7833 відвідувача онлайн
4 554 47

Чесні ФОПи від нових законів тільки виграють, - Маркарова

Чесні ФОПи від нових законів тільки виграють, - Маркарова

Нові норми законодавства, що стосуються фізичних осіб - підприємців ухвалені не для наповнення дохідної частини бюджету. Від введення їх у дію виграє чесний малий бізнес.

Про це в інтерв'ю НВ Бізнес заявила міністр фінансів України Оксана Маркарова, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Чесний ФОП від цього тільки виграє. Програють ті, у кого прибуток більший, ніж ліміти в його групі, а також ті підприємці, які насправді водії, офіціанти, касири на підприємстві, власник якого ухиляється від легального працевлаштування співробітників", - сказала міністр.

На запитання, скільки додаткових податків планується отримати, розкривши такі схеми, Маркарова сказала: "Ніскільки".

"Верховна Рада ухвалювала ці закони не для отримання додаткових податків. Ми віримо, що люди нам не брешуть. Ми даємо їм можливість дешево, просто і безкоштовно зробити звітність, яка захищає їхні ж права споживача. Ми розуміємо, що до повноцінного введення нова податкова повинна довести малому бізнесу, що їх права не будуть порушуватися і що їх не будуть тиранити. Також не забуваймо, що продаж з чеками — це передусім захист прав споживача", - підкреслила міністр.

Вона нагадала, що для фізосіб-підприємців ставки єдиного податку залишилися незмінними, ліміти доходів не зменшилися, а навпаки, у другій групі ФОП навіть зросли до 2,5 млн грн.

Єдина новація - через рік для готівкових розрахунків підприємцям потрібно буде використовувати реєстратори розрахункових операцій, і це будуть не касові апарати, а інноваційні програми у смартфоні. Підприємцю залишиться тільки завантажити безкоштовний додаток для взаємодії з податковою службою на свій телефон.

Нагадаємо, 20 вересня депутати ухвалили закони, які зобов'язують ФОП використовувати касові апарати.

Також читайте: Касові апарати для ФОП потрібні, але я перший підтримаю підприємців, якщо буде додаткове фіскальне навантаження, - Нефьодов

Зазначені закони гостро критикують підприємці. Зокрема, деякі великі роздрібні мережі погрожують, що набуття чинності цими законами призведе до закриття їхнього бізнесу. У податковій і уряді ці заяви відкидають, зазначаючи, що на чесний бізнес реалізація цих законів ніяк матеріально не вплине.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав указ про введення касових апаратів для ФОП і мораторій на перевірку їхньої діяльності на 2 роки.

.

Топ коментарі
+16
Эээ. Простите. Но мне кажется что все наивные вымерли до Вашего прихода
показати весь коментар
18.11.2019 16:30 Відповісти
+12
Честные ФОПы от новых законов только выиграют, - Маркарова - Цензор.НЕТ 8150
показати весь коментар
18.11.2019 16:36 Відповісти
+9
Как далеки они от народа....
показати весь коментар
18.11.2019 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
всё больше и больше сервантерия набирает вес - в плане массогабаритных телес
показати весь коментар
18.11.2019 16:30 Відповісти
Эээ. Простите. Но мне кажется что все наивные вымерли до Вашего прихода
показати весь коментар
18.11.2019 16:30 Відповісти
Просто она тоже , что-то , как-то, где-то курила , как Милованов .
показати весь коментар
18.11.2019 18:01 Відповісти
А про 73% зелених ждунів покращення Ви забули,
показати весь коментар
18.11.2019 19:18 Відповісти
Как далеки они от народа....
показати весь коментар
18.11.2019 16:33 Відповісти
ню васюки!
показати весь коментар
18.11.2019 16:34 Відповісти
Честные ФОПы от новых законов только выиграют, - Маркарова - Цензор.НЕТ 8150
показати весь коментар
18.11.2019 16:36 Відповісти
И ей того же
показати весь коментар
18.11.2019 16:38 Відповісти
Без меня, закрываюсь, и в тень.
показати весь коментар
18.11.2019 16:42 Відповісти
а какой у вас бизнес?
показати весь коментар
19.11.2019 01:39 Відповісти
Ремонт техники.
показати весь коментар
19.11.2019 10:58 Відповісти
и что? у вас оборот больше миллиона? или вы торгуете чем-то ипортным?
показати весь коментар
19.11.2019 17:34 Відповісти
А ЗЄ-депутанам вже касові апарати видали, щоб вони свою "чорну" з/п в конвертах через них конвертували? І скільки податків і які вони в зв'язку з цим виплатили в держказну?
показати весь коментар
18.11.2019 16:43 Відповісти
У них лимиты позволяют .
показати весь коментар
18.11.2019 16:44 Відповісти
Это сказано для каких дебилов?Это тотальное уничтожение предпринимателей как класса независимых людей .
показати весь коментар
18.11.2019 16:43 Відповісти
Підприємці бувають різні. Днями поскаржився товариш що "підприємець" з ринку "Петрівка" впарив йому "турецькі" напівчеревики з логотипом Calif за 2300 грн. А Інтернет сказав що цю модель виробляє цех у селищі Коцюбинському на околиці Києва і ціна 1500 грн. "Підприємець" пручався недовго, віддав покупцеві гроші.
показати весь коментар
18.11.2019 22:01 Відповісти
Честные ФОПы от новых законов только выиграют, - Маркарова - Цензор.НЕТ 4977
показати весь коментар
18.11.2019 16:44 Відповісти
" з використанням кваліфікованого електронного підпису." - мабуть теж безплатний?
показати весь коментар
18.11.2019 16:54 Відповісти
сам підпис безкоштовний,але отримати зможете лише через певну "електроннку площадку ".
Яценко.
показати весь коментар
18.11.2019 17:07 Відповісти
так же как и смартфон который то же можно получить через электронную площадку а так все бесплатно ХА ХА ХА!!
показати весь коментар
18.11.2019 17:11 Відповісти
Ага, і сканер кодів теж безкоштовний. До речи, а сканування товарів по коду для програмування смартфону теж буде? Бо заколупаєшся кожен день товари в смартРРО програмувати.
показати весь коментар
18.11.2019 17:16 Відповісти
https://twitter.com/vita1iano Melitopol 🍒cherry. UA 🇺🇦‏ @vita1iano https://twitter.com/vita1iano/status/1196159488530812929 19 ч.19 часов назад

Честные ФОПы от новых законов только выиграют, - Маркарова - Цензор.НЕТ 4880

Полиция против атаки говном бессильна В Ивано-Франковске, чиновника Игоря Халаменда, который планирует вернуть контроль над рынком в городе, облили говном.

https://twitter.com/i/status/1196159488530812929
показати весь коментар
18.11.2019 16:55 Відповісти
Ребята я в прошлом году в Днепре пришел в конце года отчет сдать!!! Мне штраф впаяли- когда я попросил сверку на бумаге- мне сказали я идиот, и у них принтеров и ксероксов нет!!!! Бедные огни!!!!А я тварь такая , и у них таких 50 за час!!!
Власть - вы им обьясните!!!! И как, то надо , что бы на бумаге было написано , сколько я должен!!! А то не налоговая ,а разводняк !!! Тетя в окошке сказала я не должен, на следующий день ,тетя говорит я должен!!!! И отношение !! А ведь не просто сейчас самому выжить!!!
Просто нужен порядок!!!!
показати весь коментар
18.11.2019 16:55 Відповісти
Почему тогда эта жаба сама не идет работать ФОПом а сидит в министерстве? Ели ФОПам так будет хорошо.
показати весь коментар
18.11.2019 16:58 Відповісти
БРЕХНЯ! ЧТО ЭТО ЗА БРЕД!
Честные ФОПы выиграют от того что у них появятся дополнительные расходы? Это что за бизнес такой когда больше расходов значит больше выигрыш? А может у кого то с головой не в порядке!!
показати весь коментар
18.11.2019 17:00 Відповісти
ну то что за все заплатят покупатели это и дураку ясно (правда не всем некоторые верят что цены не подымутся ХА ХА ХА)! ну так у нас люди нищие им уже те цены что есть счас не всем по карману а после повышения, общий оборот выручки упадет и у ФОПов и у супермаркетов у всех!! что приведет к тому что как минимум треть ФОПов закроется!!
показати весь коментар
18.11.2019 17:14 Відповісти
так. Теж очікую падіння оборотів малого бізнезу десь на третину...

Чомусь підозра,що кількості безробітних і тих хто виїде на заробітки збільшиться..
тобто економіка знову впаде..
Маркаровій,звичайно,як ставлениці МВФ по..уй..Їй головне -відсотки за проценти платити за кордон вчасно....
Уряд "повісить на шию"на утримання частину "іждєвєнців",але гроші за продану Землю дозволять якийсь час їх кормити..
показати весь коментар
18.11.2019 18:38 Відповісти
Не бережешь ты себя Маркарова , все для людей стараешься ! Сама то уже подистощилась совсем.
показати весь коментар
18.11.2019 17:00 Відповісти
Бєлиє прішлі - грабют,фіолєтовиє - грабют,зєльониє - тоже грабют!...Куди чесному ФОПу податись?..От вони і вимерли всі як клас,їх просто вже давно нема,чесних то...Спочатку зникли чесні міністри,зразу за ними - чесні ФОПи...
показати весь коментар
18.11.2019 17:09 Відповісти
Вже й суперчесні ЗЄ-путати щезли, вони з/п в вільноконвертованйі валюті від 5000 до 30000 кожен місяць отримують. А нам про чесність торочать і штрафами лякають.
показати весь коментар
18.11.2019 17:20 Відповісти
Ну, платил нечестный ФОП 1800 грн в месяц налогов и сборов. Сейчас и он перестанет платить. И дело далеко не в годовом лимите 2,5 млн грн.
показати весь коментар
18.11.2019 17:56 Відповісти
Пока только «честные» олигархи выигрывают от вашего законотворчества
показати весь коментар
18.11.2019 17:14 Відповісти
По сути это приводит к массовому закрытию ФОПов (не всех, те ФОПы которые с крышей те не закроются) что снижает конкуренцию на рынке что приводит к монополизации на рынке что приводит к повышению цен на рынке! Вот как говорится и задайте себе вопрос кто заинтересован в монополизации рынка и кто может такую монополизацию провести! Понятно что тут интересы граждан и тех же ФОПов до одного места тут БАБЛО ПИЛЯЮТ!!
показати весь коментар
18.11.2019 17:18 Відповісти
Эта идиотка Маркарова наверное не читала закон про РРО.
показати весь коментар
18.11.2019 17:23 Відповісти
Она не идиотка - ей просто пох...
показати весь коментар
18.11.2019 17:50 Відповісти
Поки Макарова сохне чесний ФОП здохне.
показати весь коментар
18.11.2019 17:41 Відповісти
Стена... между народом и этими ублюдками у власти - стена. Они вообще не хотят видеть реальную картину.
показати весь коментар
18.11.2019 17:50 Відповісти
Конечно ФОП выиграли !
Белые тапочки для своих похорон.
Для нечестных, "папа" наймет одного бухгалтера на 20-х, а юристы уже есть. А честные будут кормить 2-3-х ненужных дармоедов.
показати весь коментар
18.11.2019 18:00 Відповісти
Команда Зе напоминает секту свидетелей иеговы и подобные им - все члены секты переполнены ощущением счастья от разговоров проповедников, но объективных причин радоваться при этом нет. Секта, оказывается..
показати весь коментар
18.11.2019 18:26 Відповісти
Нема щоб запустити економіку, вони патякають про чесних-нечесних
показати весь коментар
18.11.2019 18:37 Відповісти
при базовій ставці НБУ 15,5 відсотків економіку не запустити..
Зе заслабий на це вплинути...
а ЦЕй відсоток "соросята" тримають ЗАЛІЗНО...
показати весь коментар
18.11.2019 18:40 Відповісти
блаЗЄнським тупо потрібні гроші. І вони вдаються до всіх можливих і неможливих способів, щоб їх мати.
показати весь коментар
18.11.2019 18:49 Відповісти
Пристреліть цю падаль