8106 відвідувачів онлайн
3 161 40

Зеленський призначив Габінета головою Хмельницької ОДА

Зеленський призначив Габінета головою Хмельницької ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив Дмитра Габінета головою Хмельницької обласної державної адміністрації.

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідний указ №864/2019 опубліковано сьогодні на сайті глави держави.

"Призначити Габінета Дмитра Анатолійовича головою Хмельницької обласної державної адміністрації", - йдеться в тексті указу.

Іншим указом №863/2019 Зеленський звільнив Володимира Кальніченка від тимчасового виконання обов'язків голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

У 2013 році Габінет здобув ступінь кандидата юридичних наук. З 2014 року є головою громадської організації "Форпост Народовладдя", а з 2017 року - Хмельницького інформаційно-консультаційного центру UMCS.

Топ коментарі
+10
Ну як там з корупцією, нарили?
показати весь коментар
22.11.2019 13:20 Відповісти
+7
А зачем ты за него голосовало?
показати весь коментар
22.11.2019 13:01 Відповісти
+7
Стефанчука дружок, помогал тещину хату арендануть для баламута, Юзик на Юзике и Юзиком погоняют
показати весь коментар
22.11.2019 13:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Призначення випадкових людей на державні посади наближає крах команди Зеленського!
показати весь коментар
22.11.2019 12:59 Відповісти
А зачем ты за него голосовало?
показати весь коментар
22.11.2019 13:01 Відповісти
Щоб корупційна брехлива свиня не стала Президентом!
показати весь коментар
22.11.2019 13:02 Відповісти
Ну як там з корупцією, нарили?
показати весь коментар
22.11.2019 13:20 Відповісти
Нарили порушення процедури призначення суддів замість крадіжки 80 млрд.дол за 5 років у народу України.
показати весь коментар
22.11.2019 13:24 Відповісти
Так она и стала, вы ей 7.5 ярдов подарили и это только начало
показати весь коментар
22.11.2019 13:23 Відповісти
Игорек, а тепер яка свиня преЗЕдент? Не брехлива? Налогов со своего Квартала много заплатил? Ах, да, он же много лет убыточный, какие там налоги, еле а квартирку в Крыму хватило.
показати весь коментар
22.11.2019 13:59 Відповісти
А цей чесний, некорупційний і не свиня, так, Igor L?Ти сам хоть в це віриш?
показати весь коментар
22.11.2019 14:38 Відповісти
він тягнув за Гриценка, аж баньки з орбіт вилазили
показати весь коментар
22.11.2019 13:03 Відповісти
Я підозрюю, що це толік сам і пише... У нього грошей на ботів небагацько, а цей один так дупу рве, аж всирається
показати весь коментар
22.11.2019 13:46 Відповісти
Чем был плох кого заменили?
показати весь коментар
22.11.2019 13:02 Відповісти
Голова ОДА настільки нікчемна фігура, без грошей, без влади, без повноважень, що оцінювати їх діяльність дуже складно! Замінили старого Голову ОДА бо потрібно щось робити, народ не бачить реформ!
показати весь коментар
22.11.2019 13:04 Відповісти
А хтось їх взагалі бачить?
показати весь коментар
22.11.2019 13:27 Відповісти
Агрофірми, наближені до Бені
показати весь коментар
22.11.2019 15:27 Відповісти
Стефанчука дружок, помогал тещину хату арендануть для баламута, Юзик на Юзике и Юзиком погоняют
показати весь коментар
22.11.2019 13:02 Відповісти
кста, оцей кабінет - стефанчукове протеже. Також місцевий скороморох.
Чуть більше про нього тут: https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/dmitro-gabinet-noviy-golova-hmelnickoji-oda-shcho-pro-nogo-vidomo-novini-ukrajini-50055103.html

Дмитро Габінет народився 9 серпня 1982 року в місті Хмельницький.
Середню освіту здобув у місцевій загальноосвітній школі № 12. Після отримання атестата вступив до Хмельницького університету управління та права (приватний вуз, до відома, диплом - "недержавного зразка"), де вивчав правознавство. Працював викладачем на одній кафедр.
Другу вищу освіту здобув у Польщі - Університет ім. Адама Міцкевича.
З 2014 року є головою громадської організації Фортпост Народовладдя.
На парламентських виборах 2014 року був спостерігачем в ОВК № 187, де представляв партію Сильна Україна Сергія Тігіпка.
У 2017 році став головою Хмельницького інформаційно-консультаційного центру UMCS, завданням якого є надання допомоги з питань вступу до польських ВНЗ.
Під час позачергових парламентських виборів 2019 року був спостерігачем на окрузі № 188, де представляв ГО Завжди поруч! За Хмельниччину!
Після початку роботи Верховної Ради дев'ятого скликання був помічником народного депутата Миколи Стефанчука зі Слуги народу. Працював на громадських засадах.
показати весь коментар
22.11.2019 13:20 Відповісти
Хорошо что всех вальцманов отстранили от власти, а то некуда было деваться от них.
показати весь коментар
22.11.2019 13:02 Відповісти
Зеленский назначил Габинета главой Хмельницкой К абинета.
показати весь коментар
22.11.2019 13:02 Відповісти
Зеленский назначил Габинета главой Хмельницкой ОГА - Цензор.НЕТ 2790

Зеленский назначил Габинета главой Хмельницкой Кабинета.
показати весь коментар
22.11.2019 13:05 Відповісти
Молодец Зе!!! Вперед к процветанию!!!
показати весь коментар
22.11.2019 13:03 Відповісти
Один тут вже верещав про це. Процвітаємо, аж гай гуде.
показати весь коментар
22.11.2019 13:06 Відповісти
Гарне українське прізвище - Габінет.
показати весь коментар
22.11.2019 13:03 Відповісти
Українцям набрид цей сивий єврей Вальцман, тому вони обрали в президенти і 80% СН етнічних українців. По такому ж принципу назначають і інших дубілетів-габінетів на керівні посади.
показати весь коментар
22.11.2019 13:17 Відповісти
Габінета в кабінет.
показати весь коментар
22.11.2019 13:04 Відповісти
это знаково - Габинет в кабинете!
показати весь коментар
22.11.2019 13:05 Відповісти
Вроде на бандита не похож...
показати весь коментар
22.11.2019 13:12 Відповісти
Та ні, просто скроні поголив.
показати весь коментар
22.11.2019 13:18 Відповісти
Габінєт, Дубілєт, Іхтамнєт... Бляха, що в них з прізвищами?
показати весь коментар
22.11.2019 13:28 Відповісти
Разве это слово не через "К" пишется?
показати весь коментар
22.11.2019 13:28 Відповісти
Польською - https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Gabinet_(pomieszczenie)&action=edit&redlink=1 Gabinet - termin architektoniczny. Pomieszczenie przeznaczone do pracy umysłowej, audiencji, do przechowywania kolekcji zbiorów lub podręcznych ksiąg, pomocy naukowych itp. Pojawiło się w architekturze pałacowej w https://pl.wikipedia.org/wiki/XVI_wiek XVI wieku , szczególnie popularne od XVIII do XIX wieku.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gabinet
показати весь коментар
22.11.2019 14:24 Відповісти
Дякую, питання знято
показати весь коментар
22.11.2019 14:38 Відповісти
тут https://khm.depo.ua/ukr/khm/khto-vin-pogodzheniy-kabminom-potentsiyniy-ochilnik-khmelnichchini-201910291053026 і тут https://ngp-ua.info/2019/11/42295 трошки про нього є
показати весь коментар
22.11.2019 13:30 Відповісти
Черговий "юризд"...
показати весь коментар
22.11.2019 13:51 Відповісти
У біографії Габінета прослідковується зв'язок із чинним нардепом Сергієм Лабазюком.
показати весь коментар
22.11.2019 14:18 Відповісти
Крім зв'язків з Лабазюком, у Габінета прослідковувалися політичні відносини з колись популярним проектом Сергія Тігіпка "Сильна Україна".
показати весь коментар
22.11.2019 14:22 Відповісти
В тренді зараз габінети, тупілети, менделі...
Де ж поділись українці, хто підкаже, де вони?
показати весь коментар
22.11.2019 14:20 Відповісти
Почему этот сепар ещё мэр???Зеленський призначив Габінета головою Хмельницької ОДА - Цензор.НЕТ 7018
показати весь коментар
22.11.2019 14:24 Відповісти
Богдан , Сусік,Клітерна,Габінет ,БНОяни . Де вони їх знаходять.
показати весь коментар
22.11.2019 16:30 Відповісти
Походу у зебилов выбирают на посты по ржачьности фамилии