Російський дипломат погрожував членам ООН через резолюцію щодо окупованого Криму, - Кислиця

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця повідомив, що російський дипломат "погрожував" членам ООН під час розгляду проєкту Кримської резолюції. Про це він написав у своєму Twitter, передає Цензор.НЕТ.
"Щойно російський дипломат у 3-му комітеті ГА ООН не лише назвав інформацію в основі Кримської резолюції "бредом", а це, нагадаю, в т.ч. доповідь генсекретаря ООН і УВКПЛ (Управління верховного комісара з прав людини. - Ред.), але й вдався до прямих погроз членам ООН: "голосування за резолюцію - це посягання на територіальну цілісність РФ", - розповів Кислиця.
Учора Третій комітет ГА ООН ухвалив резолюцію про захист прав людини в Криму в умовах російської окупації.

https://twitter.com/natohawks Львовский метрополитен
https://twitter.com/natohawks @natohawks
ООН приняла резолюцию о нарушении прав человека в Крыму.
Европейские страны ее поддержали.
Против выступили Рашка, Сербия, Беларусь.
Просто напомню что согласно опросу из всех иностранных лидеров Украинцы лучше всего относятся к Лукашенко 66%. Ох уж этот мудрый нарид. Дебилыб...