10947 відвідувачів онлайн
1 195 33

Трамп пообіцяв сьогодні оприлюднити стенограму першої розмови із Зеленським

Трамп пообіцяв сьогодні оприлюднити стенограму першої розмови із Зеленським

Президент Дональд Трамп заявив, що в четвер він виконає свою обіцянку і опублікує стенограму своєї телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським, яка набула розголосу.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це він заявив на спільній пресконференції з турецьким лідером Реджепом Таїпом Ердоганом у Білому домі, відповідаючи на запитання журналістів.

"Я збираюся оприлюднити, думаю, в четвер, стенограму іншого дзвінка, який, насправді був першим з двох, ви зможете вирішити, що ви про це думаєте", - сказав Трамп.

Американський лідер також зазначив, що хотів би дізнатися, хто є інформатором, який написав на нього скаргу за другу - липневу - телефонну розмову із Зеленським.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп пообіцяв на цьому тижні оприлюднити стенограму своєї першої, квітневої, телефонної розмови з українським колегою Володимиром Зеленським.

Стенограма телефонної розмови, яка відбулася між президентами США і України в липні цього року, стала причиною розслідування Палати представників про можливий імпічмент Трампа. Судячи за свідченнями, під час цієї бесіди президент США попросив свого українського колегу ініціювати розслідування щодо Джо Байдена, свого потенційного конкурента на виборах в 2020 році, і його сина Гантера, тоді - пов'язаного з великим українським бізнесом.

Опоненти президента США звинувачують його в навмисному утриманні військової допомоги Україні, в розмірі майже 400 мільйонів доларів, з метою спершу добитися від українського керівництва допомоги в зборі компромату на його, Трампа, політичних конкурентів.

Топ коментарі
+4
Оба оказались агендами куйла.
показати весь коментар
14.11.2019 09:02 Відповісти
+3
Якщо чавкання та хлюпання моніки прибрати, то видно не буде чого і слухати.
показати весь коментар
14.11.2019 09:08 Відповісти
+3
А "Моника" опубликует фотографии своего заляпаного Трампом платья или опять будет от анализов по фонтанами бегать?
показати весь коментар
14.11.2019 09:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кому это уже интересно, что один оказался идиотом, что другой...
показати весь коментар
14.11.2019 08:58 Відповісти
Оба оказались агендами куйла.
показати весь коментар
14.11.2019 09:02 Відповісти
Трамп пообещал сегодня обнародовать стенограмму первого разговора с Зеленским - Цензор.НЕТ 3530
показати весь коментар
14.11.2019 09:03 Відповісти
с трампа обещалки слетают не успев на него упасть.
еще раз - вони, шороха на импичмент будет до ху... многа - сам импичмент? - не просматривается...
показати весь коментар
14.11.2019 09:03 Відповісти
Не гони - он свои главные предвыборные обещания выполняет как никто другой
Налоги на бизнес уменьшил, участие в ненужных войнах прекратил, Китай тарифами нагнул, безработицу поборол
показати весь коментар
14.11.2019 09:12 Відповісти
И главное стену от латиносов строит
показати весь коментар
14.11.2019 09:13 Відповісти
ты ерунду гоняешь - рыжий не стену строит, ее нет и не будет, он себе новый срок строит...
показати весь коментар
14.11.2019 09:30 Відповісти
А у Зеленского спрашивали?
показати весь коментар
14.11.2019 09:03 Відповісти
да...
не одобрил зеленый геопалитик,
именно потому етот весь и замес и непонятка в Штатах....
показати весь коментар
14.11.2019 09:06 Відповісти
неужели кто то поверил в мой коммент выше?
показати весь коментар
14.11.2019 09:36 Відповісти
Достаточно того разговора, о котором уже знаем...
показати весь коментар
14.11.2019 09:03 Відповісти
Даже на встрече с турко ************** Трамп не забывает вспомнить Украину
показати весь коментар
14.11.2019 09:03 Відповісти
На кой черт нужны бредни двух косноязычных дурачков?
показати весь коментар
14.11.2019 09:04 Відповісти
Трамп пообещал сегодня обнародовать стенограмму первого разговора с Зеленским - Цензор.НЕТ 3549
показати весь коментар
14.11.2019 09:09 Відповісти
Трамп пообіцяв сьогодні оприлюднити стенограму першої розмови із Зеленським - Цензор.НЕТ 1502только портрет порошенского подойдет
показати весь коментар
14.11.2019 09:50 Відповісти
Как же з@***** эти два клоуна!
показати весь коментар
14.11.2019 09:05 Відповісти
https://www.economics-prorok.com/2019/11/%d0%b3%d0%b5%d0%bd%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%ba%d1%83%d1%80%d0%b0%d1%82%d1%83%d1%80%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d1%81%d0%b5%d0%ba%d1%80%d0%b5%d1%82%d0%b8%d0%bb%d0%b0-%d0%b8%d0%bd%d1%84%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%b0%d1%86.html Генпрокуратура засекретила информацию об участии Богдана в уголовных делах
показати весь коментар
14.11.2019 09:07 Відповісти
Трамп пообещал сегодня обнародовать стенограмму первого разговора с Зеленским - Цензор.НЕТ 1420
показати весь коментар
14.11.2019 09:07 Відповісти
Трамп пообещал сегодня обнародовать стенограмму первого разговора с Зеленским - Цензор.НЕТ 8786
показати весь коментар
14.11.2019 09:08 Відповісти
Якщо чавкання та хлюпання моніки прибрати, то видно не буде чого і слухати.
показати весь коментар
14.11.2019 09:08 Відповісти
Трамп пообещал сегодня обнародовать стенограмму первого разговора с Зеленским - Цензор.НЕТ 8547
показати весь коментар
14.11.2019 09:10 Відповісти
Да, весь мир агенты куйла
показати весь коментар
14.11.2019 09:08 Відповісти
А "Моника" опубликует фотографии своего заляпаного Трампом платья или опять будет от анализов по фонтанами бегать?
показати весь коментар
14.11.2019 09:09 Відповісти
a sho monika z putlerom bazikala
показати весь коментар
14.11.2019 09:11 Відповісти
думка зебілушки нікого не цікавить
показати весь коментар
14.11.2019 09:12 Відповісти
...пєрвьій сон вєри_павловньі... (с)
===
to be continued
===
Видно добряче взяли Трампа за дупу, коли апелює до таких малозначущих речей
показати весь коментар
14.11.2019 09:18 Відповісти
Реакция на заявление Бени.
показати весь коментар
14.11.2019 09:26 Відповісти
"сочинение на свободную тему" ...чи "аудіо" ?
показати весь коментар
14.11.2019 09:36 Відповісти
А вирізані частину вони не хочуть показати?
показати весь коментар
14.11.2019 09:58 Відповісти
Зеленского даже не спрашивают о разрешении разглашения!
Не пора ли принять решение по Трампу, Вовчик? Может стоить топить старого ублюдка?!
Все таки агент Кремля гадит Украине, как может.
показати весь коментар
14.11.2019 10:10 Відповісти
подделку Трампон подсунет)
показати весь коментар
14.11.2019 10:54 Відповісти
Давайте и нашего за это гнать. А то будет государство без земли, одни налоги да штрафы.
показати весь коментар
14.11.2019 11:12 Відповісти