12868 відвідувачів онлайн
22 017 308

"Нафтогаз" підвищив ціни на газ на 14,7%

"Нафтогаз" підвищив ціни на газ на 14,7%

У листопаді ціна на газ для населення складе 4 899 грн за 1000 кубометрів. Це найнижча вартість в листопаді з 2016 року.

Про Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу НАК "Нафтогаз".

"У листопаді ціна на природний газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на регульованих умовах (ПСО), складе 4 899,00 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ, націнки газзбутів та транспортних витрат).

Це найнижча з 2016 року ціна на газ для населення в листопаді", - сказано в повідомленні.

У компанії додали, що цього місяця регульована ціна газу виявилася вищою, ніж ціна на умовах пропозиції від Нафтогазу "Газовий запас" (4 874,42 грн за тисячу кубометрів), тож споживачі, які скористались цією пропозицією, зекономлять свої кошти. Якщо споживач не використає за зимовий сезон весь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться такому споживачу на його рахунок у повному обсязі.

Нагадаємо, ціна газу для населення в Україні зараз визначається за формулою, яка відображує ринкові ціни з двомісячним відставанням. Формула міститься в постанові КМУ від 03.04.2019 № 293 і діє до кінця 2019 року.

Для визначення ціни газу за ПСО Нафтогаз обирає найнижчий рівень серед 4 визначених урядом варіантів – ціни Нафтогазу для комерційних споживачів за минулий місяць, дані Мінекономрозвитку щодо середньої митної вартості газу за минулий місяць, середньозваженої ціни на Українській енергетичній біржі, та ціни за урядовою постановою №867 від 19 жовтня 2018 року.

Цього місяця найменшою виявилась ціна Нафтогазу для комерційних споживачів на умовах передоплати.

Топ коментарі
+86
Это в фонд роста экономики на 40%, премьер обещал!
показати весь коментар
11.11.2019 19:49 Відповісти
+76
Цена на газ для населения в ноябре вырастер на 14,7%, - "Нафтогаз" - Цензор.НЕТ 7628
показати весь коментар
11.11.2019 19:53 Відповісти
+75
А Нелох об этом знает ? 😵
показати весь коментар
11.11.2019 19:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Приехали. тупой украинский народ! Как так можно давать измываться над собой? писец, не везет стране, не с соседями не с людьми, не с руководителями.
показати весь коментар
12.11.2019 16:47 Відповісти
А помните вот это "Я зроблю все для того щоб ви не плакали в наступні п'ять років", "нам країну змінювати треба" и в мене буде команда технократів, ефективних менеджерів, та чесних людей https://www.youtube.com/watch?v=70lfCXsH774&t=482s один з них .
показати весь коментар
12.11.2019 17:38 Відповісти
Дубинский прохвост и тот еще черт, бабло шоб не отжали в недвижимость впихнул, а бабло где взял? Просто взять и заработать такие бабки дело трудное, вот и выплывает из этого, что он просто журнашлюх.
показати весь коментар
12.11.2019 18:58 Відповісти
Да судя по этому https://censor.net/news/3159269/nabu_zaderjalo_na_vzyatke_v_150_tysyach_dollarov_direktora_departamenta_op_kondzelyu_istochnik , а это уже второй скандал за сегодня, в команде ЗЕ 70% таких (если не 90), что касается Дубинского, он не задекларировал это всё потому что не сможет подтвердить источник доходов, либо проплаченные статьи либо украл.
показати весь коментар
12.11.2019 20:29 Відповісти
І де натовпи протестуючих проти підвищення ціни ..?!
Чи все всіх влаштовує ? Тоді і не скавчить ...
показати весь коментар
12.11.2019 19:23 Відповісти
Так ЗЕбилы ж больше всех протестовали и негодовали, помнишь про тарифный генацид от бариги мародёра, как вы все жюльки тут аж на гуано исходили, забыл разве. Вот вам сам Бог велел протестовать, вы ж больше всех скулили.. Шо ж вы теперь замолчали.
показати весь коментар
12.11.2019 20:06 Відповісти
когда предлагали дешевый газ никто не покупал, а сейчас всем дорого)) кто вам доктор. весной дрова за пол цены тоже не нужны а осенью платят двойную.
показати весь коментар
12.11.2019 19:39 Відповісти
Так ЗЕбилы ждали шо ЗЕбубачка снизит злочынные тарифы бариги мародёра, ну вот и сидели в ожидании снижения...Тут же каждый первый зебил орал шо барига поднял тарифы минимум в 5 раз. Наверно рассчитывалим шо бубачка понизит хотя бы в 2 раза.
показати весь коментар
12.11.2019 20:10 Відповісти
Сторінка 4 з 4