наблизити стандарти, за якими працюють державні службовці, до стандартів у комерційному секторі.

"Усе, що можна - спростити, а те, що залишилось - перевести повністю в електронну форму", - зауважив міністр, розкриваючи ключові напрями реформування державної служби.

Крім того, Міністр анонсував створення нової системи навчання, яка дасть змогу державним службовцям постійно удосконалювати свої знання та навички, щоб стати конкурентоспроможними на ринку праці поза державною службою.

"Я сподіваюсь, що НАДС стане саме тим центром, завдяки якому державні службовці усіх рівнів будуть розвиватись…"

Зі свого боку, Олександр Стародубцев висловив своє бачення основних напрямів діяльності НАДС на найближчий рік, серед яких: HR та діджиталізація, реформування відомства, відмова від невластивих функцій, запуск нових проєктів.

Топ коментарі
+4
Бажаю молоді успіхів...
показати весь коментар
11.11.2019 16:59 Відповісти
+4
Сцук,де они таких дебилов находят?
Тупейший дебильный пердеж ни о чем.
И лоховское "одобрям!"
показати весь коментар
11.11.2019 16:59 Відповісти
+3
Все, що можна - спростити, що залишилося - перевести в електронну форму, - Дубілет про реформування державної служби - Цензор.НЕТ 8437 Знову ні про що ... Імітація роботи, покращення. Словоблуди при владі
показати весь коментар
11.11.2019 17:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все так чудово... І тут аблом, вірус Пєтя.
показати весь коментар
11.11.2019 16:58 Відповісти
Застосують досвід Приватбанку по навчанню чиновників через Інтернет - вебінари! Але це на мій погляд не дасть жодного результату, тому що від способу навчання принципово нічого н не зміниться! Потрібно змінювати принципи надання адміністративних послуг населенню - передавати ці функції приватним підприємцям, які будуть наймати працівників і надавати послуги державного адміністрування - а держава та громадяни будуть оцінювати якість роботи таких державних адміністраторів! Якщо потрібно будуть доплачувати і це не буде корупція, бо в держави немає грошей забезпечити якісні адміністративні послуги для населення на всій території України! А так громадянин прийшов в РДА, заплатив, швидко отримав все що потрібно - не отримав то пожалівся і адміністратора поміняли! Ось справжній сервіс, коли чиновник це найманий працівник і його замовники це люди для яких він робить свою роботу! Чиновники на утриманні держави це вже віджило своє в 19 столітті і навіть в Європі адміністративні функції виконували люди які купляли свої посади за гроші - посади суддів та нотаріусів! Тому чисто державною і некомерційною влада не була ніколи! Тому потрібно перестати гратись в чесних чиновників і почати будувати нормальні ринкові відносини між населенням та державними адміністраторами! Тоді ми залучимо приватний капітал для модернізації України! Король Франції Людовик, коли починав війну він поповнював казну продаючи посади суддів та нотаріусів, у нас та сама ситуація, нам потрібно примусити місцевих мільйонерів витягнути свої гроші з офшорів і привезти в Україну - найкращий спосіб це зробити це замінити чиновників на ФОП з відповідною ліцензією! Україна отримає сотні мільярдів гривень тільки від купівлі ліцензій для ФОПів на державне управління! А потім ще можна райони на конкурсах роздавати, тому хто представить кращий проект модернізації району за мінімальний держбюджет з максимальним залученням приватного капіталу!
показати весь коментар
11.11.2019 17:18 Відповісти
Если вы знаете внутреннюю кухню Привата, то информатизация с вебинарами и обучалкой, это формирование парадигмы трудовых отношений по типу: "или делай что тебе говорят или иди на хер",- тебя уволит программа которая по результатам твоего КПИ сама формирует тебе выговоры и сама же создаст приказ на увольнение по статье. Дубилет единственный вменяемый из этой команды, не стоит гнать на единственный позитив этой команды. Ведь с экономическим блоком которым традиционно в Украине рулят схематозы-юристы не повезло.
показати весь коментар
11.11.2019 20:32 Відповісти
На жаль результативність цієї парадигми виявилась вкрай низькою! Приват не досягнув жодних результатів з такими працівниками, а збанкрутів і коломойському прийшлось вивести гроші на офшори і віддати Приватбанк в державне управління! Це катастрофа! Повторювати цю дебільну катастрофу на держслужбі не бачу жодних підстав! Дешеві і хитрожопі єврейські методи управління людьми як бидлом - в Україні не приживаються, це показав збанкрутілий Приватбанк! На жаль організатори цього бидло-марафону нічого не зрозуміли і намагаються застосувати найбільш неефективні інструменти в державному управлінні! Не буде українець працювати з тим власником для якого він лайно і нікчемний пил! Це український менталітет, його потрібно розуміти! Нажаль лаповухі менеджери нічого не зрозуміли зі свого колишнього невтішного досвіду!
показати весь коментар
11.11.2019 21:01 Відповісти
Был бы он "единственный вменяемый" - не бросил бы свой монобанк и не пошел бы на госслужбу
показати весь коментар
16.11.2019 23:02 Відповісти
если бы он вменяемый то не бросил свой рошен и не пошёл в президенты. твой ход максым
показати весь коментар
17.11.2019 08:59 Відповісти
Бажаю молоді успіхів...
показати весь коментар
11.11.2019 16:59 Відповісти
Удачи в этом нелегком вопросе!!Поддерживаю !!!
показати весь коментар
11.11.2019 17:21 Відповісти
А її батькам, яки рейдернули пів-країни шо побажаєш?
показати весь коментар
16.11.2019 23:03 Відповісти
Сцук,де они таких дебилов находят?
Тупейший дебильный пердеж ни о чем.
И лоховское "одобрям!"
показати весь коментар
11.11.2019 16:59 Відповісти
Все, що можна - спростити, що залишилося - перевести в електронну форму, - Дубілет про реформування державної служби - Цензор.НЕТ 8437 Знову ні про що ... Імітація роботи, покращення. Словоблуди при владі
показати весь коментар
11.11.2019 17:06 Відповісти
А може краще Дубілета спростити? Бажано так, щоб в електронну форму нічого було переводити.
показати весь коментар
11.11.2019 17:09 Відповісти
Єта генацид чіновнікав!
показати весь коментар
11.11.2019 17:10 Відповісти
показати весь коментар
11.11.2019 17:48 Відповісти
Можно нести любой бред. Главное - делать это с умным и уверенным видом. В случае чего - добавить 5 слайдов инфографики. Если все поймут, что это бред - невозмутимо заявить "Меня не так поняли".
показати весь коментар
11.11.2019 17:11 Відповісти
"Меня не так поняли"

Синонимы
"Он просто пошутил"
показати весь коментар
11.11.2019 17:27 Відповісти
Хроника одного Президента ...

11.11.2019 г.
https://timeze2019.blogspot.com/p/bp.html

Дело Игоря Мазура, задержанного по запросу России в Польше, начинает обрастать очень интересными подробностями. Как оказалось российская сторона очень хорошо информирована не только о возможных вариантах переговоров и консультаций, которые ведет украинская сторона, но и о подробных детальных обстоятельствах деятельности МИДа. Эти обстоятельства включают расписания визитов, список делегаций, время прибытия и т.п. Хотим обратить внимание, что данная информация передается непосредственно в ОПУ по устному (!) распоряжению.президента Зеленского, переданного где то месяц-полтора назад. На данный факт обратил внимание министра иностранных дел Пристайко сотрудник МИДа Константин Елисеев. После чего внезапно уволился с МИДа без объяснения причин. Вывод банально прост - информация россиянам утекает из ОПУ.

Г-н Зеленский, Ермак не имеет даже допуска к документам "для служебного пользования". Доступ его к этим документам - ваше лично должостное преступление. Рядом с вами находится человек напрямую связанный с российскими центрами тайных внешнеполитических операций. Очнитесь..
показати весь коментар
11.11.2019 17:15 Відповісти
Вже і так все спрощено..., хіба чиновник вимагає довідки, які не передбачені законами?... Тому мудрецям у Верх.Раді, які вигадали всі ті довідки і інструкції, треба просто попрацювати над ними і спростити ...Молодь взагалі не йде на держслужбу : ні зарплат, ні перспектив. .. для тих , хто виживе після реформи держслужби (точніше - масового скорочення кадрів) - треба влаштувати ******* навчання - назвемо йог "ТРУСКАВЕЦЬ-2", наприклад...
показати весь коментар
11.11.2019 17:25 Відповісти
По программе денацификации были уволены все чиновники, работавшие при Гитлере, но большинство из них вскорости вернули, т.к. не нашлось такого огромного количества специалистов...
показати весь коментар
11.11.2019 17:31 Відповісти
вот таких дубилетов лучше перевести в электронную форму.
показати весь коментар
11.11.2019 18:37 Відповісти
запугали по итогу Моню, что он аж госохрану попросил