4569 відвідувачів онлайн
1 980 13

Знання англійської для певних військових посад плануємо зробити обов'язковим, - заступниця міністра оборони Фролова

Знання англійської для певних військових посад плануємо зробити обов'язковим, - заступниця міністра оборони Фролова

Міністерство оборони України зробить перелік посад, для яких знання англійської мови буде обов'язковим.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" розповіла заступниця міністра оборони Аліна Фролова.

"Це дуже болюче питання. Це не тільки про вступ в НАТО і про інтеграцію, а й про можливість читати англійською мовою статті, наукові дослідження і переймати досвід інших країн", - зазначила вона.

За її словами, Міноборони розуміє, що це проблема і визначило, що у них буде спеціальний напрям.

"Ми розклали його на три компоненти. Перше - ввести англійську мову в систему військової освіти. Це дієво, але вимагає часу, щоб поступово всі збройні сили в тих чи інших формах проходили навчання. Друге - це спосіб терміново залагодити найбільш проблемні питання: ми зробимо перелік посад, для яких знання англійської мови буде обов'язковим. Ми дамо час - через рік або два, але обов'язково на цій посаді вивчити англійську мову. Нам вкрай необхідно, щоб люди на ключових з точки зору інтеграції з НАТО позиціях, добре володіли англійською мовою. І третє - ідея створення модульних або пілотних бригад, в яких повністю застосовані всі принципи і стандарти НАТО. В цих бригадах всі військовослужбовці також будуть проходити навчання англійської мови", - заявила Фролова.

Топ коментарі
+2
Дві головних умови - знання англійської та любофь до Путтєна.
показати весь коментар
20.11.2019 11:53 Відповісти
+1
Вы солдатам на передовой создайте приемлемые условия, а потом про английский думайте.
показати весь коментар
20.11.2019 11:49 Відповісти
+1
а шо плєні кацапи резко англійський вивчили?
показати весь коментар
20.11.2019 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вы солдатам на передовой создайте приемлемые условия, а потом про английский думайте.
показати весь коментар
20.11.2019 11:49 Відповісти
Дві головних умови - знання англійської та любофь до Путтєна.
показати весь коментар
20.11.2019 11:53 Відповісти
а для бывших прокуроров?
показати весь коментар
20.11.2019 11:52 Відповісти
У тех все ОК! Перед покупкой дачи в Италии сами изучают, по счету раз...
показати весь коментар
20.11.2019 11:53 Відповісти
а шо плєні кацапи резко англійський вивчили?
показати весь коментар
20.11.2019 11:52 Відповісти
Не мешало бы и форменный маникюр ввести, как самое главное сейчас, вместо продовольствия по стандартам НАТО...
показати весь коментар
20.11.2019 11:55 Відповісти
Английский язык учить будут...это мы чё войска аж до Англии отводить будем?
показати весь коментар
20.11.2019 12:00 Відповісти
У Зеленых даже положительные реформы (а это одна из них) превращаются в абсурд ибо делают они их не вовремя. Да загорать надо на пляже в плавках, никто не спорт - но блин не в январе на Азове ))
показати весь коментар
20.11.2019 12:06 Відповісти
Знание английского для определенных военных должностей планируем сделать обязательным, - замминистра обороны Фролова - Цензор.НЕТ 557
показати весь коментар
20.11.2019 12:13 Відповісти
Интересные ребята. Так, если ты знаешь английский на уровне СМР-2, тебе должны доплачивать 10% премии, НО только если твоя должность предполагает обязательное его знание. Английский знали многие, получили сертификаты, а им хер в рыло - "ваша должность не предполагает использования английского, и все свои потуги можете засунуть себе в очко". Так было при злочинній владі, так есть и сейчас. Только сейчас хотят сделать его знание обязательным, смех да и только. Ребята, если вы не знали, сейчас в армии и дебилам рады, если человек умеет считать до ста и может написать рапорт на отпуск с 5-ю ошибками - он гений по армейским меркам. Все, кто чего-то стоил, уже давно в Польше или на гражданке, остались одни патриоты и долбоёбы. Какой инглиш? Некоторые в очко попасть не попадают, командиры пропорцию сосчитать не могут, а вы инглиш)
показати весь коментар
20.11.2019 12:31 Відповісти
И не только военным....
Как насчёт учёных? Ну там кандидатов с акакдемиками?
Им статьи в научных журналах читать не обязательно?
показати весь коментар
20.11.2019 12:37 Відповісти
Дайошъ сразу три языка: укр. англ. и НАТОвский! Дебилы, вы хоть бы посмотрели на поступающих в ВВУЗы! Там вообще отменён проходной бал и недобор. Люди свою хвамилию из паспорта вписыват в анкету иногда. Вы офицера низвели в бомжа, а становиться им никто не хочет, даже со "знанием" аглицкого! Ну кацманавты, шо вы курите? То шо Милованов не добил?)))
показати весь коментар
20.11.2019 13:03 Відповісти
Военные доктрины предписывают знание языка наиболее вероятного противника!
показати весь коментар
20.11.2019 15:15 Відповісти