9484 відвідувача онлайн
4 688 25

Кабмін спростив низку бюрократичних процедур

Кабмін спростив низку бюрократичних процедур

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, згідно з яким, зокрема, втрачене або викрадене посвідчення водія можна буде відновити в режимі онлайн.

Як передає Цензор.НЕТ, про це інформує Урядовий портал.

"Можна буде також відновити втрачені або викрадені посвідчення водія за допомогою онлайн процедури. Вже незабаром їх можна буде замовити через електронний кабінет водія або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Нові правила наразі стосуються посвідчень нового зразка, що видані після 1 січня 2013 року.

Уряд також схвалив проєкт закону, який спростить отримання безоплатної адвокатської допомоги для малозабезпечених громадян. За нею можна буде звертатися без довідки про доходи. Отримання цієї довідки займає багато часу і вимагає від людей значних зусиль. Проєкт закону буде невдовзі переданий до Верховної Ради.

Компенсацію поштових витрат у судових справах для малозабезпечених запровадив своїм рішенням Кабінет Міністрів України. Воно дозволяє адвокатам отримати відшкодування поштових витрат у справах, де вони надають безоплатну юридичну допомогу малозабезпеченим та соціально незахищеним групам населення. Зокрема, держава буде відшкодовувати витрати на відправлення рекомендованих листів в апеляційних провадженнях, які раніше оплачували самі громадяни. Це покращить якість надання правової допомоги людям, які не можуть її оплатити", - зазначають в уряді.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Новим представником Кабміну в парламенті призначено Олену Шуляк

Топ коментарі
+8
Государство планирует малообеспеченных по судам тягать.
показати весь коментар
16.11.2019 08:45 Відповісти
+7
Потужна реформа.
показати весь коментар
16.11.2019 08:37 Відповісти
+3
Що в цей раз не так?
показати весь коментар
16.11.2019 09:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Потужна реформа.
показати весь коментар
16.11.2019 08:37 Відповісти
З паршивої слуги бодай шерсті клок...
показати весь коментар
16.11.2019 08:45 Відповісти
Забули вказати,скільки обійдеться отримання онлайн відновленого документу.
показати весь коментар
16.11.2019 09:37 Відповісти
Що в цей раз не так?
показати весь коментар
16.11.2019 09:46 Відповісти
рассмешил старика, дякую.
показати весь коментар
16.11.2019 14:10 Відповісти
До продажу землі і судам по ній потрібно готуватись завчасно
Кожен буде мати право звернутись з апеляцією по землі.
Маю право мати право
показати весь коментар
16.11.2019 11:20 Відповісти
Смартфон шагает по стране.
показати весь коментар
16.11.2019 08:39 Відповісти
Будь ласка у студію весь перелік ЗАПЛАНОВАНИХ рішень і коли нам чекати їх виконання.

От я планую поїхати у Ріо-де-Жанейро.
показати весь коментар
16.11.2019 08:42 Відповісти
- Нет, это не Рио-де-Жанейро, это гораздо хуже.(С)
показати весь коментар
16.11.2019 08:51 Відповісти
"Это не
народ?! - Это хуже народа: это лучшие люди города!"
Кабмин упростил ряд бюрократических процедур - Цензор.НЕТ 3570
показати весь коментар
16.11.2019 08:58 Відповісти
Государство планирует малообеспеченных по судам тягать.
показати весь коментар
16.11.2019 08:45 Відповісти
Скорей всего да, вероятно решили что-то делать с массовьіми неплатежами коммуналки, поскольку єто деньги олигархов, так что малообеспеченьім приготовиться,
показати весь коментар
16.11.2019 09:49 Відповісти
Що тепер красти буде легше?
показати весь коментар
16.11.2019 08:46 Відповісти
Молодец Зеленский
показати весь коментар
16.11.2019 08:53 Відповісти
А які "молодці" зелебобіки,що за нього проголосували !!!
показати весь коментар
16.11.2019 09:39 Відповісти
для упрощения бюрократических процедур, обычно вводится ряд новых бюрократических процедур. это, вобщем-то, мона сказать один из новых законов Мерфи.
показати весь коментар
16.11.2019 08:56 Відповісти
это не тот случай, убирается человеческий фактор.
показати весь коментар
16.11.2019 09:03 Відповісти
но не в этой стране ((
показати весь коментар
16.11.2019 10:16 Відповісти
Це перемога!!!
показати весь коментар
16.11.2019 09:22 Відповісти
Кінець епохи бідності.
показати весь коментар
16.11.2019 12:00 Відповісти
тоже не плохо
при оранжевых порохах такого не было
принятый 15.12.2017 гражд-процессуальный кодекс
это украинский формуляр ЕСПЧ
там без адвоката, в суд невозможно обратиться
а в моем случае бесплатный госадвокат также не помог составить по ст.175 заявление
которое, якобы нужно (или не нужно???) переподать после 15.12.2017г.
Кстати
кто то скажет, если заява была подана до 17.12.2017г.???
и производство было открыто.
показати весь коментар
16.11.2019 09:38 Відповісти
Тебе не к адвокату, к ветеринару