9518 відвідувачів онлайн

Місія ОБСЄ зафіксувала стрілянину на ділянці розведення сил біля Петрівського, - звіт

Місія ОБСЄ зафіксувала стрілянину на ділянці розведення сил біля Петрівського, - звіт

Команда Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ заявляє, що зафіксувала вогонь з великокаліберного кулемета в межах ділянки розведення сил і засобів у районі Петрівського.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у звіті місії від 21 листопада 2019.

"20 листопада, патрулюючи приблизно за 2 км на північ від Петрівського, команда СММ чула 3 черги з великокаліберного кулемета в 2-3 км на південний-захід (за оцінкою, в межах ділянки розведення в районі Петрівського)", - йдеться в повідомленні.

Також здійснюючи моніторинг в Богданівці, команда СММ чула 10 вибухів невизначеного походження і приблизно 115 пострілів і черг з великокаліберного кулемета і 30-мм гармати. За оцінкою, велика частина цих епізодів вогневої діяльності сталася в межах 2-3 км на південний схід, південний схід і південь-південь-захід (все за межами дільники розведення).

Напередодні, 20 листопада, штаб ООС повідомив, що на ділянці розведення Петрівське-Богданівка завершено розмінування.

Водночас окупанти здійснюють провокації щодо зриву процесу розведення сил і засобів поблизу ділянки розведення №3 - Богданівка і Петрівське.

Топ коментарі
+11
Навіть сліпа місія ОБСЄ уже зафіксувала!

Яке нафіг розведення тоді? Навіть якщо слідувати галімим мінським угодам, то там п.1 - ПОВНЕ ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ! Якщо п. 1 не виконано, то як можна переходити до виконання інших пунктів??? Будь-які розмови про виконання інших пунктів (саме лише розмови!) мали б тільки починатися мінімум після 30 (а краще 60) днів без жодного пострілу!
показати весь коментар
22.11.2019 09:20 Відповісти
+8
Напевне ці пострвли не завпбчють бліндабі розбирати. Тому хвилюватися нічого. Нє? Піьле і брехливе зелене кодло не виконує навіть власні клятви про повернення ЗСУ на попередні рубежі в ражі порушення угоди про розведення. Зебіли, яким з обіцянок Зєлєнского ви ще вірите?
показати весь коментар
22.11.2019 09:32 Відповісти
+5
не розхитуйте піаніно
показати весь коментар
22.11.2019 09:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
проклятые террористы
показати весь коментар
22.11.2019 09:17 Відповісти
Да не, это им послышалось.
показати весь коментар
22.11.2019 09:19 Відповісти
Навіть сліпа місія ОБСЄ уже зафіксувала!

Яке нафіг розведення тоді? Навіть якщо слідувати галімим мінським угодам, то там п.1 - ПОВНЕ ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ! Якщо п. 1 не виконано, то як можна переходити до виконання інших пунктів??? Будь-які розмови про виконання інших пунктів (саме лише розмови!) мали б тільки починатися мінімум після 30 (а краще 60) днів без жодного пострілу!
показати весь коментар
22.11.2019 09:20 Відповісти
та нахії мені така тиша... Война закінчиться лише тоді, коли останній ********** втече на паРашку, а ВСУ будуть контролювати кордони, яки визнані усім світом
показати весь коментар
22.11.2019 09:51 Відповісти
Обсе это проросийская контра
Слив Украины рашке начатый парашенко продолжается
показати весь коментар
22.11.2019 09:20 Відповісти
Дивися козлорожий, лише не подавися віслючим прутнем без солі 😕
показати весь коментар
22.11.2019 09:25 Відповісти
не розхитуйте піаніно
показати весь коментар
22.11.2019 09:26 Відповісти
Напевне ці пострвли не завпбчють бліндабі розбирати. Тому хвилюватися нічого. Нє? Піьле і брехливе зелене кодло не виконує навіть власні клятви про повернення ЗСУ на попередні рубежі в ражі порушення угоди про розведення. Зебіли, яким з обіцянок Зєлєнского ви ще вірите?
показати весь коментар
22.11.2019 09:32 Відповісти
Ну и зачем отводить у Петровского ВСУ ?
показати весь коментар
22.11.2019 09:32 Відповісти
Для зустрічі у Франції, пуйло веліло нелохові війська відвести
показати весь коментар
22.11.2019 11:02 Відповісти
Ну и как там, ВСУ уже возвратили на прежние позиции?

Зелёные гондоны это ж обещали в случае, если обстрелы не прекратятся?
показати весь коментар
22.11.2019 09:38 Відповісти
как так?! Могли бы и промолчать. Зеленский растроится.
показати весь коментар
22.11.2019 10:11 Відповісти
не може такого бути! До норманської сходки вони можуть робити все що хочуть. Подивимося, що заспіває головнокомандувач після.
показати весь коментар
22.11.2019 10:11 Відповісти
Да ладно-не отменять же встречу в Нормандии.
показати весь коментар
22.11.2019 10:12 Відповісти
Тут головне міни зняти і бліндажі розібрати , а ті нехай стріляють . Зє навіть під обстрілом не відмінить команди на здачу позицій .
показати весь коментар
22.11.2019 10:22 Відповісти
Даже рашисты своей стрельбой прямо дают понять, что напрасно наши разбирают блиндажи. Пора возвращаться! Только на главнюка немота напала.
показати весь коментар
22.11.2019 11:19 Відповісти