11255 відвідувачів онлайн

Окупанти виставили на продаж будинок Українського геологорозвідувального інституту в Сімферополі

Окупанти виставили на продаж будинок Українського геологорозвідувального інституту в Сімферополі

Окупаційна російська "влада" Криму виставила на торги будівлю Українського державного геологорозвідувального інституту в Сімферополі.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Стартова ціна будівлі - 232,3 млн руб (понад 87 млн ​​грн), аукціон відбудеться 9 грудня.

"Будівлю, розташовану неподалік Дитячого парку Сімферополя, площею 3405 кв. метрів, а також яка має сім підсобних приміщень, виставлено на торги одним лотом", - йдеться в повідомленні на офіційному майданчику для розміщення інформації про проведення торгів.

Кримське відділення Українського державного геологорозвідувального інституту було створено в 1956 році. З 2000 року перебувало під управлінням Міністерства екології та природних ресурсів України.

Згідно з інформацією з відкритих джерел, кримське відділення інституту - єдина в Україні галузева науково-дослідна установа, яка виконувала науково-дослідні та дослідно-методичні роботи в галузі геології, спрямовані на обґрунтування напрямків геологорозвідувальних робіт, розвиток і освоєння мінерально-сировинної бази твердих корисних копалин.

До оккупіції Криму в інституті працювало 193 людини, з них 145 - наукові співробітники, зокрема 6 докторів наук і 34 кандидати наук.

Топ коментарі
+11
Звичайно, що іноземці не будуть купувати. Чому? За міжнародними законами це майно є вкраденим.
показати весь коментар
16.11.2019 18:58 Відповісти
+7
https://twitter.com/dmitrosel007 https://twitter.com/dmitrosel007 Конопляний Джмелик https://twitter.com/dmitrosel007 @dmitrosel007 https://twitter.com/dmitrosel007/status/1195742249663041536 24 хв
Мотор Січ
таки продано "китайцям". Про це, в ефірі радіо "НВ" заявив
голова "Укроборонпрому" Айварас Абромавічус. Але "китайці"
- це насправді офшорна фірма з невідомими власниками, де крім китайців є,
судячи зі всього і росіяни.

показати весь коментар
16.11.2019 19:01 Відповісти
+5
Почему не в квартирах Зеленского в Крыму ?
показати весь коментар
16.11.2019 18:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
уже усё разведали, теперь там бордель будет с приезжим персоналом
показати весь коментар
16.11.2019 18:52 Відповісти
Почему не в квартирах Зеленского в Крыму ?
показати весь коментар
16.11.2019 18:55 Відповісти
Там ставка ФСБ для "отдыхающих с Украины".
показати весь коментар
16.11.2019 21:41 Відповісти
А може так - "Русские выставили на продажу здание Украинского геологоразведочного института в Симферополе".
показати весь коментар
16.11.2019 18:53 Відповісти
судячи зі всього і росіяни.

показати весь коментар
16.11.2019 19:01 Відповісти
Оккупанты выставили на продажу здание Украинского геологоразведочного института в Симферополе - Цензор.НЕТ 2750
показати весь коментар
16.11.2019 19:01 Відповісти
так, це перемога, чи зрада
показати весь коментар
16.11.2019 19:02 Відповісти
да - победа? Или да - зрада?Принципиально ?
показати весь коментар
16.11.2019 19:28 Відповісти
Для цапов - да.
показати весь коментар
16.11.2019 19:06 Відповісти
это мыролюбность.
показати весь коментар
16.11.2019 19:17 Відповісти
Якщо це правда, то через два-три роки «Мотор-Січ» перестане існувати, зате з'явиться щось у вигляді 汽车工业 на території Китаю
☹️
показати весь коментар
16.11.2019 19:08 Відповісти
Є підозра, що там причетні і росіяни.
показати весь коментар
16.11.2019 19:10 Відповісти
Не впевнений. Росіяни для китайців як нічого не варті клопи. А от продавати їм запчастини для військових аеропланів у три дорога, то гарний бізнес для Китаю
Але це не так важливо. Головне що продали усі секрети потенційному ворогу Америки, та знищили високо-технічне українське виробництво. Та хто про це думає, гроші не пахнуть а жаби не квакають
☹️
показати весь коментар
16.11.2019 19:23 Відповісти
Ну й правильно, що встигли продати. А то через два роки тут була-б аналогічна новина: російські окупанти виставили на аукціон "Мотор-січ".
показати весь коментар
16.11.2019 20:11 Відповісти
Неправильно. Зацікавленісь проявляли і американці.
Було би краще, щоб купили вони.
показати весь коментар
16.11.2019 20:26 Відповісти
пусть ВИП-квартиру семьи Зеленский в Крыму выставят на продажу.. ну так, чисто посмеяться!))
показати весь коментар
16.11.2019 19:01 Відповісти
Фото - март 2017 г. А про "Сватов" слабо?
Оккупанты выставили на продажу здание Украинского геологоразведочного института в Симферополе - Цензор.НЕТ 2207
показати весь коментар
16.11.2019 19:39 Відповісти
Хорошковский возвращается в Киев из Лондона. Улетал утром в 7.30.
🤔
показати весь коментар
16.11.2019 19:04 Відповісти
Инфа 100%?
показати весь коментар
16.11.2019 19:07 Відповісти
Так
показати весь коментар
16.11.2019 19:08 Відповісти
And M-YJET is currently (16Nov2019, 16:45hrs UTC) tracking over Ukraine (heading to Kiev) on return from Biggin Hill, UK
У списках пасажирів Хорошковський. Ще встигнеш зустріти свого улюбленця
🤔
показати весь коментар
16.11.2019 19:15 Відповісти
Номер борта на радаре?
показати весь коментар
16.11.2019 19:08 Відповісти
Когда рубят голову о шапке не плачут. Крыма нет а вы про какой-то сраный институт в Симферополе. А вы допускали что его отдадут Украине?
показати весь коментар
16.11.2019 19:08 Відповісти
Я так понял, что они плохо провели геологоразведку в районе опор "Крымского моста"...
показати весь коментар
16.11.2019 19:10 Відповісти
Пока в один конец. И до середины моста.
показати весь коментар
16.11.2019 19:53 Відповісти
Как Россия могла выставить на продажу то, что принадлежит Украине. Это вина наших непрофессиональных правительств. Они должны были составить список имущества, которое осталось в Крыму после анексии его Россией. И передать этот список правительству России и в соответствующие международные учреждения.
показати весь коментар
16.11.2019 19:14 Відповісти
чуваш. ну ка поподробнее об оплате русней услуг по сдаче крысма.
показати весь коментар
16.11.2019 19:21 Відповісти
Международное учреждение до сих пор решает, кому принадлежит скифское золото... точнее, не так... а не принадлежит ли золото скифов козломордым в связи с тем, что лаптеногие - новые хозяева крысских музеев... не рассказывай про международные инстанции
показати весь коментар
16.11.2019 19:33 Відповісти
а еще те же межд. инстанции 5-ый год имитируют слабоумие, кто же это сбил их Боинг с 300 пассажирами?? И мне кажется, будет его имитировать до смерти путина.
показати весь коментар
16.11.2019 23:42 Відповісти
Ай какие бяки!
Читаем внематочно, особенно соевые идиоты-урапоцриоты:" Согласно информации из открытых источников, крымское отделение института - единственное в Украине отраслевое научно-исследовательское учреждение"(с). Что значит, что геология в Украине никому не нужна и приказала долго жить.
показати весь коментар
16.11.2019 19:29 Відповісти
карты тебе в горбатую спину... развивай, большевик, хая попередників...
показати весь коментар
16.11.2019 19:34 Відповісти
И тебя туда же. Вот только где геология Украины? Да, в том самом месте за которое админ сайта по пункту 4.1 бан влепит.
показати весь коментар
16.11.2019 20:27 Відповісти
интересные у вас манеры, зебельня пугливая. Жопа есть, но назвать ее жопой боишься...
показати весь коментар
16.11.2019 21:24 Відповісти
Так кто, зебельня не пугливая, уничтожил на корню геологию в Украине?
показати весь коментар
16.11.2019 21:25 Відповісти
Як ловко Россію відмазав...
показати весь коментар
16.11.2019 19:44 Відповісти
Оккупанты выставили на продажу здание Украинского геологоразведочного института в Симферополе

...какой-нить украинский фермер выкупит, вместе с землёй...
показати весь коментар
16.11.2019 19:55 Відповісти
На то они и окупанты. Что хотят то и делают на правах победителя. Зато в Украине кацапам сраки лижут ни одного банка ни завода принадлежащего окупантам не национализировали ни даже посольство кацапское не выгнали. Терпилы и сопляки.
показати весь коментар
16.11.2019 21:53 Відповісти
Как у себя дома твари!!!! Навальный сказал они фарш!!! Придурок!!!!
показати весь коментар
17.11.2019 10:33 Відповісти