12015 відвідувачів онлайн
4 597 49

У Тернополі депутатів скликають на позачергову сесію

Розпорядження про скликання позачергової сорокової сесії міської ради підписав міський голова Сергій Надал.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише місцеве видання 20 хвилин.

"Скликати позачергову сорокову сесію міської ради 11 листопада 2019 о 14:00 в залі засідань міської ради. Запропонувати міській раді розглянути на пленарному засіданні питання "Про звернення щодо фінансового забезпечення потреб жителів Тернопільської міської територіальної громади на 2020 рік", - сказано в розпорядженні міського голови.

Сесію скликають, керуючись статтями 42 та 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Регламентом Тернопільської міської ради.

Топ коментарі
+7
На Західній Україні вже розуміють, що зелена клоунська влада здає Україну і сепаратистські настрої вже літають у думках галичан !
показати весь коментар
12.11.2019 20:26
+7
Я думаю, все проще: децентрализация дала местныи громадам большие деньги, а сейчас новая власть это втихую сворачивает, опять все бабло в Киев, а там будут делить. Вот месьные громады и беспокоятся.
показати весь коментар
12.11.2019 20:44
+6
Малороси Зеленський з всякими Бужанськими для Західної України це вороги, тому це природньо, що на Західній Україні бачать загрозу в цих малоросах - антиукраїнцях !
показати весь коментар
12.11.2019 20:32
Коментувати
Сортувати:
З початком! Наступний крок-блокпости на кордонах Галичини!
показати весь коментар
12.11.2019 20:21 Відповісти
все галичане на блок-постах в омерике!, иди проспись!)))
показати весь коментар
12.11.2019 20:51 Відповісти
Началось ....
показати весь коментар
12.11.2019 20:22 Відповісти
Галичина стала українською 22 січня 1919 року до появи всяких там ссср... От зразу видно москаля, українці це в школі учать!
показати весь коментар
12.11.2019 20:59 Відповісти
На Західній Україні вже розуміють, що зелена клоунська влада здає Україну і сепаратистські настрої вже літають у думках галичан !
показати весь коментар
12.11.2019 20:26 Відповісти
Правильно, поборем плохой сепаратизм своим хорошим сепаратизмом!
показати весь коментар
12.11.2019 20:29 Відповісти
Та нет, они просто устали от всего, от идиотизма 73%. Как и Донбасс в своё время. Но Донбасс поддержала Россия, а эти никому не нужны.
показати весь коментар
12.11.2019 20:32 Відповісти
"ЄТЄМЬ" І НЕ треба,щоб вони були комусь "НУЖЬНИ",бо дають собі раду самі:трудяться,ходять до церкви,шанують традиції предків,рідну мову,не пиячать,не крадуть,не вбивають.
показати весь коментар
12.11.2019 20:54 Відповісти
К сожалению, это можно понять...
показати весь коментар
12.11.2019 20:29 Відповісти
Дурниці плетете, добродію.

блаЗЄнські стали менше залишати коштів для потреб громад, ніж це було в попередні роки. От і сесія через те.
показати весь коментар
12.11.2019 20:53 Відповісти
Сегодня 12 ноября. Как понять: "Созвать внеочередную сороковую сессию городского совета 11 ноября 2019 в 14:00..."
показати весь коментар
12.11.2019 20:29 Відповісти
ХЗ
показати весь коментар
12.11.2019 20:33 Відповісти
Малороси Зеленський з всякими Бужанськими для Західної України це вороги, тому це природньо, що на Західній Україні бачать загрозу в цих малоросах - антиукраїнцях !
показати весь коментар
12.11.2019 20:32 Відповісти
Прикольно...
А как докажешь, что они малоросы?
показати весь коментар
12.11.2019 20:34 Відповісти
У них на лбу бегущая строка с такой неоновой надписью.
показати весь коментар
12.11.2019 20:38 Відповісти
С зеленоватой подсветкой...
показати весь коментар
12.11.2019 20:41 Відповісти
Українською паршиво розмовляють, Шевченка по пам'яті не цитують, історії України не знають...
показати весь коментар
12.11.2019 21:01 Відповісти
Порошенко тоже получается малорос!!!
показати весь коментар
12.11.2019 21:09 Відповісти
А він тут яким боком? Я націоналістичні сили підтримую, ось хто дійсно свідомі українці...
показати весь коментар
12.11.2019 21:10 Відповісти
Здогадатися самому важко?
показати весь коментар
12.11.2019 21:17 Відповісти
Нажаль, Зеленський це напевне вже останній президент України, все йде до того, що Україна вже почалась швидкими темпами розвалюватись ... І цей процес вже не зупинити !
показати весь коментар
12.11.2019 20:35 Відповісти
Да хрен вы угадали. Вы скулили "Украины больше нет! " в 2014-м, а она выстояла. И ныне вы затянули старую вашу, забытую уж всеми, песню. Украина была и будет!
показати весь коментар
12.11.2019 20:38 Відповісти
Была с Крымом и Донеком и Луганском. И никто не верил в войну с Россей.
показати весь коментар
12.11.2019 20:39 Відповісти
Були такі,котрі знали,що кацапня полізе війною.
показати весь коментар
12.11.2019 20:55 Відповісти
вот мы пересадим всех таких и зупиним процесс!))))
показати весь коментар
12.11.2019 20:53 Відповісти
Эта новость из рубрики: А новостей сегодня больше нет!
Когда на внеочередное собрание соберется совет села Великие Дрозды?
показати весь коментар
12.11.2019 20:41 Відповісти
Время покажет что это за новость.
показати весь коментар
12.11.2019 20:52 Відповісти
Я думаю, все проще: децентрализация дала местныи громадам большие деньги, а сейчас новая власть это втихую сворачивает, опять все бабло в Киев, а там будут делить. Вот месьные громады и беспокоятся.
показати весь коментар
12.11.2019 20:44 Відповісти
Ну, вот правильно же. (я про коммент)
показати весь коментар
12.11.2019 20:47 Відповісти
Земельный кодекс всему виной скорее всего.
показати весь коментар
12.11.2019 20:54 Відповісти
распил бюджета-дело безотлогательное!!!)))
показати весь коментар
12.11.2019 20:50 Відповісти
а де там бонапарта освистали?)
показати весь коментар
12.11.2019 20:51 Відповісти
Ні,Бонапард самку розпиляв.
показати весь коментар
12.11.2019 20:56 Відповісти
У Тернополі зараз чудовий мер Надал зі Свободи. Він успішно скористався перевагами децентралізації і місто за останні роки дійсно змінилося на краще. Але уже з осені зе-команда зажала і не дає на місця кошти, які передбачені по децентралізації...

До речі, мери-свободівці виявилися непоганими господарниками. В Конотопі Семеніхін теж непогано справляється, тільки проти нього як БПП, так і екс-риги Деркач і Молоток, які швидко перефарбувалися в зелене...
показати весь коментар
12.11.2019 21:04 Відповісти
а нех собираться теперь, 50% галаснули за плесень зеленую...теперь жрите, те кто шары ждал..и те кто не ждал тоже...
показати весь коментар
12.11.2019 21:09 Відповісти
розвал України вже почався,з приход і вибором зеленського амість Тимошенко все почало динамічними темпами йти під відкіс, відомо,що зеленський і вся його еомпашка-це кацапи,агентура кацапстану.
показати весь коментар
12.11.2019 21:35 Відповісти
Тимошенко ? Свят-свят-свят !
показати весь коментар
12.11.2019 21:53 Відповісти
Раздел Украины по жириновскому?
показати весь коментар
12.11.2019 22:42 Відповісти
Тернополяни - зебіли