10150 відвідувачів онлайн
5 516 60

Водій мінівена на смерть збив двох велосипедистів на Хмельниччині, - поліція. ФОТО

Слідчі слідчого управління ГУНП у Хмельницькій області з'ясовують обставини дорожньо-транспортної пригоди в Старокостянтинівському районі, в якій загинули двоє велосипедистів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє відділ комунікації поліції в Хмельницькій області у Facebook.

За даними відомства, трагедія сталася в селі Ладиги вчора, 21 листопада, близько 17 години. 34-річний водій автомобіля "Фольксваген Т4", рухаючись дорогою "Житомир-Чернівці", допустив наїзд на двох велосипедистів, які їхали в попутному напрямку.

Унаслідок наїзду обидва мешканці села - чоловік, 1971 р.н., та жінка, 1964 р.н., від зазнаних травм загинули на місці.

Водій мінівена на смерть збив двох велосипедистів на Хмельниччині, - поліція 01

Зазначається, що водій відмовився на місці події пройти огляд на стан алкогольного сп'яніння за допомогою приладу "Драгер". Розслідування веде слідче управління ГУНП.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 статті 286 Кримінального кодексу України "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб". Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Топ коментарі
+17
Ездил по Венгрии - даже самая колхозная бабка на лисапеде -
в светоотражающем жилете, даже в ясный день.
У нас лисапедиста вовремя заметить часто невозможно.
А виноватым делают водителя...
показати весь коментар
22.11.2019 10:06 Відповісти
+12
Водій відмовився від проходження тесту на алкоголь.
показати весь коментар
22.11.2019 10:17 Відповісти
+9
когда этот капец наконец-то прекратиться, что водитель после дтп отказывается пройти тест на алкоголь, это должно быть обязательным, без вариантов..., законники, которые это писали, явно думали о себе...
показати весь коментар
22.11.2019 10:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
утренний трэшачек от Цензора.... не могу сказать что заряджає на весь день... навіть заходити сюди нема бажання
показати весь коментар
22.11.2019 10:05 Відповісти
Розумію, робота у вас така. Не тільки зайшли, а й комент залишили.
показати весь коментар
22.11.2019 10:54 Відповісти
Ездил по Венгрии - даже самая колхозная бабка на лисапеде -
в светоотражающем жилете, даже в ясный день.
У нас лисапедиста вовремя заметить часто невозможно.
А виноватым делают водителя...
показати весь коментар
22.11.2019 10:06 Відповісти
Водій відмовився від проходження тесту на алкоголь.
показати весь коментар
22.11.2019 10:17 Відповісти
Это еще ни о чем не говорит
показати весь коментар
22.11.2019 10:25 Відповісти
С помощью драгера возможны фальсификации - при нашей то полиции
В нашей стране в такой (не дай Бог) ситуации это правильно делать в больнице.
показати весь коментар
22.11.2019 10:27 Відповісти
Правильно, по проходженні кільканадцяти годин. А ще, можна зателефонувати друзям-родичам, і вони швиденько поїдуть у лікарню домовлятись. Як Ви уявляєте фальсифікацію з драгером?
показати весь коментар
22.11.2019 10:43 Відповісти
можливі, але якщо не погодися, то можна їхати в медзаклад і там здати аналіз.
показати весь коментар
22.11.2019 11:15 Відповісти
і що.... це право кожного обрати - проходити чи не проходити!!!!
показати весь коментар
22.11.2019 10:30 Відповісти
У нас демократію- тому я посилаю тебе у дупу. Це мій вибір, і ти маєш його поважати.
показати весь коментар
22.11.2019 10:44 Відповісти
молоток!!!)))))) так тримати клоун.... я відкрию тобі таємницю - ми всі давно в дупі, в самій її серцевині)))))))))))
показати весь коментар
22.11.2019 10:46 Відповісти
Кожен сам обирає свій шлях.
показати весь коментар
22.11.2019 11:03 Відповісти
звичайно, тільки тоді не розказуй, що тверезий був.
показати весь коментар
22.11.2019 11:16 Відповісти
А вот тут ты просто жиденько обоврался. Постоянно встречаю велосеков и в ярких куртках, и в шлемах и с габаритами зад/ перед вкл. Просто ездюки в большинстве с завышенным чсв или просто уе@аны☝️☝️☝️
показати весь коментар
22.11.2019 10:47 Відповісти
І в самого, і в усієї сім'ї велосипеди обладнані і світлом, і катафотами. Проблема в тому що, при такому наїзді водія, який відмовляється пройти тест, ні шолом, ні яскрава куртка не врятують. Зверніть увагу на дорогу по якій летів водятел.
показати весь коментар
22.11.2019 11:02 Відповісти
Судя по повреждениям он ехал больше сотни по узкой сельской улице. Глазки тоже закапаны были судя по-всему.
показати весь коментар
22.11.2019 11:10 Відповісти
смотри внимательно на дорогу и все будет Ок , в водилу за умышленное убийство на пж надо или на месте грохнуть , зуб за зуб , и по другому никак
показати весь коментар
22.11.2019 16:09 Відповісти
Як желет міг врятувати життя, коли водятел давив за сотню по селу?
показати весь коментар
22.11.2019 11:03 Відповісти
Я сочувствую близким погибших. Но....
Как водитель, я имею право требовать от велосипедистов соблюдения ПДД.
Жилеты, шлемы, правила пересечения перекрестков, вождение в трезвом состоянии... и зимняя резина (падают в гололед перед машиной из-за лысой резины).
показати весь коментар
22.11.2019 10:11 Відповісти
Наверное тут надо как в Сингапуре - после 40-ка ударов палкой, публично, ездун еще недели 3 не сядет на велик, а потом если и будет ездить, то как вы сказал.
А чего сочувствовать то?(если они виновны конечно) Меньше двумя дураками. Еще бы не посадили водилу, но так как отказался от проверки, то походу обосрался, вне зависимости от вины крутунов педалей.
показати весь коментар
22.11.2019 10:15 Відповісти
Виноваты они (если будет доказано). А близкие не виноваты.
В остальном согласен.
показати весь коментар
22.11.2019 10:20 Відповісти
Он отказался от проверки только на Драгер
показати весь коментар
22.11.2019 10:29 Відповісти
ну і що? мо він в лікарні пройде..... бо копи можуть підтасувати результати.... все правильно зробив! а вєліки дуріки.... де дотримання ПДД....де жилети? Де каски? клоуни...
показати весь коментар
22.11.2019 10:31 Відповісти
А в чем проблема? Если трезв и оно покажет что типо пьян - спокойно поехать в больницу. Может бы написали что согласился только в медучреждении, а не на месте?
показати весь коментар
22.11.2019 10:34 Відповісти
Если покажет "что типо" - мусора буду стоять на своем, и больничку могут заставить - это ведь село.
показати весь коментар
22.11.2019 10:42 Відповісти
А від водія ви не вимагаєте дотримання правил? Яка швидкість в населенному пункті має бути аби покупити двох велесипедистів, які їхали по правій стороні вулиці?
показати весь коментар
22.11.2019 11:05 Відповісти
коментарий , у нас треть страны по тротуарам ездит , бухих не счесть за рулем , короткоствол помог бы немного исправить ситуацию - выехал куда нельзя , лови пулю
показати весь коментар
22.11.2019 16:17 Відповісти
когда этот капец наконец-то прекратиться, что водитель после дтп отказывается пройти тест на алкоголь, это должно быть обязательным, без вариантов..., законники, которые это писали, явно думали о себе...
показати весь коментар
22.11.2019 10:14 Відповісти
Повинно бути так: відмова від проходження тесту на олкоголь-наркотики є автоматичним визнанням наявності даних речовин у крові.
показати весь коментар
22.11.2019 10:19 Відповісти
Це як в США, до речі. Де авто на порядок більше, а ДТП з жертвами на порядок менше.
показати весь коментар
22.11.2019 10:23 Відповісти
Угу, тільки трупів коло 30к. на рік
показати весь коментар
22.11.2019 10:36 Відповісти
Так у них і країна, і населення набагато більше. В таких випадках приводять паритетні цифри відноно 100 тисяч населення.
показати весь коментар
22.11.2019 11:07 Відповісти
а як зрівняти дороги?
якби там було все таке як тут, то гинуло би 250к. за рік
показати весь коментар
22.11.2019 11:14 Відповісти
Дороги значення не мають. В Україні з покращенням доріг зростає і смертність в ДТП.
показати весь коментар
22.11.2019 11:31 Відповісти
Тааак?
Ну так спробуй там "добазаритись на місці" так як тут. Посадять і правильно зробл*ть. Або декілька разів п.яним попастись. і.т.д.
показати весь коментар
22.11.2019 12:24 Відповісти
А воно не так?
ха-ха - нажерся, влетів і спокійно відмовився = заплатив штраф, а не ходиш пішки 2 роки?
показати весь коментар
22.11.2019 10:37 Відповісти
Трошки не так. Алкоголь у крові- обтяжуюча обставина.
показати весь коментар
22.11.2019 10:47 Відповісти
ні не повинно бути обов'язковим!!! Кожен має право вибору!!! Це демократія!! Не подобається - валіть в парашку - там вибору нема!!!
показати весь коментар
22.11.2019 10:32 Відповісти
не надо так орать, велосипедисты, которых он убил, выбора не имели, он их этого выбора лишил и жизни заодно, после этого демократия заканчивается и наступает ответственность и никто у него не будет спрашивать, какое наказание он предпочитает...
показати весь коментар
22.11.2019 10:38 Відповісти
як це не мали вибору? Ви що там шмалите)))) вони просто бабки зажали на жилети, на каски... вони навіть про це не подумали.... в усіх селах так... а про катафоти я вже промовчу....
показати весь коментар
22.11.2019 10:49 Відповісти
багато ви бачили велосипедів без катафотів навіть по селах?
показати весь коментар
22.11.2019 11:09 Відповісти
ледь не кожен.... ти з якої планети?)) спустись на землю
показати весь коментар
26.11.2019 14:09 Відповісти
Не плутай демократію з охлократією. Маніяк теж вимагає право вибору- ну подобається йому вбивати.
А підсудний теж хоче мати право вибору- не сидіти в сізо, а вільно гуляти на волі та літати за кордон.
Дурню ти ляпнув не думаючи.
показати весь коментар
22.11.2019 10:40 Відповісти
ляпнув це більше про тебе! Покажи мені хоч одного чинушу, якого посадили? За злочини майдану сидить одна людина - цап відбувайло! От тобі твоя охлократія!! А демократія - це де є вибір і відповідальність за цей вибір!!! експерт-флорист ***........
показати весь коментар
26.11.2019 14:13 Відповісти
Согласно европейским нормам, велосипед должен быть оснащён фарами (подсветкой), и велосипедист должен имень светоотражаемый жилет.
У меня были случаи, когда велосипедисты в темноте ехали без света и жилета... Мы всегда боимся их, снижаем скорость до минимума на обгоне. Велосипедисты и мотоциклисты - первые нарушители.
показати весь коментар
22.11.2019 10:15 Відповісти
Да-да и еще раз Да.
Кто не слышал, как ездят наши "новые мотоциклисты" по ночам? Да, и днем тоже!
показати весь коментар
22.11.2019 10:22 Відповісти
Наши и днём обгоняют посреди дороги или справа по,,, тротуару!
показати весь коментар
22.11.2019 10:23 Відповісти
Они не ощущают себя равноправными участниками движения.
Они позволяют себе любой каприз за наши деньги и наши судьбы (говорю от имени водителей автомобилей).
"Классовая борьба".
показати весь коментар
22.11.2019 10:30 Відповісти
приблизно так говорили білі поселенці в Америці, коли давили індіанців.
показати весь коментар
22.11.2019 11:46 Відповісти
это селяне это раз
во вторых там какая скорость была...в попутном что такие вмятины..150 км в час
показати весь коментар
22.11.2019 10:36 Відповісти
Если бы ниндзи-пешеходы знали скольким из них в темноте спас жизнь светлый пластиковый пакет в руках - они бы всегда с таким ходили. А если бы знали сколько их погибло из-за отсутствия хоть малого светлого лоскута в их камуфляже - они бы такими пакетами с ног до головы обклеились и желтый жилет сверху надели бы.
показати весь коментар
22.11.2019 10:41 Відповісти
розкажи це жертвам Зайцевої.
показати весь коментар
22.11.2019 11:12 Відповісти
Вы посмотрите на повреждения авто...этот дебил явно не ехал 40 км в селе...если бы не летел, увидел и успел среагировать.
показати весь коментар
22.11.2019 10:51 Відповісти
Як відміняє вину водія, який скоїв наїзд що привів до смерті наявність чи відсутність жилету чи шолому у велосипедиста? Давайте виправдовувати Зайцеву бо, пішоходи не мали шоломів з жилетами.
показати весь коментар
22.11.2019 11:11 Відповісти
Если бы он ехал по правилам 40км,а они 25,то разница скоростей была бы 15км!!!.Любой бы при свете фар и увидел и среагировал.Но подонок летел больше сотни и это факт.
показати весь коментар
22.11.2019 11:26 Відповісти
Я дуже сумніваюся що, по такій дорозі велосипедисти віком 50+ фізично здатні розвинути швидкість вище 13 кілометрів на годину, а скоріше за все їх швидкість була менше 10 км/г, швидкість звичайного бігуна-фізкультурника.
показати весь коментар
22.11.2019 11:38 Відповісти
ЗІ: я не рахую себе спортсменом, просто регулярно на вихідні їжджу декілька десятків кілометрів на гарному велосипеді. І то, середня швидкість залежно від погоди і дороги 17-21 км/г, а по такій дорозі врядчи буду їхати більше 13. Жалко і себе і велосипеду.
показати весь коментар
22.11.2019 11:43 Відповісти
ЗІЗІ: до того ж, з досвіду водіння автомобіля думаю що, на такій дорозі при швидкості більше 70 км/г автомобіль теж, буде важкокерованим. Старий асфальт, ями, дрібне каміння та пісок не сприяють зчепленню гуми з дорожним покриттям, а тут ще й маса самого мікроавтобуса.
показати весь коментар
22.11.2019 11:52 Відповісти