10087 відвідувачів онлайн
2 797 26

Кабмін тимчасово призначив Фірсова в.о. глави Держекоінспекції

Кабмін тимчасово призначив Фірсова в.о. глави Держекоінспекції

Екснардеп Єгор Фірсов тимчасово призначений виконувачем обов'язків голови Державної екологічної інспекції України.

Про це він повідомив у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Пропозицію зайнятися реформою екологічного контролю я отримав від Олексія Гончарука чотири місяці тому. Своє бачення ситуації я виклав спочатку на зустрічах з прем'єром, а потім і особисто президенту Володимиру Зеленському. Потім були сотні зустрічей з працівниками міністерства, співробітниками екологічної інспекції, органами влади. Так поступово була складена докладна дорожня карта наших подальших дій", - написав Фірсов.

Він уточнив, що призначення тимчасове, і він братиме участь у конкурсі на посаду глави Держекоінспекції.

"Зрозуміло, конкурс на керівника ніхто не скасовував. Незабаром він відбудеться, і я братиму в ньому участь. Ніякої проблеми для мене в цьому немає. Програма реформ еконоінспекціі вже готова, і я готовий представити її на суд конкурсної комісії", - повідомив екснардеп.

Кабмін тимчасово призначив Фірсова в.о. глави Держекоінспекції 01
Кабмін тимчасово призначив Фірсова в.о. глави Держекоінспекції 02

Топ коментарі
+16
Удачи Егору, молодой человек очень умный и не сепар из Донецка...
показати весь коментар
21.11.2019 17:04 Відповісти
+3
Фірсов не з того списку
показати весь коментар
21.11.2019 17:07 Відповісти
+3
А в чем треш? Зеля правильно сделал, что взял принципиальных людей, которые вышли из кагала БПП в знак протеста против того, что там творилось.
показати весь коментар
21.11.2019 18:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да, конкурса еще нет, но я уже руковожу. И буду рулить далее. Шо не понятно?
/Это я про конкурсы/
показати весь коментар
21.11.2019 17:02 Відповісти
Удачи Егору, молодой человек очень умный и не сепар из Донецка...
показати весь коментар
21.11.2019 17:04 Відповісти
Найєм, Фірсов...Лєщенко некст?
показати весь коментар
21.11.2019 17:06 Відповісти
Фірсов не з того списку
показати весь коментар
21.11.2019 17:07 Відповісти
З того-того, ще є Микола Томенко, але він досить розумний.
показати весь коментар
21.11.2019 17:10 Відповісти
Там 4 принципові людини було у БПП. Фірсов та Томенко одразу вийшли, як побачили, що БПП не має наміру проводити реальні реформи і їх позбавили мандату.
Найєм та Лєщенко з цього приводу вирішили фракцію не покидати, щоб їх не позбавили мандату.
показати весь коментар
21.11.2019 17:53 Відповісти
беніні сявки "за реальні реформи"? Більшої дурниці і не чув. І це - попри те, що нині ця брехня спростовується дійсністю.
показати весь коментар
21.11.2019 18:20 Відповісти
Із яких таких вони стали "беніними сявками"? Чи ти вважаєшь, що якщо ти сам - порошкова сявка, то й всі інші - такі саме як ти?
показати весь коментар
21.11.2019 18:23 Відповісти
Только принциповый Фирсов за лет 10 поменял 5 партий! Да и к экологии имеет отношение, как я к Марсу, учитель истории. А так да - умный и не спорю.
показати весь коментар
21.11.2019 20:16 Відповісти
продовжую список... окрім згаданого Томенка: Заліщук, Богдан, Батенко, Ол.Шевченко(Буковель), Костанкевич, Купрій... всі вони і 2014-му були в списках БПП від коломойського. Корбан - також був, хоча не кандидатом в ВР (лише зам.губернатора), але влітку 2015-го, коли беню почали щемити - всі вони разом з бенею вийшли "в окреме плавання"
показати весь коментар
21.11.2019 17:23 Відповісти
Фирсов - отличный парень!
показати весь коментар
21.11.2019 17:31 Відповісти
Это не профессия. А вот если он разрушит это логово упырей - памятник поставить!
показати весь коментар
21.11.2019 17:43 Відповісти
Этот. Треш когда -нибудь закончится? Я думал, что Наем в УкОборонПроме для одного дня достаточно!
показати весь коментар
21.11.2019 17:33 Відповісти
А в чем треш? Зеля правильно сделал, что взял принципиальных людей, которые вышли из кагала БПП в знак протеста против того, что там творилось.
показати весь коментар
21.11.2019 18:14 Відповісти
всю конченую мразь типа этого фирсова штейны понаходили на помойках.
показати весь коментар
21.11.2019 17:34 Відповісти
Я ттак понимаю, что задача все развалить? Где и в чем их профессиональные знания и опыт? В любой стране ЕС и тем более Японии и Корее жесткие требования к кандидату на должность! Чтобы не говорили о Гладковском, но он профи, и отстроил систему производства вооружений имея 30 лет работы построения машиностроительных предприятий! По инкримируемому делу это вообще бред, и кстати это не дело Бигуса!
Если менять, то по конкурсу и с требованиями профессиональной компетенции!!!!
Поймите это!!!
показати весь коментар
21.11.2019 18:29 Відповісти
т.н. гладковский это свиненок свиновальца?
показати весь коментар
21.11.2019 18:46 Відповісти
Стесняюсь спросить, а кто он по образованию-профессии? Ну, кроме того, шо "полiтичний дiяч".
показати весь коментар
21.11.2019 17:42 Відповісти
это подонок который обосновывал и проталкивал потужные мыролюбные тарифы при винницком реформисте. к стати даже свиношнырям с ним западло было разговаривать.
показати весь коментар
21.11.2019 18:11 Відповісти
его можно назначать без всяких конкурсов. такие как он красят нас, но плохо иное, - один в поле, не воин.
показати весь коментар
21.11.2019 18:27 Відповісти
вас давно народ уже покрасли, вернее вы и были вымазаны во чтото коричневое. но не шыкалад.
показати весь коментар
21.11.2019 18:40 Відповісти
шо ты мелешь, Емеля? он порядочный молодой человек. и ты нам не навяжешь свои расистские идеи. видел ролик где предатель сбушник говорит, - мы сметем вас к чертовой матери. а, я говорю и тебе и ему, - это мы вас сметем к чертовой матери и без единого выстрела. вы овцы тупорылые, если думаете, что умнее всех. больше вы никогда не получите большинства, т.к. это большинство работает на коррумпированное меньшинство.
показати весь коментар
21.11.2019 18:56 Відповісти
Один з не багатьох нормальних з новопризначених .
показати весь коментар
21.11.2019 20:32 Відповісти
Если связался в этой шоблой - уже ненормальный...