7620 відвідувачів онлайн
2 208 19

Суд ухвалив перший у Києві вирок за домашнє насильство, - прокуратура

Суд ухвалив перший у Києві вирок за домашнє насильство, - прокуратура

Чоловіка, який систематично знущався з дружини, засудили до 3 місяців арешту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва у Facebook.

Київська місцева прокуратура № 5 підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 33-річного місцевого мешканця, який систематично скоював психологічне та фізичне насильство у сім’ї (ст.126-1 КК України).

За даними відомства, зловмисник умисно, систематично словесно ображав нецензурними висловлюваннями свою дружину, залякував, принижував та погрожував їй фізичною розправою. Ці всі події відбувалися в однокімнатній квартирі в присутності малолітніх дітей.

До цього, із січня по жовтень 2019 року, чоловік 9 разів притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст.173-2 КУпАП), проте складені адмінпротоколи не вплинули на підозрюваного і не змінили його поведінку стосовно дружини.

За результатами судового розгляду Оболонським районним судом м. Києва зловмисника засуджено до 3 місяців арешту та взято під варту у залі суду.

"Це перший вирок у місті Києві за домашнє насилля", - йдеться в повідомленні.

Суд ухвалив перший у Києві вирок за домашнє насильство, - прокуратура 01

Топ коментарі
+3
Просто до свадьбы она думала что "самый крутой пацан на раене" будет такой же классный отец и муж
показати весь коментар
14.11.2019 14:35 Відповісти
+2
Скорее всего некуда идти с малолетними детьми и заступиться некому.
У нас в стране вообще скотское отношение к женщинам
показати весь коментар
14.11.2019 15:39 Відповісти
+1
До этого, с января по октябрь 2019 года, мужчина 9 раз привлекался к административной ответственности за совершение домашнего насилия (ст.173-2 КУоАП), однако составленные админпротоколы не повлияли на подозреваемого и не изменили его поведение по отношению к жене. Источник: https://censor.net/n3159688\\\\\\\\\\\

Я бы это цитировал как главный признак того шо в Европу, как Беня говорит, нас никогда не примут.
Это реально ужас - в целом Киеве, оказывается, все мужики не бьют своих баб шо даже первый приговор АЖ на 3 месяца ареста - сенсация?

То есть "путь в Европу" - это фарс. И даже только по одной этой причине. И мона хоть скока гей-парадов проводить, но они лучше примут нигеров, чем белых(нигеров).
Реально не подумал бы что \\\\\\\\"Это первый приговор в городе Киеве за домашнее насилие", - сказано в сообщении. Источник: https://censor.net/n3159688\\\\

Как читал - мужик 100кг. убивал буквально жену, в совке годами, а та нечаянно вырвала нож один раз и надрезала, так посадили. Хотя налицо было просто шо надо оправдать.

Сколько таких случаев то? дикари да и только(мы для нормальных людей)
показати весь коментар
14.11.2019 14:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Три месяца?! Он выйдет через 3 месяца и её убьет. А почему не на 3 года хотя бы?
показати весь коментар
14.11.2019 14:32 Відповісти
Потому что через 3 года он выйдет и убъет ее
показати весь коментар
14.11.2019 14:40 Відповісти
Три месяца тюрьмы - это очень мало за систематическое насилие.Это практически ничего. Если давать срок, то 3 года минимум.За 3 года можно развестись и переехать куда -нибудь, где муж психопат ее не достанет. За 3 мес. это трудно сделать. И еще тут интересная вещь - почему эта женщина позволяет над собой систематически издеваться? Ее родители на мусорке нашли? За нее некому заступиться? Ей собственная жизнь не дорога? Тут конечно психические проблемы у обоих супругов.
показати весь коментар
14.11.2019 14:47 Відповісти
Согасен. Мало. Но это первый приговор. Нельзя сразу давать большие сроки, так как многие просто не в курсе такого закона. Пройдет время и все нормализуется, для этого и есть поправки в законы и уК
показати весь коментар
14.11.2019 14:49 Відповісти
Многие не в курсе? Пусть рекламу по ТВ пустят , нашли проблему.Закон не должен учитывать того факта, что его могут не знать и незнание не дает право уйти от ответственности.
показати весь коментар
14.11.2019 14:55 Відповісти
Ну вот же ж... Или по вашему статья на новостном ресурсе это не реклама?
показати весь коментар
14.11.2019 15:03 Відповісти
Скорее всего некуда идти с малолетними детьми и заступиться некому.
У нас в стране вообще скотское отношение к женщинам
показати весь коментар
14.11.2019 15:39 Відповісти
А коли баба мужику систематично мізки виїдає, то це ж так і треба? Коли вже бубу посадять за систематичне насильство?
показати весь коментар
14.11.2019 22:09 Відповісти
ну если бы убил, то может годик бы дали, он же не нацик, таким больше 3 месяцев не дают.
показати весь коментар
14.11.2019 14:41 Відповісти
І не доброволець...
показати весь коментар
14.11.2019 14:50 Відповісти
показати весь коментар
14.11.2019 14:39 Відповісти
Де ти вичитав, що він її бив? Настрочила вонючок у всі інстанції, мовляв, погрожує, ось наша грьобана матріярхальна держава й закрила хлопа. Тут все бабнотою схоплено! І ще дякуючи таким оленям, як ти. Колись і тебе це дістане, то зрозумієш.
Хіба що ти з гомів, тоді ні...
показати весь коментар
14.11.2019 22:13 Відповісти
Я розумію.
ти правий.
але - "перша ситуація"....
г*споди, ти опше закрий писок, якщо не бачив як бидло щемить своїх бабів?
Я би просто ""мужикам таким, відривав дещо. Підняти руку на жінку? Це тільки "пітух" може. Я за мужика не вваваю скотину шо на жінку свою підняв руку. Спочатку би руку відрізати... якби були часи на 2ст. раніше. я - за.
показати весь коментар
14.11.2019 22:28 Відповісти
Та ясно.
Но если "железно" доказано, то ублюдков надо наказывать.(не "стройбатом")
Просто тут, видел? - кричат некоторые за типо смертные казни и прочее. Я смеюсь и указываю муд.рагелям - че , за Чикатило невиновного расстреляли, а щас будет по-иному то? И смеюсь, представляя как у дурака "бомбит"
показати весь коментар
15.11.2019 08:16 Відповісти
https://youtu.be/Trjg0IvZ7LA Я вам трохи кацапського дніща приніс (щеплення від мишобратання, так би мовити...)
показати весь коментар
14.11.2019 14:41 Відповісти
Моск теще выносить тоже насилийо??
😁
показати весь коментар
14.11.2019 14:42 Відповісти
Ну от і початок процесів про вивільнення квартирок від чоловіків.
У даній справі фізичне насильство не доведене.
Свідками "психологічного" визначені: сама постраждала (яка чомусь не вважає за потрібне розлучитися або хоча б піти від такого "насильника", хоча діти дорожчі за житло), а також діти, на яких, як правило, у таких випадках здійснюється психологічний вплив з боку матері.
Ювенальна поліція - баби. Прокурворша - баба. Суддя - баба. Бабська солідарність.
99% - розбірка за квартиру з використанням дітей.
показати весь коментар
14.11.2019 16:01 Відповісти
и хорошо бы было чтобы эти 3 месяца он провел в спортзале в качестве боксерской груши...