9451 відвідувач онлайн
6 044 86

Під час мітингу залізничників біля Офісу президента померла жінка

Під час мітингу залізничників біля Офісу президента померла жінка

43-річна жінка, яка брала участь в акції протесту працівників залізничної галузі біля будівлі Офісу президента, померла.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Українським Новинам повідомила пресслужба поліції Києва.

"Такий факт (смерті) зафіксовано. Їй було 43 роки. Жінці стало погано на мітингу", - сказав представник поліції.

За його словами, судячи за зовнішніми ознаками, жінка, мабуть, померла через загострення астми.

Смерть констатували лікарі, які прибули на місце.

У жінки залишився неповнолітній син.

За словами учасників мітингу, жінка ще вранці почувалась погано, проте замість відвідування лікаря вирішила приєднатися до протесту.

У четвер залізничні профспілки провели мітинг біля стін Офісу Президента.

Серед їхніх вимог - звільнення керівника акціонерного товариства "Укрзалізниця" Євгена Кравцова, зупинення приватизації, скасування реформ, які призведуть до масових скорочень, збільшення заробітної плати, виконання соціальних гарантій та недопущення прийняття Верховною Радою законопроектів №1196 та №1196-1 ("Про залізничний транспорт").

До протестувальників вийшла заступник голови Офісу Президента Юлія Ковалів і запропонувала провести переговори щодо висунутих вимог.

Перед залізничниками виступив державний секретар Мінінфраструктури Андрій Галущак, який не відповів на запитання, скільки залізничників планується скоротити внаслідок реформ.

Галущак також повідомив, що робота над законопроектами "Про залізничний транспорт" (№1196 та №1196-1) призупинена і вона відновиться після створення робочої групи, до складу якої увійдуть представники профспілки.

Якщо вимоги залізничників не будуть задоволені, мітингувальники обіцяють організувати загальнонаціональну акцію, яка паралізує вантажні та пасажирські перевезення в Україні.

Як повідомляли Українські Новини, 3 тис. залізничників вимагають біля Офісу президента звільнення глави "Укрзалізниці".

Про скорочення 120 000 осіб у зв'язку з реорганізацією раніше повідомив Глава правління АТ Євген Кравцов на зустрічі з профспілками.

Раніше Зеленський заявив, що не знає про намір "Укрзалізниці" скоротити 120 тисяч осіб до 2020 року.

Топ коментарі
+21
R.I.P.
показати весь коментар
14.11.2019 18:20 Відповісти
+20
Руки Зеленського уже по лікті в крові українців.
показати весь коментар
14.11.2019 18:21 Відповісти
+13
величайший из клованов знает?
показати весь коментар
14.11.2019 18:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
величайший из клованов знает?
показати весь коментар
14.11.2019 18:18 Відповісти
R.I.P.
показати весь коментар
14.11.2019 18:20 Відповісти
Это Зеидиоту знак ...
показати весь коментар
14.11.2019 18:20 Відповісти
Руки Зеленського уже по лікті в крові українців.
показати весь коментар
14.11.2019 18:21 Відповісти
Путин-*****.
показати весь коментар
14.11.2019 18:32 Відповісти
Митинги, перекрытие дорог. Это только начало. Кажется нам говорили, что это победа.Если это так, то что такое поражение?
показати весь коментар
14.11.2019 18:23 Відповісти
Во время митинга железнодорожников возле Офиса Президента умерла женщина - Цензор.НЕТ 9729
показати весь коментар
14.11.2019 18:24 Відповісти
политика зелебобов приводит к смерти...
показати весь коментар
14.11.2019 18:24 Відповісти
"О https://ukranews.com/news/659120-ukrzaliznytsya-planiruet-uvolit-lyudej-ne-postaviv-v-izvestnost-zelenskogo сокращении 120 000 человек в связи с реорганизацией ранее сообщил Глава правления АО Евгений Кравцов на встрече с профсоюзами.Источник: https://censor.net/n3159758"
------------
Интересно, на данный момент сколько человек работает на железной дороге?
показати весь коментар
14.11.2019 18:26 Відповісти
чисельність працівників (станом на 26.01.2018) 276,119 тис. осіб

Експлуатаційна протяжність головних колій 19 790 км ,
електрифікованих колій - 9926 км (47,4 %),
ширина колії - 1520 мм
Кількість залізничних станцій1447 од.
Кількість залізничних вокзалів105 од.
Кількість залізничних переїздів 4198 од.
Парк вантажних вагонів84 тис. од. (з них робочий парк - 65 тис. од.)
Парк пасажирських вагонів4,54 тис. од. (з них робочий парк - 3,1 тис. од.)
Парк тепловозів1936 од.
Парк електровозів1628 од.
Інвентарний парк дизель-поїздів301 секція, 165 складів поїздів
Чисельність працівників (станом на 26.01.2018)276,119 тис. осіб
Перевезено пасажирів за 2017 рік206,6 млн пас.
Перевезено вантажів за 2017 рік339,5 млн тонн
Кількість фірмових пасажирських потягів 50 од.
показати весь коментар
14.11.2019 18:35 Відповісти
скоротять ВСІХ ...навіть залізничних щурів та тараканів ...все в концессію "чайникам" ...на 99 років
показати весь коментар
14.11.2019 19:21 Відповісти
"Ранее https://ukranews.com/news/659120-ukrzaliznytsya-planiruet-uvolit-lyudej-ne-postaviv-v-izvestnost-zelenskogo Зеленский заявил, что не знает о намерении "Укрзализныци" сократить 120 тысяч человек", - источник: https://censor.net/n3159758

Він нічого не знає. У нього квартал-концерт
показати весь коментар
14.11.2019 18:27 Відповісти
Тим часом Зеленський після прав на показ ;Слуга народа; Яндексу продав росіянам і свою франшизу ;Ліга смєха;.
До сюжетів російського шовіністичного телебачення прибуло. Продукт Зеленського "Ліга Сміху" буде тепер і на Росії на телеканалі "ТНТ". Посміємось над Україною разом із старшим братом, зебіли?
показати весь коментар
14.11.2019 18:34 Відповісти
1. Бастующие медики перекрыли трассу "Киев-Чоп" на въезде в Дубно. ЗП не видели с сентября
2. Во время митинга железнодорожников возле Офиса Президента умерла женщина
3. ФОПЫ которых обложили налогом обещают вернуться.
показати весь коментар
14.11.2019 18:27 Відповісти
Плохая примета ,очень плохая ...
показати весь коментар
14.11.2019 18:34 Відповісти
Никакой приметы в этом нет. В статье сказано, что женщина еще с утра чувствовала себя плохо, "однако вместо посещения врача, решила присоединиться к протесту.".. Она сама выбрала свой путь. При чем тут Зе? Порохатые даже не утруждают себя прочесть текст, очевидно, что это для пЕтЕкантропов непосильная задача.
показати весь коментар
14.11.2019 21:09 Відповісти
Во время митинга железнодорожников возле Офиса Президента умерла женщина - Цензор.НЕТ 4056
показати весь коментар
14.11.2019 18:46 Відповісти
почему скорых не было?
уже такую муйню как спрей для астматиков, валидол сердечникам, и остальное должно было стоять на каждой бровке...
если мы еще не кацапня конечно....
показати весь коментар
14.11.2019 18:46 Відповісти
тоже озверел - там дежурить могли бы.... наверное... Во Франции, или там, в Канаде например то
показати весь коментар
14.11.2019 18:48 Відповісти
выездные "митинговые" бригады скорой помощи - ну должны же быть там где людей не я и слесарь Игорь, а чуть больше....
показати весь коментар
14.11.2019 18:51 Відповісти
Земля ій пухом - краще б замість мітінгу пішла в поліклініку ...
Клоуни ще будуть скільки завгодно чудити, а здоровля одне.
показати весь коментар
14.11.2019 18:46 Відповісти
Вот это знак всем знакам знак...
показати весь коментар
14.11.2019 19:11 Відповісти
Действительно! Куда там, когда молоденький солдатик упал во время инаугурации кондитера, а потом еще в течении всей каденции в присутствии порохатого свынаря, в общей сложности, упало в обморок больше 20 человек, о чем потрох запретил упоминать в СМИ и никто не может объяснить, почему им стало плохо возле соевого упыря.
показати весь коментар
14.11.2019 21:16 Відповісти
Шо не могли оказать женщине первую помощь? Ведь не в лесу ей стало плохо, а среди людей.
показати весь коментар
14.11.2019 22:04 Відповісти