5799 відвідувачів онлайн

Російський дипломат погрожував членам ООН через резолюцію щодо окупованого Криму, - Кислиця

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця повідомив, що російський дипломат "погрожував" членам ООН під час розгляду проєкту Кримської резолюції. Про це він написав у своєму Twitter, передає Цензор.НЕТ.

"Щойно російський дипломат у 3-му комітеті ГА ООН не лише назвав інформацію в основі Кримської резолюції "бредом", а це, нагадаю, в т.ч. доповідь генсекретаря ООН і УВКПЛ (Управління верховного комісара з прав людини. - Ред.), але й вдався до прямих погроз членам ООН: "голосування за резолюцію - це посягання на територіальну цілісність РФ", - розповів Кислиця.

Учора Третій комітет ГА ООН ухвалив резолюцію про захист прав людини в Криму в умовах російської окупації.

Російський дипломат погрожував членам ООН через резолюцію щодо окупованого Криму, - Кислиця 01

Топ коментарі
+56
https://twitter.com/natohawks
https://twitter.com/natohawks Львовский метрополитен
https://twitter.com/natohawks @natohawks

ООН приняла резолюцию о нарушении прав человека в Крыму.
Европейские страны ее поддержали.
Против выступили Рашка, Сербия, Беларусь.
Просто напомню что согласно опросу из всех иностранных лидеров Украинцы лучше всего относятся к Лукашенко 66%. Ох уж этот мудрый нарид. Дебилыб...
показати весь коментар
15.11.2019 10:09 Відповісти
+40
Российский дипломат угрожал членам ООН из-за резолюции по оккупированному Крыму, - Кислица - Цензор.НЕТ 1758
показати весь коментар
15.11.2019 10:18 Відповісти
+32
А "распальцовку" показывал, "разобраться "па панятиям", требовал?
показати весь коментар
15.11.2019 10:02 Відповісти

Завантаження...