11311 відвідувач онлайн
2 133 29

95% дітей, які живуть в інтернатах, мають батьків, - Микола Кулеба

Про це розповів Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"1,5 відсотка дитячого населення перебуває в інтернатах. Це 100 тисяч дітей. Це різні типи інтернатів. Їх десятки сьогодні. 95% дітей з цих 100 тисяч мають батьків. Вони не сироти. Це основний міф, або помилка, яка є сьогодні, коли кажеш про реформу інтернатів. Але ця реформа не про те, щоб сиріт влаштовувати в сім’ї. Ця реформа про те, щоб батьківських дітей залишати у власних сім’ях", - сказав він.

Кулеба зазначив, що потрібно з самого початку звертати увагу на те, як ця сім’я опинилась у такому стані, що вона вже готова віддати свою дитину до інтернату. За його словами, до такого стану здебільшого призводить бідність або інше неблагополуччя.

"Це може бути одинока мати, яка залишилася з трьома або чотирма дітьми, і їх немає чим годувати. Це може бути особлива потреба або інвалідність дитини. Хоча тільки 18% дітей в інтернатах - це діти, які мають інвалідність. Всі інші не мають інвалідності.", - зазначив він.

Кулеба додав, що наразі інтернат вважається місцем несвободи, яке ніколи не буде щасливим для дитини.

Топ коментарі
+10
Лукашенко сделал следующее.Родители,дети которых живут в Дет домах,платят алименты и мамаши,и папаши.Злосные неплательщики работают в местах не столь отдаленных
показати весь коментар
18.11.2019 21:50 Відповісти
+5
Коли при народженні дитини держава платила відносно великі гроші, то розмножувались тільки безхатьки. Тепер пожинаємо плоди.
показати весь коментар
18.11.2019 21:46 Відповісти
+4
Вар3, ты абсолютный клинический идиот или провокатор. У этих детей есть родители. Это наркоманы, алкоголики, сидящие в тюрьмах и т.д. Знаю несколько, но а не знаю никого из бедных семей кто бы добровольно отдал ребёнка в приют.
показати весь коментар
18.11.2019 23:10 Відповісти

Завантаження...