9205 відвідувачів онлайн

Справи Майдану не закинуть, - Разумков

Справи Майдану не закинуть, - Разумков

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков запевнив журналістів, що розслідування справ про злочини на Майдані незалежності є важливими, і їх не збираються припиняти.

Про це він заявив під час візиту до Маріуполя, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.

"Розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності - важливі і не будуть припинені", - зазначив Разумков, відповідаючи на запитання журналістів щодо річниці початку Євромайдану.

Нагадаємо, з 20 листопада 2019 року Генеральна прокуратура остаточно втрачає функцію слідства. У зв'язку з цим Управління спеціальних розслідувань підлягає розформуванню. Його співробітникам запропонували вибір: продовжити слідство у складі Державного бюро розслідувань або здійснювати процесуальне керівництво у цих справах у ГПУ після переатестації.

Горбатюк відмовився писати заяву на переатестацію за встановленим керівництвом Генпрокуратури зразком, оскільки, на його думку, воно не відповідає чинному законодавству.

21 жовтня 2019-го генпрокурор Рябошапка підписав наказ про створення Департаменту процесуального керівництва (не плутати з досудовим розслідуванням) в провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку з протестами 2013-2014 років, а за два дні колишнього начальника Управління спеціальних розслідувань ГПУ, яке займалося справами Майдану, Сергія Горбатюка звільнили з Генпрокуратури. Департамент ГПУ з розслідування справ Майдану очолив колишній заступник начальника іншого підрозділу Віктор Мисяк, його заступником став Олексій Донський з управління Горбатюка.

Слідство у справах Майдану зупинено мінімум до 3 грудня, через те, що у Верховній Раді не встигли проголосувати за зміни до закону про ДБР.

Топ коментарі
+11
Главный майданщик обозвался.....небойсь тогда за Януковичем бегал чмошник зелёный
показати весь коментар
21.11.2019 21:29 Відповісти
+7
У тебя там Портнов под боком сидит. А ты тут сказки рассказываешь на ночь.
показати весь коментар
21.11.2019 21:29 Відповісти
+5
от поки нелох мовчав , то якась надія ще була ...
показати весь коментар
21.11.2019 21:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
верим. их закроют. официально.
показати весь коментар
21.11.2019 21:26 Відповісти
зєбіли ДА А ти ДЄбіл чий?
показати весь коментар
21.11.2019 21:39 Відповісти
от яка ти худобина?
показати весь коментар
21.11.2019 21:40 Відповісти
Главный майданщик обозвался.....небойсь тогда за Януковичем бегал чмошник зелёный
показати весь коментар
21.11.2019 21:29 Відповісти
У тебя там Портнов под боком сидит. А ты тут сказки рассказываешь на ночь.
показати весь коментар
21.11.2019 21:29 Відповісти
їх не забросят, а сховають..... ну не буде ж антимайданівець Труба сам проти себе вести розслідування
показати весь коментар
21.11.2019 21:30 Відповісти
Скажи а чи відомі винні в розстрілі на Майдані?
показати весь коментар
21.11.2019 21:35 Відповісти
не знаю, я ж не слідчий.....а те, що Труба антимайданівець - факт відомий.....конфлікт інтересів
показати весь коментар
21.11.2019 21:38 Відповісти
Я чому питаю у тебе. Генеральний прокурор України Юрій Луценко ветеран Майдану мав всі можливості розслідувати вбивства на Майдані. при тому що була воля політична. Все на гарячому можна було розкрили за 1 рік Але мені важко повірити що всі напрацювання правоохоронної системи помножили на нуль
показати весь коментар
21.11.2019 21:44 Відповісти
луцик багато рослідувань просрав
показати весь коментар
21.11.2019 21:46 Відповісти
антімайданівець поставлений на посаду бульдозеристом парашенкой
показати весь коментар
21.11.2019 21:45 Відповісти
а чому досі не знятий?
показати весь коментар
21.11.2019 21:49 Відповісти
Якщо відомі винні потрібно було передавати обвинувальні акти в суд і виносити заочно
показати весь коментар
21.11.2019 21:46 Відповісти
там якісь проблеми із цим законом про заочне засудження .... ніби ВР його не прийняла, чи прийняла з обмеженим терміном дії.... щось таке
показати весь коментар
21.11.2019 21:48 Відповісти
Я хотів поцікавитися ще на одну тему в тебе. Чому після агресії Росії на Крим і Донбас українські патріоти пішли захищати Донбас а про Крим забули?
показати весь коментар
21.11.2019 21:56 Відповісти
в Криму все відбулося досить швидко і з одним пострілом....тоді загинув один наш військовий....і з Криму кацапи дальше не пробували просуватися ....та й армія почала хоч якось організовуватись якраз тоді, коли на бімбасі почалася колотнеча
показати весь коментар
21.11.2019 22:01 Відповісти
Крим був захоплений, по суті, в період Майдану і безвладдя в Україні..... а планувалося це кілька років до того
показати весь коментар
21.11.2019 22:15 Відповісти
воювати з таким військовим угрупованням, як в Криму - це купа жертв....та й далі вони не лізуть, а на бімбасі - це оборона, щоб не просувалися далі
показати весь коментар
21.11.2019 22:24 Відповісти
от поки нелох мовчав , то якась надія ще була ...
показати весь коментар
21.11.2019 21:30 Відповісти
только что передали- стефанчук повесился, из-за того ,что заставили отдать деньги, выделенные на аренду квартиры
показати весь коментар
21.11.2019 21:35 Відповісти
😵😵😵
показати весь коментар
21.11.2019 21:38 Відповісти
брехня....жодна мотузка цю тушу не витримає
показати весь коментар
21.11.2019 21:39 Відповісти
канат от строительного крана , для подъема жб конструкций,
показати весь коментар
21.11.2019 21:44 Відповісти
Це все зветься "забовтувати лоха". Причому Зєлупа та підзєлупні почали робити це в активний спосіб по всім напрямкам останнм часом.
показати весь коментар
21.11.2019 21:38 Відповісти
Так вірю...
показати весь коментар
21.11.2019 21:39 Відповісти
Дела Майдана не забросят, - Разумков - Цензор.НЕТ 5704
показати весь коментар
21.11.2019 21:39 Відповісти
і що?
показати весь коментар
21.11.2019 21:40 Відповісти
https://twitter.com/AlAhmediyya/status/1197571667565768709 Глянь це відео і згадай
показати весь коментар
21.11.2019 21:47 Відповісти
так і мало бути! Першого грудня Майдан ще був мирним, протестним! А не бунтом - хоча сволотовці та інші провокатори збиралися використати Майдан в своїх екстреміських цілях.
показати весь коментар
21.11.2019 22:13 Відповісти
сволота, згинь
показати весь коментар
21.11.2019 22:53 Відповісти
А якби було навпаки, ви би зараз ловили оргазм, коли його судили б саме за це!
Блюзнірські уй..бки.
показати весь коментар
22.11.2019 09:20 Відповісти
Дела Майдана не забросят, - Разумков - Цензор.НЕТ 50
показати весь коментар
21.11.2019 21:40 Відповісти
Дивно, що досі справа розстрілу на Майдані не розслідувана та не передана до суду.
показати весь коментар
21.11.2019 21:41 Відповісти
Если зебил что-то пообещал - значит сбрехал. Скоро портнов начнет сажать евромайдановцев, а ССберкутню будут награждать.
показати весь коментар
21.11.2019 21:42 Відповісти
"Воно тобі так треба, як до сраки карі очі!"©
Пять лет прошло, ПЯТЬ. Тем более, нынешняя власть к Майдану отношения, как-бы, не имела. А вдруг выяснится, что имела (отдельные ЗЕлёносопельные персонажи) и, как-бы, не совсем с правильной стороны? Будут эти дела валяться у какого-нибудь назначенного заведомо крайним следователя, которого при необходимости публично высекут за отсутствие практических результатов, потом по тихому отправят на повышение. И так до тех пор, пока всё забудется или перебьётся новыми не менее трагическими событиями, коих ещё будет.
показати весь коментар
21.11.2019 21:46 Відповісти
Ця ригівська морда, буде ще щось про Майдан вякать, дожились!
показати весь коментар
21.11.2019 21:47 Відповісти
Естественно не бросят., на этом деле есчо много можно БАБЛА поиметь.
Один следователь " не пришей к пи....де рукав" в месяц ворует не менее 100.000 гривасиков.
показати весь коментар
21.11.2019 21:57 Відповісти
Разумков не врет!. Выкормыш Партии Регионов и реально ученик Портнова, Разумков перенял от своих хозяев иезуитскую манеру общения: формально говорить правильные вещи, но при этом извращая не просто смысл, а реальность как таковую. Например, здесь он действительно говорит правду, свою правду. Да, они дела по Майдану не забросят, потому что по этим материалам УЖЕ пытаются репрессировать ряд организаторов Майдана и политических противников Хремля и Коломойского. Этот кгб-шный стиль коммуникации нынче моден в пророссийских кругах и идет от кремлевских бонз, непосредственно от Хутина. Не факт, что эти игры в реванш будут иметь какие-то реальные долгоиграющие последствия для Майдана и его сторонников, но информационные миазмы уже пошли вонять по мировым городам и весям, что возможно и есть основная цель - маленькая грязненькая информационная диверсия. "Сурковщина" классик.
показати весь коментар
21.11.2019 22:01 Відповісти
усе правильно мовленно!!!
показати весь коментар
21.11.2019 22:05 Відповісти
ага, посіпака януковоща знову пасту на вуха вішає, хавайте піпл... розумков, ти кацап троянський!!!!
показати весь коментар
21.11.2019 22:04 Відповісти
Дела Майдана не забросят, - Разумков

....................
звісно, що не забросите, ***** наполягатиме на продовжені. Тому будете розслідувати далі в контексті "злочинів" учасників Майдану.
показати весь коментар
21.11.2019 22:36 Відповісти
Есть причины верить?
показати весь коментар
21.11.2019 22:41 Відповісти
Ну сразу всем похорошело от таких обещаний. Дела не отберет. Придурок.
показати весь коментар
21.11.2019 22:55 Відповісти
Дела Майдана не забросят - их засунут в дальний угол,
а потом потеряют так, что ни один документ не уцелеет.
показати весь коментар
22.11.2019 00:02 Відповісти
Разумков и Зеля наобещают, но главное, чтобы народ опять поверил. Хороший у нас народ. Доверчивый.
показати весь коментар
22.11.2019 09:41 Відповісти