6196 відвідувачів онлайн

"Це був жарт": Данилюк про пропозицію Віндману очолити Міноборони

"Це був жарт": Данилюк про пропозицію Віндману очолити Міноборони

Колишній секретар РНБО України Олександр Данилюк стверджує, що жартома пропонував співробітникові Ради національної безпеки США Олександру Віндману очолити Міністерство оборони України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Екссекретар РНБО України сказав, що пам'ятає, як одного разу говорив з Віндманом про посаду міністра оборони. Це сталося під час їхньої розмови про те, як вони жили недалеко один від одного ще за часів СРСР. І тоді Данилюк нібито жартома сказав Віндману, що він має влаштуватися на роботу міністра оборони в Україні.

"Ми обоє усміхалися і сміялися. Це був явно жарт", - сказав Данилюк.

Данилюк зазначив, що не зміг би серйозно запропонувати Віндману цю посаду без прямого підпису президента Зеленського.

Нагадуємо, Віндман під час публічних слухань у Конгресі в рамках розслідування щодо імпічменту президента США Дональда Трампа заявив, що колишній секретар РНБО України Данилюк тричі пропонував йому очолити Міністерство оборони України.

Топ коментарі
+32
свято наближається - шантрапа здувається

"Это была шутка": Данилюк о предложении Виндману возглавить Минобороны - Цензор.НЕТ 4305
показати весь коментар
19.11.2019 23:45 Відповісти
+27
Талпайобы 73%. В детстве не нашутились на горшке.
показати весь коментар
19.11.2019 23:47 Відповісти
+24
Это не шутки, это - данилюк талпайоп.
показати весь коментар
19.11.2019 23:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
свято наближається - шантрапа здувається

"Это была шутка": Данилюк о предложении Виндману возглавить Минобороны - Цензор.НЕТ 4305
показати весь коментар
19.11.2019 23:45 Відповісти
Эта шантропа хотя бы из Голливудских киношек должна бы давно уже знать, что "каждое ваше слово может быть использовано против вас".
Трепачи.
показати весь коментар
20.11.2019 01:01 Відповісти
Это не шутки, это - данилюк талпайоп.
показати весь коментар
19.11.2019 23:46 Відповісти
знаете так тенденция-Слуги народа=шутники...но не государственные служащие...и не патриоты...100%...это клиника...
показати весь коментар
19.11.2019 23:50 Відповісти
за такіє шуткі бьют по арнауткє
показати весь коментар
20.11.2019 00:05 Відповісти
Может Вудмана предлагал?
показати весь коментар
20.11.2019 07:55 Відповісти
Речь идет об Агенстве Национальной Безопасности?
показати весь коментар
19.11.2019 23:46 Відповісти
Талпайобы 73%. В детстве не нашутились на горшке.
показати весь коментар
19.11.2019 23:47 Відповісти
clowns
показати весь коментар
19.11.2019 23:47 Відповісти
а кто бы сомневался? 95 квартал все-таки
показати весь коментар
19.11.2019 23:47 Відповісти
""Слуга народа" Роман Иванисов тоже считает что он не насиловал а шутил .Источник: https://censor.net/n3160655
показати весь коментар
19.11.2019 23:48 Відповісти
шутка!это зеЛя и остальные зеленые упыри!
но народ Украины.скоро эту 'шутку' исправит
показати весь коментар
19.11.2019 23:48 Відповісти
genau
показати весь коментар
19.11.2019 23:49 Відповісти
прицепить ему в шютку балайку и пускай ходит с ней... будет узнаваем)
показати весь коментар
19.11.2019 23:48 Відповісти
шутки так и сыплются и все от слуг и о слугах. Думала что 95 в стране, а оказалось страна в 95
показати весь коментар
19.11.2019 23:49 Відповісти
зеопарыши дошутятся
показати весь коментар
19.11.2019 23:49 Відповісти
аж три раза??? Ты офигенный шутник тогда, прям душа компании))))))
показати весь коментар
19.11.2019 23:51 Відповісти
Тричі .Видно,вирішив що Віндману,як динозавру,з першого разу не дійшло.От такий він,квартальний гумор,діє лише на бидланів.
показати весь коментар
20.11.2019 00:22 Відповісти
Трижды пошутил об одном и том же.
показати весь коментар
19.11.2019 23:52 Відповісти
Зеленосопливые тридварасы тупы и скучны. Предсказуемы на 2743 процента.
Стандартная фуйня: задумать говнище,катнуть пробного шарика и громко верещать:
"вы нас нитак понели"
показати весь коментар
19.11.2019 23:52 Відповісти
Roman Davydenko @RomanDmitrich
9 минут! Ровно за 9 минут до проезда кортежа Зеленского перекрывают мост Патона, набережную в 4 полосы - а это почти весь левый берег Киева ждёт 9 минут!!! Стоит весь Печерск... Стоят скорые, опаздывают люди и все ради ОДНОГО КОРТЕЖА.
Львовский метрополитен @natohawks
Ахренеть https://www.facebook.com/hashtag/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%87%D1%87%D1%8F?source=feed_text&epa=HASHTAG #НовеОбличчя ! Избранный по 153 округу народный депутат от "Слуги народа" Роман Иванисов в 90-е годы отсидел срок за изнасилование несовершеннолетней
Ronin @ligovs
Ну як вам, зебіли, подобається обирати до ради педофілів, які дітей ґвалтують? Ця банда повинна у тюрмі сидіти, а не в Раді! Що там Рябошапка скаже, може знову нічого страшного, що він приховав таку статтю?
Еспресо @EspresoTV
• Новосад: в Україні більше вчителів, ніж потрібно
• Портнов жив у Коломойського на дебаркадері, - Чорновол
• ДБР вважає, що Порошенко публічно закликав повалити самого себе, - адвокат Головань
NEWSUA Ми ж Вас попереджали! @politkyxnya
• Новосад пропонує перевести вчителів на контракт
• Богдан незаконно отримав державну охорону і номери прикриття, - BihusInfo
• Влада мовчить про те, що Росія принизила Україну, передавши судна на відповідальне зберігання - Фріз
• "Ми усіх вас закриємо": як ДБР "клепає справи" проти військових і називає Героїв України "ушльопками" - Погребиський
Homer @ItechVK
Самка зелебоба неопредельонных годов на остановке торжествуя: - Порошенке выдвинули пидозру! Я, с трудом сдерживаясь и изображая нейтральность: - А за что хоть? - А КАКАЯ РАЗНИЦА! ХОТЬ БЫ УЖЕ ПОСАДИЛИ СКАРЕЙ! В этом вся их суть.
Volodymyr Horbach @horbachvolod
Дружній візит Андрія Портнова до Офісу президента - це символічне закріплення політичного реваншу янучар. Просніться! Це не сон.
Дарія @darspiwak
2014: Руслан Требушкин, мэр Димитрова на Донеччине: "Я благодарен Путину" 2019: Руслан Требушкин, народный депутат: становится членом парламентского комитета по вопросам национальной безопасности, обороны разведки. Цим сказано все...
Yes! Dopeless @_dopeless
Я так розумію, цирк з арештом Пороха буде проходити паралельно з нормандською зустріччю. Запитання: скільки відсотків українців займуть позицію: "чхати, що там на тій зустрічі, аби баригу посадили"?
Кам'янські 25 @************
Мій ранок почався з того, що зелейоби на роботі почали хизуватися,що зараз їх зелений патрон посадить Петра і «плокулола», а Вятровича викинули з ради,як ганебну вош... але після того,як я зачитав про сраку Трампа,в курилці зацарювала тиша! Тепер зелейоби шукають аргументи)
Моніка Левінськи @mykolayovych45
пам'ятаю,довбйоби писали про мільярди вкрадені Порошенком,а тут справа про втручання в роботу ВРП. це означає,що свинособаки,Портнов і "наша" нова влада,взагалі нічого не мають на Порошенка.
Volodymyr Ariev @VolodymyrAriev
Мене складно запідозрити в симпатії до Тимошенко. Чудово, навіть на собі знаю її політичні кульбіти. Але коли глава держави натяками глузує із зовнішнього вигляду жінки, це сором і ганьба! І цей сором він кидає на всю країну. У мене все.
Taras Berezovets @TarasBerezovets
А ведь если бы не слуги народа, мы бы, пожалуй, так никогда и не узнали, какое количество недалеких, жадных и бездарных людей живет с нами в одной стране. Уже за одно это открытие им стоит сказать «дякую, дуже дякую!».
Адам Смит @_Smithchenko
Разговаривал со знакомым - авторитетным социологом. Спросил про Зе. Он: "Мы рейтинги с лета не считали, но ГОВОРЯТ (в профессиональной среде), что СИЛЬНО упало..." (Мопед не мой, за что купил - за то и продаю)
Дана Сандо @Sandorovichd
Більшість в парламенті отримує хабарі в конвертах кожного місяця, группа депутатів посилаючись на президента вказують начальнику поліції Кривого Рогу як йому вести справи, а ДБР оголошує підозру П.О.Порошенку. Президент уклоніст, який вімивав гроші вкрадені у ПБ. Очищення влади?!
Just Do It @NataBelova
То есть, эти идиоты, кроме "кумовства", на Порошенко ничего не нашли. Очень хотелось бы послушать по каким конкурсам на должности были назначены зелины и бенины друганы, и половина 95-квартала.
Сергій Таран / Sergiy Taran @sergiy_taran
Міністр освіти Новосад заявила, що вчителів у нас «забагато». І тому наступного року треба, вочевидь, передбачити кошти на їх «сертифікацію». От, бачите! А ви, невдячні, казали, що у Зеленського у Бюджеті-2020 забули про вчителів із зарплатою у $4000!
Мойсейович @ViktorMoiseich
При Порохі не було думок не сплачувати податки та перевести бізнес за кордон. Зараз вже тони інфи прочитав про те, як це зробити. Чому зі своїх податків я винен спонсувати -ІгарьВалєрича -житло тещам слуг -донбасятину -поліцію -громадян рф -українофобів у всіх держустановах?
Сніжок @snizhok_snizhok
На медичну сферу Дніпра з бюджету виділено лише 200 млн грн, цього вистачить лише на перший квартал.. Тривожні новини повідомляє місцеве радіо.. Кінець епохи бідності..
показати весь коментар
20.11.2019 00:02 Відповісти
Порохоботы, что с вами? Вы ж тут молнии метали, когда Данилюка уволили.
показати весь коментар
19.11.2019 23:53 Відповісти
Рассчитано на то что никто не помнит

С Меркель та же песня, чихвостят ее и считают агентом *****, но в новости о том как Зе пожаловался на неё Трампу, хватались за сердце и называли Меркель благодетельницей Украины, без которой никак
показати весь коментар
19.11.2019 23:56 Відповісти
У нас это национальное---удачно пошутить, посмеяться чуть над собой. Но есть ещё одно национальное---горько заплакать, осознав спустя время что шутили но не сделали. Последний шанс был в оранжевую эпоху в начала 2005 года набрать массово из своих бывших же граждан сильную команду из советников и непосредственно исполнителей во все основные профильные ведомства. Очень много бы не произошло что случилось позже. Многие бы нанятые даже бы работали за условные деньги. Польша так и сделала с Бальцеровичем---полная воля была дана. Когда так делают, то те кому дают сильные права и ответственность несут полную. Тогда и результат.
показати весь коментар
19.11.2019 23:54 Відповісти
Настойчиво шутил.
показати весь коментар
19.11.2019 23:55 Відповісти
Нашёл с чем шутить падло...
показати весь коментар
19.11.2019 23:55 Відповісти
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=2ahUKEwif5vyBovflAhXntYsKHdyPCBQQwqsBMAJ6BAgIEAo&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D1DqoiS1Bq5U&usg=AOvVaw1AfFuLf9xRNDPRfX_05kY5 Бамбарбия, киргуду.
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=2ahUKEwif5vyBovflAhXntYsKHdyPCBQQwqsBMAJ6BAgIEAo&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D1DqoiS1Bq5U&usg=AOvVaw1AfFuLf9xRNDPRfX_05kY5
показати весь коментар
19.11.2019 23:57 Відповісти
Все правление блаЗЕня - одна большая не смешная ШУТКА!
показати весь коментар
19.11.2019 23:57 Відповісти
-это ми так шютим..-ничаво сибе шютка, винимай бистрее савсем дишать нечим!
показати весь коментар
19.11.2019 23:57 Відповісти
Не умеет шутить Данилюк - Виндман с трех раз не допер...
показати весь коментар
19.11.2019 23:58 Відповісти
https://mobile.twitter.com/yanevskyy

https://mobile.twitter.com/yanevskyy Александр Яневский https://mobile.twitter.com/yanevskyy @yanevskyy https://mobile.twitter.com/yanevskyy/status/1196866085548691456 3 ч

Ничего зазорного в предложении Данилюка Виндману возглавить Минобороны Украины нет. Мы если бы Данилюк предложил такое Сергею Кужугетовичу - был бы смысл обсуждать новость.
показати весь коментар
20.11.2019 00:03 Відповісти
Потому что шутки Данилюка плохо пахнут. А ведь это был не самый дурной из слуг...
показати весь коментар
20.11.2019 03:19 Відповісти
А Данелюк має рацію. Саме американець може пересадити всіх наших муженків і гелетеїв з порошенками.
показати весь коментар
20.11.2019 00:01 Відповісти
Міноборони може когось посадити?
показати весь коментар
20.11.2019 00:06 Відповісти
Чесно? Я за те, щоб саме американець міг посадити. Саме американець. Я за диктатуру Джеймса Меттіса(Скаженого Пса)
показати весь коментар
20.11.2019 00:13 Відповісти
Це не жарти, а як мінімум ідіотизм.
показати весь коментар
20.11.2019 00:05 Відповісти
хіба такі "шутки" можливі на такому високому рівні? хіба тепер це тупе виправдовування не звучить огидно і принизливо для тої Людини, якій робилися ці пропозиції (і яка вимушене була проінформувати своє керівництво і контррозвідку своєї Держави) ???
це вже не "шутка" - це блюзнірство, тупість і повний непрофесіоналізм - повний!!!)
показати весь коментар
20.11.2019 09:27 Відповісти
https://mobile.twitter.com/yanevskyy

https://mobile.twitter.com/yanevskyy Александр Яневский https://mobile.twitter.com/yanevskyy @yanevskyy https://mobile.twitter.com/yanevskyy/status/1196532767426842625 18 ****.

29) Фиона Хилл отметила, что во время встречи 10 июля с Джоном Болтоном Александр Данилюк просил помочь с налаживанием работы СНБО Украины. Данилюк также просил помочь с оборудованием. СНБ не занимается такими вопросами - это прерогатива Госдепартамента.
показати весь коментар
20.11.2019 00:09 Відповісти
Беда в том, что на Западе всех нас считают клоунами и ворами. И для них такое заявление, даже бывшего официального главы РНБО, есть очередным аргументом считать нас придурками... Печально.
показати весь коментар
20.11.2019 00:09 Відповісти
І головне - БЕЗПІДСТАВНО!
"Це був жарт": Данилюк про пропозицію Віндману очолити Міноборони - Цензор.НЕТ 6493
показати весь коментар
20.11.2019 00:12 Відповісти
Самое оно для безмозглых восьмибитных приставок к телеку.
показати весь коментар
20.11.2019 00:18 Відповісти
И вот это конченное в этой стране президент
показати весь коментар
20.11.2019 10:17 Відповісти
ненавижу гадину за весь этот глум и позор
показати весь коментар
20.11.2019 10:19 Відповісти
а также тех кто его выбрал за их тупость
показати весь коментар
20.11.2019 10:20 Відповісти
Краще б заява Моніки в новорічну ніч 2019-го жартом була.
показати весь коментар
20.11.2019 00:10 Відповісти
Знайду запис Пороха в передноворічну ніч і під це перехилю чарку . Нема сил дивитися на зелень
показати весь коментар
20.11.2019 03:23 Відповісти
В кожному жарті є доля жарту.
показати весь коментар
20.11.2019 00:11 Відповісти
тепер кожна доля Коломойського)
показати весь коментар
20.11.2019 00:12 Відповісти
квартал поехавших крыш
показати весь коментар
20.11.2019 00:13 Відповісти
Квартал красных фонарей
показати весь коментар
20.11.2019 00:19 Відповісти
Моя співробітниця, яка голосувала за Зе тепер говорить, що жити у цій країні неможливо і готується імігрувати. Ось така трансформація зеприхильників🐸
показати весь коментар
20.11.2019 00:24 Відповісти
а моя сусідка - старенька вчітелька, яка пересварилась зі "старою гвардією" на лавці перед будинком (і яка доказувала з корвалолом, шо за нього голосувати не варто, бо то "кіт в мішку" і "незнайка політичний") тепер гордо каже своїм апоненткам - не жалійтеся, бачили очі що брати - їжте хоч повилазьте!! а мені кожен раз - не чули їхні вуха інші аргументи, то нехай вони їх тепер хоч на холодець пустять!))) (я перший раз як почув - довго сміявся!)
показати весь коментар
20.11.2019 09:35 Відповісти
Сволочь. В этом вся хохляцкая суть: все проср*ть и свалить.
показати весь коментар
20.11.2019 10:23 Відповісти
не смог бы серьезно предложить Виндману эту должность без прямой подписи президента Зеленского/ а для передачи предложения Коломойского занять эту должность еврею Видману для каких своих игр никакой подписи Зеленского не нужно.
показати весь коментар
20.11.2019 00:28 Відповісти
Дурак. Если бы во главе минобороны были-бы такие безупречные люди как Александр Виндман -- то над Донбасом уже давно-бы полыхал Синьо-жовтий. И это всё потому что вы деляте людей на этнических Украинцев и всех остальных. Та й Муженко і буде ваш герой.
показати весь коментар
20.11.2019 01:47 Відповісти
Дурак. Если бы / Сам дурак.Если бы у дедушки были колёса то это был бы не дедушка а трамвай, дезертир.
показати весь коментар
20.11.2019 08:06 Відповісти
Власть выбрали дураки, а способ увезти из страны дураков семью теперь ищут нормальные люди. ..........
показати весь коментар
20.11.2019 00:33 Відповісти
100% !
показати весь коментар
20.11.2019 03:25 Відповісти
Мародерські тролі вже не вміють працювати, як нормальні люди? Порохоботи думають, що вони все життя будуть за гроші гадити а мережі по методичках?
показати весь коментар
20.11.2019 00:39 Відповісти
Зельц предатель, ты прав.
показати весь коментар
20.11.2019 00:42 Відповісти
"Так это была просто шутка??? Не смей с коллективом шутить! "(с)
показати весь коментар
20.11.2019 00:52 Відповісти
В *********** все життя - суцільні жарти... Тепер от з країною жарти роблять..
показати весь коментар
20.11.2019 01:11 Відповісти
Какая ещё нахер шутка?
Первый раз штоле назначают кого попало?
Кто у нас радник секретаря РНБО?
показати весь коментар
20.11.2019 02:10 Відповісти
А почему бы Пьеру Вудману не возглавить МО , с такой Радой , где в голове только дырка трахинг , было бы само то !
показати весь коментар
20.11.2019 02:55 Відповісти
а оно ему надо?
разве с двуликими тупыми и беспринципными клоунами можно что-то "возглавлять"???
даже предложение на высоком уровне и то превратили в кордебалет... обидев Человека, как самим предложением произнесенным трижды, так и отбрешкой "то была шутка"...
уважаю сотрудника Совета национальной безопасности США Александра Виндмана, который выглядит очень достойно и принципиально...в этой идиотской "шутке"
показати весь коментар
20.11.2019 09:40 Відповісти
"Це був жарт": Данилюк про пропозицію Віндману очолити Міноборони - Цензор.НЕТ 2038
показати весь коментар
20.11.2019 06:10 Відповісти
треба трішкі жартома перестріляти все це зелене кодло, три рази
показати весь коментар
20.11.2019 06:33 Відповісти
действительно смешно. https://twitter.com/VALMICHEL7/status/1196917768504987648 Показания Виндмана на допросе
показати весь коментар
20.11.2019 06:48 Відповісти
Оказыцо , что и Данилюк ещё тот игрок многочленом по роялю ...

Только вот конгрессмены не понимают ну очень тонкий и многослойный кварталовский шюдко - йюмара .
И потому устроили , гады , нешютошное разбирательство с приведение sware не Байбле .
показати весь коментар
20.11.2019 07:01 Відповісти
Либо Данилюк херовый дипломат, либо херовый клоун. Три раза повторять одну тупую шутку - это жуть какой моветон и для одного, и для другого случая.
показати весь коментар
20.11.2019 07:02 Відповісти
****** шутишь, боцман...
показати весь коментар
20.11.2019 08:30 Відповісти
Ну і дебіл цей зебіл.
показати весь коментар
20.11.2019 08:42 Відповісти
один, ныне уже покойный, сказал бы: "нуууу тупые........"
показати весь коментар
20.11.2019 08:50 Відповісти
Данилюк злякався своєї сміливости. В новому форматі після капітуляції його можуть ще в чомусь звинуватити.
показати весь коментар
20.11.2019 08:52 Відповісти
Даже если это была и не шутка, я думаю, что такой Человек нам бы помог в борьбе с этими гиенами.
показати весь коментар
20.11.2019 09:11 Відповісти
Как объяснили Д.Гордон и А.Мартыненко (Интерфакс Украина) слова Коломойского о $100 млрд тоже была шутка, тонкий троллинг. 95 квартала объявил, в связи не хваткой артыстов кастинг, вот и стараются пошутить по прикольней .
показати весь коментар
20.11.2019 09:21 Відповісти
Три раза подряд пошутил?
показати весь коментар
20.11.2019 09:40 Відповісти
и все три раза неудачно и тупо!
показати весь коментар
20.11.2019 09:41 Відповісти
Квартал 95 - FOREVER!!!! Выбирали чисто поржать, по приколу. Смейтесь зебилы.
показати весь коментар
20.11.2019 10:05 Відповісти
Дебільний жарт