9792 відвідувача онлайн
16 469 66

Сбербанк Росії надіслав клієнту пароль зі словами "вбивай євреїв". ФОТО

Сбербанк Росії надіслав клієнту пароль зі словами

Російський "Сбербанк" відправив своєму клієнтові пропозицію щодо кредиту з паролем "плач вбивай євреїв".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише "Радіо Свобода" з посиланням на пост клієнта банку Олександра Шишова.

"Подайте заявку в офіс банку - пароль CRYVKILLJEWS (у перекладі з англійської: cry - плач, kill - вбивай, jews - євреї)", - йдеться в повідомленні.

У банку спочатку заявили, що на скріншоті відредагували пароль і припустили, що хтось хоче їх підставити. Однак пізніше визнали помилку.

Сбербанк Росії надіслав клієнту пароль зі словами вбивай євреїв 01

Топ коментарі
+27
Сбербанк России прислал клиенту пароль со словами "убивай евреев" - Цензор.НЕТ 8357
показати весь коментар
21.11.2019 16:34 Відповісти
+25
"московия" и "цивилизованный мир" - это взаимоисключающие понятия.
показати весь коментар
21.11.2019 16:39 Відповісти
+25
ой ці москалі проклятущі, поки русцьке не віддадуть унітази Зе голитись не буде, забобонний тому що Сбербанк Росії надіслав клієнту пароль зі словами "вбивай євреїв" - Цензор.НЕТ 8319
показати весь коментар
21.11.2019 16:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сбербанк России прислал клиенту пароль со словами "убивай евреев" - Цензор.НЕТ 8357
показати весь коментар
21.11.2019 16:34 Відповісти
Совсем плохо на рассии с цивилизованным миром
показати весь коментар
21.11.2019 16:36 Відповісти
"московия" и "цивилизованный мир" - это взаимоисключающие понятия.
показати весь коментар
21.11.2019 16:39 Відповісти
ой ці москалі проклятущі, поки русцьке не віддадуть унітази Зе голитись не буде, забобонний тому що Сбербанк Росії надіслав клієнту пароль зі словами "вбивай євреїв" - Цензор.НЕТ 8319
показати весь коментар
21.11.2019 16:47 Відповісти
це рівз ?
показати весь коментар
21.11.2019 16:52 Відповісти
такого дебила только безруков сыграть сможет.
показати весь коментар
21.11.2019 18:13 Відповісти
енурівз
показати весь коментар
21.11.2019 18:38 Відповісти
Макс, що у вас пишуть, що так у китайців вибухнуло?
показати весь коментар
21.11.2019 16:50 Відповісти
https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/pidvodnj-choven-kitayu-rvonuv-u-mori-i-viklikav-radiatsiyu-novini-svitu.htm?obozrevatellang=uk Потужність, як у Хіросімі: вибух біля берегів Китаю викликав сплеск радіації
показати весь коментар
21.11.2019 17:06 Відповісти
Те саме посилання на Радіо Шоу, не знаю що це за ресурс.
показати весь коментар
21.11.2019 17:09 Відповісти
Пока вроде инфа только от HalTurnerRadioShow. Hal Turner - известный фейкомет, поклонник всяческих теорий типа "США никогда не были на Луне". Будем посмотреть шо дальше скажут СМИ.
показати весь коментар
21.11.2019 17:21 Відповісти
там 0,24 мкЗв показує. Нормальний фон до 30 мкРентген може бути
показати весь коментар
21.11.2019 18:52 Відповісти
написал бы за сколько?????????
показати весь коментар
21.11.2019 16:36 Відповісти
Прибрали слово "CRY" і все?
показати весь коментар
21.11.2019 16:37 Відповісти
Жирик в курсі?
показати весь коментар
21.11.2019 16:38 Відповісти
Он надеется, что юристов не тронут.
показати весь коментар
21.11.2019 16:41 Відповісти
Хрен с ними! Вон таки правда - что-то страшное бахнуло в море у Китая. Пишут про подводный взрыв на 10-20 кт! Это уровень Хиросимы! И глубина всего 50 метров!!! Если так, Чернобыль-3 гарантирован, но только чисто морской.
показати весь коментар
21.11.2019 16:43 Відповісти
Читав, є підтвердження крім радіо шоу?
показати весь коментар
21.11.2019 16:47 Відповісти
Да вроде таки не фейк. Зайди на укр.нет, там много уже ссылок. Хотя пусть лучше фейк.
показати весь коментар
21.11.2019 16:57 Відповісти
ИИ в действии.
показати весь коментар
21.11.2019 16:39 Відповісти
не, ну если бы прислали "kill Solovyev/Shapiro", то шутка была бы удачной..
показати весь коментар
21.11.2019 16:41 Відповісти
херь какая то
показати весь коментар
21.11.2019 16:41 Відповісти
Ты что, каждый сотрудник банка общается с с помощью смайлов, не знал что ли?
показати весь коментар
21.11.2019 17:01 Відповісти
и что удивительного?
"бей жи*** - спасай расию!" - этому "паролю" на расисе уже не одно десятилетие
только забывают вторую часть...печальную - жи*** перебили, а расисю так и не спасли
показати весь коментар
21.11.2019 16:42 Відповісти
ЦН жовтіє.
показати весь коментар
21.11.2019 16:44 Відповісти
и где же ты в факте желтезну узрел?
показати весь коментар
21.11.2019 18:23 Відповісти
Ніколи не отримував з банку смсок зі смайликами, а ви?
показати весь коментар
21.11.2019 19:06 Відповісти
ЦН скорее можно обвинить в голубизне (порохоботстве) но не в желтизне.
показати весь коментар
21.11.2019 19:16 Відповісти
Зависть? Ностальгия?
показати весь коментар
21.11.2019 23:06 Відповісти
О чем?
показати весь коментар
22.11.2019 10:31 Відповісти
б*же, та кто-то погнал беса и собрал лулзов.
там же увольняются и т.д., ну, те ко сисадмины то. теперь бутылка будет его кровать
показати весь коментар
21.11.2019 16:46 Відповісти
Чому атеїсти постійно згадують Бога?
показати весь коментар
21.11.2019 16:48 Відповісти
браток, а вы читал "деяния б*га"....?
кчтв, пранк слушаю как разhttps://www.youtube.com/watch?v=oJq1BxnvkzQ&pbjreload=10

ну ок - "деяния" "бога" и егО рабов, заставляют хотеть чтобы на них было 15 сралиных.
вчера почитал о "Давиде"...... это Сралин - ягненок просто, если сравнить.
ты говоришь - атеист? мне жалко.... что я только не так давно почитал о "деяниях"..
показати весь коментар
21.11.2019 16:53 Відповісти
Я закінчив історичний ще за Союза і Біблію нас змушували вчити ледь не напам'ять, скептично відношусь до усіх релігій, але поважаю почуття вірян.
показати весь коментар
21.11.2019 16:55 Відповісти
ну, не знаю..... поважати тих шо тебе вважають "дикуном"...... як Москаль висрав, була новина тут.... ти опше супер толерантний("толерантність" = сприйнятливість організму до вірусів).
ок
?
поважай дикунів та не кричи коли тебе різати будуть(після твоєї дочки)..... а я би прийшов на допомогу(правда тільки тим хто не раб)
показати весь коментар
21.11.2019 17:01 Відповісти
Ну ящо дивитись з цього боку, різати будуть тільки тих, хто не готов дати опору, і релігія тут ні до чого.
показати весь коментар
21.11.2019 17:04 Відповісти
Текст сообщения:

ти або шорти, або амулет.

подивись на Сраліна - він абсолютно норм. чинив з гоями. реально за заповідями тори.

вчився ж на духівника

чи мені шкода гоїв(я не ж.д)? .... нє.

мені смішно - здихали тоді(ср. віки) за казки і тоді(псв-дсв - за висери сраліних-людендорфів)

хто хоче - килим, доріжка, сто грам "на посошок"..... = кацапи гниють на чужих землях.

релігія для гоїв настільки імбецильна, що я тільки радий кількості перегною совкового - 20-30млн., неважливо. та хоча би й 40-50-60(урожай норм)))))
показати весь коментар
21.11.2019 17:25 Відповісти
Сталин грузин а не еврей
показати весь коментар
21.11.2019 17:34 Відповісти
Рабинович и Роттенберг должны были обидеться...
показати весь коментар
21.11.2019 16:52 Відповісти
Генератор паролей Сбербанка даже цифр не знает?
показати весь коментар
21.11.2019 17:03 Відповісти
А якже римська цифра V у слові JIDOV?
показати весь коментар
21.11.2019 19:52 Відповісти
Это результат замены западного ПО российским.
показати весь коментар
21.11.2019 23:09 Відповісти
о как скрепы наружу поперли
показати весь коментар
21.11.2019 17:12 Відповісти
Та вышо, да ну на* хаха, уморили)
показати весь коментар
21.11.2019 17:18 Відповісти
Вже й техніка від мокш заразилася вірусом сказу.
показати весь коментар
21.11.2019 17:19 Відповісти
Яким треба бути поцем щоби довірити кацапському банку не лише свої гроші, але й усі свої реквізити та анкетні дані. База поповнюється й поповнюється.
Років 5 тому мій сусід ситуативно обміняв сто баксів у збербанку рашки, касир спитала його номер телефону. Він подумав що дрібні гроші кинуть на мобілу і назвав. І пішов спам з ідіотськими пропозиціями. На просту мобілку де нема функції чорного списку.
показати весь коментар
21.11.2019 17:24 Відповісти
Еще в 1910 году, когда гитлерами в Германии еше и не пахло,
русская пресса писала такое: В центральном органе Союза русского народа газете
"Русское знамя" открыто публикуют призывы к убийствам евреев: "Правительство
обязано признать евреев народом, столь же опасным для человечества, сколь
опасны волки, скорпионы, гадюки, пауки ядовитые и прочая тварь, подлежащая истреблению
за своё хищничество по отношению к людям и уничтожение которых поощряется
законом… Жидов надо поставить искусственно в такие условия, чтобы они постоянно
вымирали: вот в чём состоит ныне обязанность правительства и лучших людей
страны." Известный русский монархист и антисемит Василий Шульгин
впоследствии писал, что "идеи
Гитлера были за много лет раньше взлелеяны в блистательном Санкт-Петербурге, в
газете, именовавшей себя "Русское
знамя".
показати весь коментар
21.11.2019 17:29 Відповісти
Ого! Даже сбербанк, пошёл против шеломова (путен), эйдельштейна (жиqика) и прочую срань...
показати весь коментар
21.11.2019 17:37 Відповісти
а менахем мендель , по кличке медведев?, а вротенберг?
показати весь коментар
21.11.2019 17:41 Відповісти
Сбербанк Росії надіслав клієнту пароль зі словами "вбивай євреїв" - Цензор.НЕТ 7714
показати весь коментар
21.11.2019 17:38 Відповісти
кто такие эти "евреи"?
это лица щироукраинской реформаторской национальности?самой мыролюбной национальности?
показати весь коментар
21.11.2019 17:40 Відповісти
если адекватно перевести то будет просто "плачь, в, убийство, евреи" а чтоб звучало как призыв нужен артикль - the Jews.
показати весь коментар
21.11.2019 17:44 Відповісти
Коломойский ведь не еврей и ЗЕ тоже - вот почему им не страшно встречаться и дружить с русньей, но их ждет приятный сюрприз
показати весь коментар
21.11.2019 17:48 Відповісти
Случай - это язык на котором разговаривает с нами Бог.
показати весь коментар
21.11.2019 17:49 Відповісти
Читайте, дикие:
Теоре́ма о бесконе́чных обезья́нах (в одном из многочисленных вариантов формулировки) утверждает, что абстрактная https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D0%B0 обезьяна , ударяя случайным образом по клавишам https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B8%D1%88%D1%83%D1%89%D0%B0%D1%8F_%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0 пишущей машинки в течение неограниченно долгого времени, рано или поздно напечатает любой наперёд заданный текст.
показати весь коментар
21.11.2019 18:20 Відповісти
а можна у того генератора запитати,

за кого українцям голосувати на наступних виборах?
показати весь коментар
21.11.2019 19:10 Відповісти
Катсаби чим дихають тим й смердять !!!
показати весь коментар
21.11.2019 19:12 Відповісти
Искусственный интеллект, наблюдая за транзакциями банка, стал антисемитом.
показати весь коментар
21.11.2019 19:13 Відповісти
И генератор кодов раз в тысячу лет может выдать что-то умное
показати весь коментар
21.11.2019 20:12 Відповісти
Даже генератор паролей знает кто во всем виноват
показати весь коментар
21.11.2019 21:02 Відповісти
чтобы генератор паролей 3 слова подряд сделал еще и со смыслом, ну хз.
показати весь коментар
21.11.2019 21:08 Відповісти
генератор паролей = майор Пронин заскучал.
показати весь коментар
21.11.2019 23:13 Відповісти
какой антисемитский генератор кодов...