9653 відвідувача онлайн
1 096 33

Навчання "слуг народу" в Трускавці коштувало партії 11,2 млн грн

Навчання "слуг народу" в Трускавці коштувало партії 11,2 млн грн

Тижневий курс навчання тоді ще обраних нардепів від "Слуги народу" в Трускавці коштував партії 11,2 млн гривень.

Про це йдеться у фінансовому звіті СН за третій квартал 2019 року, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net.

5,8 млн гривень партія заплатила туристичній фірмі "Бальнео-Тур" за організацію семінару, а 1,9 млн гривень - за проживання в готелі.

За семінар "макро- і мікроекономіка" Київська школа економіки (KSE) отримала від "Слуги народу" 2,1 млн грн. Проїзд "слуг" на поїзді коштував 145 тисяч грн.

Ще 1,2 млн гривень - прибутковий податок, а 80 тисяч гривень - військовий збір.

Нагадаємо, новообрані депутати від партії "Слуга народу" з 29 липня проходили навчання в школі "Зе!Депутата" в готелі Rixos у Трускавці. З 8:30 до 21:30 вони слухали лекції від викладачів Київської школи економіки. У суботу, 3 серпня, з ними провів закриту зустріч президент Володимир Зеленський. На той момент лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков відмовився розкрити вартість тижневого навчання майбутніх депутатів від своєї політичної сили, пославшись на комерційну таємницю.

Топ коментарі
+15
все деньги в трубу... Как были зебилами, так и остались.
показати весь коментар
20.11.2019 14:03 Відповісти
+15
Обучение "слуг народа" в Трускавце обошлось партии в 11,2 млн грн - Цензор.НЕТ 1501
показати весь коментар
20.11.2019 14:04 Відповісти
+11
Вчитель року зєбобіків

Обучение "слуг народа" в Трускавце обошлось партии в 11,2 млн грн - Цензор.НЕТ 6987
показати весь коментар
20.11.2019 14:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
все деньги в трубу... Как были зебилами, так и остались.
показати весь коментар
20.11.2019 14:03 Відповісти
И в трубу и в шапку и в богдана.
показати весь коментар
20.11.2019 14:07 Відповісти
Вчений дурень гірше не вченого, а Трускавець їм не допоможе.
показати весь коментар
20.11.2019 14:04 Відповісти
Трускавець -бальнеологічний курорт ,а тут клінічний ідіотизм , навчити таких як відомо неможливо!
показати весь коментар
20.11.2019 14:21 Відповісти
Нормально так "наскакали"...
показати весь коментар
20.11.2019 14:04 Відповісти
кстати и не в ритм скакали даже))
показати весь коментар
20.11.2019 14:09 Відповісти
Зебилам уже вряд ли что поможет
Обучение "слуг народа" в Трускавце обошлось партии в 11,2 млн грн - Цензор.НЕТ 4300
показати весь коментар
20.11.2019 14:04 Відповісти
Обучение "слуг народа" в Трускавце обошлось партии в 11,2 млн грн - Цензор.НЕТ 1501
показати весь коментар
20.11.2019 14:04 Відповісти
Обучение "слуг народа" в Трускавце обошлось партии в 11,2 млн грн - Цензор.НЕТ 513
показати весь коментар
20.11.2019 14:05 Відповісти
а источники этих денег????? а доноры все налоги поплатили???
показати весь коментар
20.11.2019 14:05 Відповісти
"Обучение" тоже в кавычки нужно брать.
показати весь коментар
20.11.2019 14:06 Відповісти
Українською мовою - у лапки. Тобто зебілів треба брати у лапки з пазурами
показати весь коментар
20.11.2019 14:07 Відповісти
+100500!!!
показати весь коментар
20.11.2019 14:15 Відповісти
ліпше білоруською: двукоссє
показати весь коментар
20.11.2019 14:17 Відповісти
Вчитель року зєбобіків

Обучение "слуг народа" в Трускавце обошлось партии в 11,2 млн грн - Цензор.НЕТ 6987
показати весь коментар
20.11.2019 14:08 Відповісти
За такие деньги депутавтов учили прыгать на одной ноге
Обучение "слуг народа" в Трускавце обошлось партии в 11,2 млн грн - Цензор.НЕТ 1563
показати весь коментар
20.11.2019 14:11 Відповісти
показати весь коментар
20.11.2019 14:17 Відповісти
Таке "навчання" інакше як дресируванням не назовеш.
показати весь коментар
20.11.2019 14:25 Відповісти
и результаты этого обучения мы сейчас видим - это сногсшибательно!
показати весь коментар
20.11.2019 14:13 Відповісти
Дорого это!!!! А ведь вы слуги, а вам так дохера!
показати весь коментар
20.11.2019 14:13 Відповісти
Вот вы все говорите,-царь, царь. А вы думаете,- нам царям, легко?
показати весь коментар
20.11.2019 15:10 Відповісти
Ну, раз тема про деньги, то:
Навчання "слуг народу" в Трускавці коштувало партії 11,2 млн грн - Цензор.НЕТ 5225
показати весь коментар
20.11.2019 14:14 Відповісти
И чему они научились? Судя по последним событиям - вся учеба коту под хвост.
показати весь коментар
20.11.2019 14:15 Відповісти
обычно люди приходят к власти,когда много лет в партии,где они набираются опыта,но в украине- особый случай)) растут вместе с украиной))
показати весь коментар
20.11.2019 14:18 Відповісти
Навчання "слуг народу" в Трускавці коштувало партії 11,2 млн грн - Цензор.НЕТ 1074
показати весь коментар
20.11.2019 14:23 Відповісти
Подумаешь 11 лямов... Зебилы еще на кАнцертах заплатят...
показати весь коментар
20.11.2019 14:27 Відповісти
У богатых - свои причуды.
Пир во время чумы (войны).
Те, кто достаточно умен, чтобы не лезть в политику, наказываются тем, что ими правят люди глупее их самих. Платон
показати весь коментар
20.11.2019 14:33 Відповісти
Ничё, у Бени ещё много денег, Трускавец - наше всё.
показати весь коментар
20.11.2019 14:48 Відповісти
пеця так собі, з'їздив на бал у відень а нафіга? і 800 000 як феєрверк--ляпс! а тут відпочинок з навчанням. ботексних наче пітон, а не жаба давить.
показати весь коментар
20.11.2019 14:55 Відповісти
Всего-то,я то думал!
показати весь коментар
20.11.2019 14:58 Відповісти
обошлось партии в 11,2 млн грн..

А эта самая партия за токарным станком стояла, зарабатывая деньги? Или землю пахала? Или просто просрала народные деньги в ресторанах?
показати весь коментар
20.11.2019 15:36 Відповісти
12 лямів дрібниці. Аби їх "діяльність" не коштувала нам держави.
показати весь коментар
20.11.2019 17:21 Відповісти