7429 відвідувачів онлайн

Рада розгляне Держбюджет-2020 за п'ять годин, - Арахамія

Рада розгляне Держбюджет-2020 за п'ять годин, - Арахамія

Лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прогнозує, що на розгляд та ухвалення державного бюджету на 2020 рік у парламенту піде п'ять годин.

"Моє бачення, що ми розглянемо бюджет сьогодні десь за п'ять годин з того моменту, з якого ми почнемо", - сказав Арахамія журналістам у кулуарах Верховної Ради в четвер у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, Верховна Рада вранці 14 листопада розпочала розгляд змін до Бюджетного кодексу, після чого депутати мають перейти до голосування за закон "Про державний бюджет України на 2020 рік".

Топ коментарі
+8
Рада рассмотрит Госбюджет-2020 за пять часов, - Арахамия - Цензор.НЕТ 8688
показати весь коментар
14.11.2019 11:22 Відповісти
+4
Рада рассмотрит Госбюджет-2020 за пять часов, - Арахамия - Цензор.НЕТ 441
показати весь коментар
14.11.2019 11:24 Відповісти
+4
За пять часов и обязательно ночью.
показати весь коментар
14.11.2019 11:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рада рассмотрит Госбюджет-2020 за пять часов, - Арахамия - Цензор.НЕТ 8688
показати весь коментар
14.11.2019 11:22 Відповісти
Рада рассмотрит Госбюджет-2020 за пять часов, - Арахамия - Цензор.НЕТ 441
показати весь коментар
14.11.2019 11:24 Відповісти
все одно вкрадуть, та й пустопорожній він - нема чого розглядати. Та й думати нікому. Можна було й не розглядати взагалі.
показати весь коментар
14.11.2019 11:23 Відповісти
За пять часов и обязательно ночью.
показати весь коментар
14.11.2019 11:24 Відповісти
В пьяном угаре после 02.00. Тоько таким образом на виски в АП попадает больше денег чем на оборону и здравохранение.
показати весь коментар
14.11.2019 13:12 Відповісти
Да что-там, - за пять часов? За пять минут! Короче, - всё поделить...
показати весь коментар
14.11.2019 11:24 Відповісти
В 05:00 утра!
Нефик традицию ломать!
🤑
показати весь коментар
14.11.2019 11:29 Відповісти
Дык схематозников не допустили к распилу бюджета .
показати весь коментар
14.11.2019 11:31 Відповісти
Утро вечера мудренее!
Будем пассссматреть!
😁
показати весь коментар
14.11.2019 11:33 Відповісти
Это какой-то заторможенный принтер. Нахрена вы их столько учили в том Трускавецком ВУЗе, есои они 5 часов тратят на то, чтоб найти и нажать кнопку "за" на своих рабочих местах?

Скажите им, что "зелёненькая".
показати весь коментар
14.11.2019 11:29 Відповісти
А що так можно . А нам ежегодные представления устраивали, с внесением поправок с голоса, за которые потом США/ЕС пендель давали .
показати весь коментар
14.11.2019 11:30 Відповісти
це трускавецька версія "вгадай мелодію" прийми бюджет!
Ми приймемо бюджет за п'ять годин!
- А ми - за чотири!
.........
.........
- А що там читать? давайте вже голосувати!
показати весь коментар
14.11.2019 11:38 Відповісти
щось задовго на кнопочку тиснете
показати весь коментар
14.11.2019 11:39 Відповісти
Хламидия играет в "Угадай мелодию" ? Попробуй за 5 минут! вытягивай бегемотов из буфета, они брюхом сразу за 10 человек проголосуют.
показати весь коментар
14.11.2019 11:44 Відповісти
Ну усьо , шабаш быдла и домработниц с бандюкамы , зебiли ми зробили це разом . Даже в иммиграции страшно
показати весь коментар
14.11.2019 11:47 Відповісти
І розбагатіють з того бюджету тільки Ара, Хам і Я.
показати весь коментар
14.11.2019 11:47 Відповісти
Шо ця не брита мавпочка верзе?
показати весь коментар
14.11.2019 11:53 Відповісти
за пять часов до Нового года!
показати весь коментар
14.11.2019 12:26 Відповісти
А за два слабо?
показати весь коментар
14.11.2019 12:29 Відповісти
Да какие 5 часов? **** там того бюджета ?! и 5 минут хватит "зеленым кнопкам" !!!
Тем более до внесения в ВР он уже принят где нужно....
показати весь коментар
14.11.2019 12:30 Відповісти
Снова на здравохранение выделят меньше денег чем офису президента на виски. А виновата будет Уляна Супрун.
показати весь коментар
14.11.2019 13:09 Відповісти
А чё там, давайте за 3!
Чё там читать? Они же все курсы по скорочтению в Трускавце прошли или?
показати весь коментар
14.11.2019 14:01 Відповісти