9636 відвідувачів онлайн
5 100 22

Понад 600 поліцейських і нацгвардійців упродовж місяця патрулюватимуть Одесу для стабілізації криміногенної ситуації. ФОТОрепортаж

В Одесі упродовж більш ніж місяця нацгвардійці у співпраці з представниками поліції проводитимуть патрулювання Одеси для профілактики скоєння правопорушень та стабілізації криміногенної ситуації в регіоні.

Про це повідомляє пресслужба Нацгвардії України в четвер, передає Цензор.НЕТ.

Так, на плацу військової частини 3012 Національної гвардії відбувся спільний з Національною поліцією, патрульною поліцією і поліцією охорони розведення на службу з охорони громадського порядку.

Понад 600 поліцейських і нацгвардійців упродовж місяця патрулюватимуть Одесу для стабілізації криміногенної ситуації 01

Згідно з інформацією, військові наряди Національної гвардії України нестимуть службу спільно з представниками поліції або самостійно - залежно від оперативної ситуації. Особливу увагу приділили питанню комунікації між підрозділами і злагодженими спільними діями.

Понад 600 поліцейських і нацгвардійців упродовж місяця патрулюватимуть Одесу для стабілізації криміногенної ситуації 02

"Сьогодні на службу заступають 620 правоохоронців. Перед особовим складом стоять завдання, пов'язані з розкриттям квартирних крадіжок, грабежів, розбійних нападів, незаконних заволодінь транспортними засобами та протидії наркозлочинності на вулицях населених пунктів нашого регіону", - зазначив керівник поліції Одеської області Олег Бех.

Понад 600 поліцейських і нацгвардійців упродовж місяця патрулюватимуть Одесу для стабілізації криміногенної ситуації 03

У твіттер-акаунті Нацгвардії зазначається, що гвардійці і поліцейські здійснюватимуть відпрацювання міста "від нинішнього дня і до 26 грудня".

Понад 600 поліцейських і нацгвардійців упродовж місяця патрулюватимуть Одесу для стабілізації криміногенної ситуації 04

Топ коментарі
+18
заслужилиБолее 600 полицейских и нацгвардейцев в течении месяца будут патрулировать Одессу для стабилизации криминогенной ситуации - Цензор.НЕТ 1941
показати весь коментар
21.11.2019 17:43 Відповісти
+3
Та для чого "патрулювати" ? Усі знають кого треба закрити...
показати весь коментар
21.11.2019 18:11 Відповісти
+3
Хіба поліція та СБУ не знає хто є "дахом" і "генералами" для кримінального світу Одеси? Може з них потрібно починати, а не з патрулювання. Чергова видимість бурхливої діяльності((.
показати весь коментар
21.11.2019 18:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
заслужилиБолее 600 полицейских и нацгвардейцев в течении месяца будут патрулировать Одессу для стабилизации криминогенной ситуации - Цензор.НЕТ 1941
показати весь коментар
21.11.2019 17:43 Відповісти
Да не на мнсяц... а всегда шоб так было...
показати весь коментар
21.11.2019 17:47 Відповісти
Согласно декларации за 2018 год, Олег Бех и его жена Екатерина Щербатюк владеют несколькими квартирами в Киеве и Харькове, земельным участком под Киевом почти на 20 тыс кв. м; у него - задекларированы часы Breguet, у жены - Rolex и еще несколько ювелирных изделий. У Екатерины Щербатюк два автомобиля 2010 года выпуска - BMW X5 и MINI COOPER. Из сбережений Олег Бех имеет 80 тыс гривен, его жена - 48 тыс долларов и 440 тыс грн.
показати весь коментар
21.11.2019 17:48 Відповісти
Медведь с лисой будут следить за порядком в курятнике
показати весь коментар
21.11.2019 17:48 Відповісти
Противо ватное государство...
показати весь коментар
21.11.2019 17:55 Відповісти
Та для чого "патрулювати" ? Усі знають кого треба закрити...
показати весь коментар
21.11.2019 18:11 Відповісти
зарити
показати весь коментар
21.11.2019 18:22 Відповісти
Хіба поліція та СБУ не знає хто є "дахом" і "генералами" для кримінального світу Одеси? Може з них потрібно починати, а не з патрулювання. Чергова видимість бурхливої діяльності((.
показати весь коментар
21.11.2019 18:12 Відповісти
Может как в "Ликвидации"? С ночными отстрелами?
показати весь коментар
21.11.2019 18:18 Відповісти
а кто-нибудь видел в небе полицейские вертолеты?
показати весь коментар
21.11.2019 18:23 Відповісти
видел баран с деревянными глазами ...подсырающий тут по мелкому!
показати весь коментар
21.11.2019 18:28 Відповісти
У нас такой "крутой" министр МВД, в последние 5 лет, а криминогенную ситуацию в Одессе нужно "стабилизировать"! если, так все настолько плох... Это говорит или том что аваков вообще на криминал забил и участвует только в политических игрищах, или или он полное ЗЕро, в борьбе с криминалом...
показати весь коментар
21.11.2019 18:23 Відповісти
Нда....
Аваков себе в Нацгвардию - Численность до 60 000 человекhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%B3%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B#cite_note-NW0302-1 [1]
(из них 52 000 военнослужащихhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%B3%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B#cite_note-NW0302-1 [1] )
Чем бы их занять?
показати весь коментар
21.11.2019 18:38 Відповісти
В Одессе любой мент и сбушник сразу покупается криминалом, ибо денег - не жалеют.
Нужно не устраивать месячную показуху,
а просто реально проверить каждого хозяина виллы на побережье.
Сразу в казне появятся деньги, а в городе - порядок
показати весь коментар
21.11.2019 18:42 Відповісти
Ха! Всё намного проще. Не надо, как в анекдоте, пяти кацапов, чтобы вкрутить одну лампочку. Арестуйте Труханова без залога, и всё! Можно кучу денег сэкономить.
показати весь коментар
21.11.2019 19:09 Відповісти
отличненько,НО для начала нужно заставить ментов приезжать по вызовам.
показати весь коментар
21.11.2019 19:27 Відповісти
"Полиция кончается там, где начинается Беня "
показати весь коментар
21.11.2019 19:45 Відповісти
Она у нас и так стабильная, эта криминогенная обстановка даже очень стабильная.
показати весь коментар
21.11.2019 20:49 Відповісти
Йой, а я це вже в кіно бачив, з Машковим і парєчєнковим... Фіму вбили?
показати весь коментар
21.11.2019 21:21 Відповісти
"Более 600 полицейских и нацгвардейцев в течение месяца будут патрулировать Одессу для стабилизации криминогенной ситуации."
Т.е. будут предприниматься действия для стабильной и качественной
работы криминала?
показати весь коментар
21.11.2019 22:00 Відповісти
ТАК А ГАЛАНТЕРНИКА И Т.П. ВЫГОНЯТ ИЛИ ПРОСТО МАРШИРОВАТЬ БУДУТ !?)
показати весь коментар
22.11.2019 06:26 Відповісти